Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

VAT PIT CIT KONTROLE

45 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 07:43:54

Mam kontrolę ze skarbówki siedzą już w papierach od 2 miesięcy. Czy tak długo można kontrolować człowieka? Jaki jest termin? Co mi grozi w razie jakiegoś błędu?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 07:54:06

Nie wiem teraz zaostrzenia przepisów od 2017 roku jak PiS rządzi podobno cofają się 10 lat w papierach. To się nie przedawnia. Fałszywe faktury wyłapują do 25 lat grozi za takie przekręty.

#3 ~Bonarek~

~Bonarek~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 09:00:04

Ja nie wiem ile mogę siedzieć w papierach ale bym się bał lewe faktury rozliczać dzisiaj to nie przelewki idziesz siedzieć za takie coś. A wrogowie patrzą na ręce

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 09:09:16

miałem kiedyś kontrolę nic przyjemnego . czepiali się dosłownie wszystkiego teraz jeszcze ta ustawa o tych śmieciach i kary dla wszystkich ile może udźwignąć przedsiębiorca

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 09:30:05

Dajcie spokój ten urząd omijam szerokim łukiem

#6 ~świadek u tatusia~

~świadek u tatusia~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 09:44:57

Można zniszczyć człowieka jedną kontrolą i już nigdy nie wyjdzie z długów .  to nie są żarty

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 10:02:53

Byle dalej od tej instytuacji

#8 ~Kopareczka~

~Kopareczka~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 10:32:49

Miejsce oszusta jest w więzieniu. Więc jeżeli jesteś uczciwy śpisz spokojnie. Jeżeli wyłudzasz vat to masz się czego obawiać

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 11:15:08

Miejsce oszusta jest w więzieniu. Więc jeżeli jesteś uczciwy śpisz spokojnie. Jeżeli wyłudzasz vat to masz się czego obawiać

tak moze tylko mówić osoba która całe życie nie wykazywała prywatnej inicjatywy i żyła na państwowym wikcie, bo w Polsce na podstawie tych przepisów które są z każdego mozna zrobić oszusta. W Polsce panuje terror podatkowy i terror przepisów, obowiązków jakie nakłada państwo na przedsiębiorców, nawet najprostszą działąlnosć jest setki. Władza jak chce z kogoś zrobić oszusta to zrobi, zawsze coś znajdzie a to że nie ma certyfikatu na żarówkę albo coś wymyśli. 

#10 ~spokojny sen~

~spokojny sen~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 11:17:48

to prawda że PIS gnębi przedsiębiorców!!! ale jak usługi nigdy nie było a fakturki są to już chyba już przekręt????

#11 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 11:34:47

Ja nie wiem ile mogę siedzieć w papierach ale bym się bał lewe faktury rozliczać dzisiaj to nie przelewki idziesz siedzieć za takie coś. A wrogowie patrzą na ręce

Pomożemy wszystkie

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 11:37:03

to prawda że PIS gnębi przedsiębiorców!!! ale jak usługi nigdy nie było a fakturki są to już chyba już przekręt????

postaw się w roli przedsiębiorcy, płaci 23% vatu od wykonywania swoich usług, 18% podatku dochodowego i 13000 złotych zusu czyli państwo z zarobionych 10 000 złotych zabuiera mu prawie połowę dochodu. Zostawia mu połowę koło 5000 złotych i jak taki przedsiębiorca idzie do lekarza to lekarz mówi mu ze badanie może wykonać za 2 lata i przedsiębiorca musi iść prywatnie i zap[łacić 800 złotych. To jak tu nie okradać takiego panstwa złodziejskiego. 

#13 ~wiolka biedronka~

~wiolka biedronka~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 11:39:29

masz rację dalej będę kradł oszukiwał na potęgę

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 11:39:35

To nie ludzie okradają państwo, to państwo okrada ludzi, oszczędnosci Polaków straciły podczas rzadów pisu około 20% na wartosci, kto tu kogo okrada, bo największym złodziejem to jest to państwo polskie. 

#15 ~Edyta z lasu~

~Edyta z lasu~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 11:42:27

ja też będę oszukiwała to Państwo złodziejskie macie rację , mój kochaś nie będzie płacił podatku

#16 ~Mebelki i fryzurka u Agi~

~Mebelki i fryzurka u Agi~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 11:45:14

To nie ludzie okradają państwo, to państwo okrada ludzi, oszczędnosci Polaków straciły podczas rzadów pisu około 20% na wartosci, kto tu kogo okrada, bo największym złodziejem to jest to państwo polskie. 

racja mój kochaś  też nie płacił podatku i chodzi po wolności i nic mu nie zrobicie

#17 ~fitneska~

~fitneska~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 11:56:44

straszne te kary za wyłudzenie Vat myślę że przyszedł czas na modlitwę

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 11:58:18

jak państwo polskie będzie traktowało poważnie ludzi a nie jak bydło do strzyżenia to i ludzie zaczną poważnie traktować państwo. Na razie to państwo polskie ludzi traktuje jak bydło robocze, wyeksploatować na maksa, wycisnać pieniadze z tych co pracują na maksa i kopnąć w dupę na końcu niech zdycha jak najszybciej żeby nie nadwyrężał zusu

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 12:01:36

straszne te kary za wyłudzenie Vat myślę że przyszedł czas na modlitwę

na równi z morderstwem, okraść państwo to tak jakby zabić człowieka, natomiast jak państwo okrada ludzi to władza bierze sobie za to premie

#20 ~Ewelina P~

~Ewelina P~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 12:05:00

tak w niedzielę jestem na sumie obowiązkowo ksiądz nas uratuje przed karą

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych