Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uzyskaj wysokie odszkodowanie dzięki Votum S.A.!

wypadki odszkodowani

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~TOMEK~

~TOMEK~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 22:49:20

VOTUM S.A.

Jesteś osobą która ucierpiała w wypadku komunikacyjnym lub w rolnictwie??? Pomożemy uzyskać duże odszkodowanie bez kosztów wstępnych. Wszelkie koszty ponosi UBEZPIECZALNIA!!!

POMOC NA TERENIE POWIATU BUSKIEGO KONTAKT: votumodszkodowania@interia.pl

Jesteśmy największą w Europie Środkowo-Wschodniej kancelarią odszkodowawczą. Istotą naszej działalności jest pomoc poszkodowanym w uzyskiwaniu odszkodowań, w szczególności
w postępowaniach dotyczących roszczeń za szkody osobowe objęte systemem ubezpieczeń obowiązkowych. Pozostający do dyspozycji klientów doradcy odszkodowawczy zapewniają profesjonalną obsługę zarówno w postępowaniach polubownych, jak i na drodze sądowej. Od klientów nie pobieramy opłat wstępnych – nasze wynagrodzenie uzależnione jest od efektów naszych działań.

Dziś VOTUM S.A. to spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a efektywność naszych działań potwierdza ponad 100 tysięcy klientów.

#2 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 16 październik 2015 - 09:46:23

Jak najbardziej potwierdzam! własnie otrzymałam na konto kasę z odszkodowania jakie dla mnie wywalczyło VOTUm - bez nich z pewnością nie było by takich pieniędzy, o ile wogole by coś było. dzięki temu, że mi pomogli mam kasę na leczenie i choc trochę wynagrodzony ból

#3 ~Spam Hunter~

~Spam Hunter~
  • Goście

Napisano 16 październik 2015 - 17:31:39

Obydwa posty wysłane z tego samego IP. Przypadek?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2015 - 07:52:52

Piotr Żołądek naszym Posłem.

#5 ~Kalina~

~Kalina~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 17:59:31

owszem, Votum pomaga odzyskać odszkodowania. w moim przypadku kwota ta nie była Bóg wie jak wysoka ale zawsze było to więcej kasy niż obiecywał ubezpieczyciel (nawet po odliczeniu prowizji). myślę, że warto korzystać z usług takich firm głównie dlatego, żeby pokazać, ze nie damy się ubezpieczycielom osuzkiwac

#6 ~Lajja~

~Lajja~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2015 - 21:33:34

hmmm a ciekawe czy wszystkie firmy działają na zasadzie prowizji po zakończonej sprawie.. bo jezeli tylko Votum to brawo dla nich. myślę ze to jest uczciwe rozwiązanie!

#7 ~anga~

~anga~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 21:40:03

U nas sprawdziła się firma EuCO. Co do tej powyżej, to nie wiem jak działa. Gdybym jeszcze raz miała wybierać, to jeszcze raz bym poszła do nich.

#8 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 12:20:38

Ja korzystałem z usług votum i jestem zadowolony. Ubezpieczyciele chcą jak najszybciej wypłacić jakieś grosze żeby potem nie móc się do nich przyczepić. Votum pomógł mi dostać prawie dwa razy więcej niz ubezpieczyciel chciał na początku!

#9 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 18:03:24

rzeczywiście potrafią pomóc w trudnej, i nierównej walce z ubezpieczycielem. niestety, nie każda firma jest na tyle życzliwa, wiem, że znajomi mieli problemy z innymi - za duże prowizje itp. tutaj współpraca przebiegała bezproblemowo. myślę, ze tak by było kolejnym razem też. trzeba spróbować i mieć oko na sytuację

#10 ~Pero~

~Pero~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 21:33:15

no wlasnie tyle pomocy i życzliwości co spotkałam w Votum to dawno nie widziałam. w sumie to warto - pomocni są bardzo i ułatwiają walkę z ubezpieczycielem.

#11 ~biedra~

~biedra~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 22:31:14

Dla mnie odzyskaniem odszkodowania zajmowała się firma EuCO. Faktycznie są dobrzy w te klocki, bo poszło im to dosyć szybko.

#12 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 13:44:10

Jeśli ktoś potrzebuje pomocy to naprawdę warto zaufać ludziom z votum. Zajmują sie wszystkim i walczą o jak najwyższe odszkodowanie bo w umowie mają zapisane procenty od ubezpieczenia. Według mnei dobre wyjście wtedy im te zależy.

#13 ~Blejdka~

~Blejdka~
  • Goście

Napisano 14 maj 2016 - 06:19:58

no wlasnie wiele o nich słyszałam, są godni polecenia? mam nieprzyjemną sprawę w rodzinie dotyczącą odszkodowania i za nic nie możemy dogadać się z ubezpieczycielem. myśleliśmy o Votum bo mamy nadzieję ze to przyniesie skutki...

#14 ~kryśka~

~kryśka~
  • Goście

Napisano 28 maj 2016 - 20:06:23

Ja tam skorzystałam z pomocy EUCO. Znajomi mi polecili i ja polecam dalej.

#15 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2016 - 17:54:38

ja z kolei współpracę z VOTUM całkiem dobrze wspominam - szybko i sprawnie udało im się uzyskać odszkodownaie od ubezpieczyciela, wyższe oczywiście niż oferowano. osobiście uważam, ze to dobrze ze sa takie firmy - my nie dajemy się oszukać, oni sobie zarobią - jednym słowem mówiąc każdy jest zadowolony z takiej współpracy

#16 ~yalu~

~yalu~
  • Goście

Napisano 19 maj 2017 - 22:35:44

Opinie o EuCO są bardzo dobre. Jeśli chodzi o firmy odszkodowawcze, to wybór jest trudny, ale ja bym jednak się kierował tym, co sądzą o klienci, którzy skorzystali z usług.

#17 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 21:14:13

Też z tego co wiem to EUCO odzyskuje bardzo duże odszkodowania

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadki, odszkodowani

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych