Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uważajcie na pryskane truskawki!

lato zdrowie truskawki jedzenie sraczka wymioty biegunka choroby sanepid skandal

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~osse~

~osse~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 16:22:22

Szanowni kielczanie, uwaga na pryskane truskawki.
Podkieleccy plantatorzy chcą zarobić i dlatego zielone truskawki pryskają jakimś swiństwem, że szybko robią się czerwone. A potem sraczka i wymioty gotowe.
Przestrzegam

konsument

#2 ~strawberry~

~strawberry~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 19:25:44

Ja ostatnio zjadłem lody truskawkowe i miałem sraczkę,lody były pryskane!

#3 ~osse~

~osse~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 21:02:04

Sraczkę miałeś, bo lody były stare i przeterminowane, głąbie! Truskawki, które umyto pod bieżącą wodą i które uszkadzają trzustkę, że się ląduje na internie, to podpada pod kryminał dla tego, kto je sprzedaje! Wy, podkieleccy ogrodnicy z bożej łaski, chciwcy i kombinatorzy cwaniacy z bazarów: strzeżcie się! Sanepid już do was idzie, łotry.

#4 ~albin~

~albin~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 21:53:09

Sraczkę miałeś, bo lody były stare i przeterminowane, głąbie! Truskawki, które umyto pod bieżącą wodą i które uszkadzają trzustkę, że się ląduje na internie, to podpada pod kryminał dla tego, kto je sprzedaje! Wy, podkieleccy ogrodnicy z bożej łaski, chciwcy i kombinatorzy cwaniacy z bazarów: strzeżcie się! Sanepid już do was idzie, łotry.

Ja,moja rodzina,sąsiedzi i współpracownicy jemy truskawki od tygodnia i ani jedna osoba nie skarżyla się na jakieś dolegliwości po zjedzeniu truskawek.Chyba jesteś przewrażliwiony przez to Euro albo ci ktoś głupot nagadał.

#5 ~amator truskawek~

~amator truskawek~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 14:20:34

To się ciesz. A ja, moja rodzina i współpracownicy jedliśmy truskawki od tygodnia i ani jedna osoba nie skarżyła się na jakieś dolegliwości po zjedzeniu truskawek. Do przedwczoraj.
Chyba jesteś bardzo tępy.
Ciesz się, że nie kupiłeś takiej parti pryskanej jakimś cudem, jak ja. Zapewniam, że gdy cię dobrze pogoni do kibla i cały dzień będziesz dogorywał, a na wieczór odwiozą cię w erce, nie będzie ci do śmiechu.
Jakaś świnia wiejska podkielecka pryskała aż przesadziła, a potem wysłała dzieciaki na bazary, żeby tym handlowały.
Uważajcie na truskawki, bo jak traficie na taki koszyczek jak ja, extra podlany różnymi specyfikami, nie będzie wam do śmiechu. Nawet mycie nie pomoże.

#6 ~zdrowy~

~zdrowy~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 15:15:36

przed spożyciem skrop ciepłym moczem

#7 ~osse~

~osse~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 19:15:03

To życzę ci, żebyś pakował płyny ustrojowe obydwiema dziurkami po tych truskawkach ;)
Z przodu i z tyłu, i tak cały dzień, plantatorze zasrany.
Kropicie sadzonki byle świństwem, a później człowiek musi cierpieć.
Parę lat temu takie cuś było pod Łodzią (http://warszawa.nasz...wkami,id,t.html

Módlcie sie, łachudry, żeby nie było takich partii towaru więcej, bo pociągnie was Sanepid za dupy, wiejskie głupki.

#8 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2015 - 09:24:04

UWAGA  -sraczka po tych truskawkach ino szumi. Nie kupujcie tego badziewia,niech się oni obesrają :angry: :excl:

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lato, zdrowie, truskawki, jedzenie, sraczka, wymioty, biegunka, choroby, sanepid, skandal

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych