Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

uwaga na szkołę policealną TEB Edukacja!

teb uwaga policealna edukacja grafika komputerowa szkoła TEB Edukacja TEB kielce opinie

101 odpowiedzi w tym temacie

#41 zuzka087

zuzka087

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 09:05:20

ja bym nie pszła do szkoły gdzie są takie opłaty, zmuszanie karami finansowymi ludzi żeby chodzili i jakieś skomplikowane umowy, dlatego tez chodze teraz do cosinusa

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 10:24:05

A JA BYM NIGDY NIE POSZŁA DO SZKOŁY KTÓRA REKLAMUJE SIĘ KOSZTEM INNYCH SZKÓŁ NICZYM HIENA

#43 ~REALISTKA~

~REALISTKA~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 20:09:53

No, pan Piotr P. rzeczywiście budzi spore kontrowersje... Pewnie ma tylu samo zwolenników (czytaj: klakierów), co i przeciwników. Robi show, autoreklamę i tego trzeba mu prawdziwie pogratulować, bo nie ma sobie równych!!! Niestety miałam tę nie-przyjemność poznać pana P. Ostatecznie zrezygnowalam z tej szkoly (nie tylko ja jedna), przez tego czlowieka! Obgadywacz, kpiarz, cynik. Na szczescie pomyślnie ukończyłam inną szkołę, zdalam egzamin i masuję. Aha, i w tej drugiej szkole nie musialam placic za praktyki pare stów nauczycielowi... ale to tylko tak na marginesie ;-) Nie życzę źle temu czlowiekowi - niech bedzie zdrów, niech opowiada uczniom te bajki o polowaniu, o byciu ksiedzem, o tych uratowanych pacjentach, niech zarabia miliony na organizowanych przez siebie kursach... Ja jednak mówię - nie, dziękuję. Unikam toksycznych ludzi. A inni niech obiektywnie ocenią. Pozdrawiam

#44 ~Asf~

~Asf~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 06:03:48

Pozdrowienia dla wszystkich

#45 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 13:47:32

Odradzam Teb Edukację w Katowicach, chyba że chcecie płacić ludziom, którzy Wam tylko dadzą papier nie poparty żadną wiedzą.

#46 ~Mnb~

~Mnb~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 21:07:38

Fajnie i kolejna opinia pisana przez konkurencje anonimowo licza sie fakty.pozdrawiam osoby ktore realnie pracuja w zawodzie.pracodawca nie zatrudnia tylko za papier ocenia wiedze praktyczna
Odradzam Teb Edukację w Katowicach, chyba że chcecie płacić ludziom, którzy Wam tylko dadzą papier nie poparty żadną wiedzą.

#47 ~Alice~

~Alice~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 19:59:34

A co możecie mi powiedzieć o kierunku opiekunka dziecięca w Białymstoku?

#48 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 10:16:08

Zapraszamy do Nova Centrum Edukacyjne w Katowicach!!

Czesne 0zł na kierunkach MEDYCZNYCH

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

TECHNIK MASAŻYSTA

OPIEKUN MEDYCZNY

#49 ~Marrek~

~Marrek~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 15:44:22

Ja skończyłem novą w gdańsku jakiś czas temu i mogę polecić, szczególnie osobom z trójmiasta. Zajęcia są w centrum miasta bo na starówce i na głębokiej więc bez problemu może dojechać z dworca. Nauczyciele byli dobrze wyszkoleni, przygotowali nas porządnie do egzaminów zawodowych, jeżeli ktoś się przyłożył to nie było problemu zaliczyć.

#50 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 13:36:18

A czy ktoś jest z oddziału w Opolu?

#51 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2017 - 22:25:16

Witam, od września/ października zaczynam naukę na TEB w Poznaniu. Jak oceniacie tę szkołę? Może być, czy lepiej uciekać jak najprędzej?  :lol:

#52 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2017 - 22:27:14

niby jest wtedy motywacja żeby chodzić, ale 200 zł za miesiąc? moim zdaniem lekka przesada...

ja tam chodze do Cosinusa gdzie nic takiego nie ma na szczęście. uważam że to sprawa danego człowieka czy chce chodzić i się czegoś nauczyć czy nie...

TEB Poznań - 95 zł za miesiąc :D

#53 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 21:01:04

Co sądzicie o teb Płock kierunek administracja. Warto iść? Jak później z pracą?

#54 ~Agelo~

~Agelo~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2017 - 09:51:02

No, pan Piotr P. rzeczywiście budzi spore kontrowersje... Pewnie ma tylu samo zwolenników (czytaj: klakierów), co i przeciwników. Robi show, autoreklamę i tego trzeba mu prawdziwie pogratulować, bo nie ma sobie równych!!! Niestety miałam tę nie-przyjemność poznać pana P. Ostatecznie zrezygnowalam z tej szkoly (nie tylko ja jedna), przez tego czlowieka! Obgadywacz, kpiarz, cynik. Na szczescie pomyślnie ukończyłam inną szkołę, zdalam egzamin i masuję. Aha, i w tej drugiej szkole nie musialam placic za praktyki pare stów nauczycielowi... ale to tylko tak na marginesie ;-) Nie życzę źle temu czlowiekowi - niech bedzie zdrów, niech opowiada uczniom te bajki o polowaniu, o byciu ksiedzem, o tych uratowanych pacjentach, niech zarabia miliony na organizowanych przez siebie kursach... Ja jednak mówię - nie, dziękuję. Unikam toksycznych ludzi. A inni niech obiektywnie ocenią. Pozdrawiam

Witam serdecznie! 

Mam możliwość znać tego słynnego pana Piotra P., to co koleżanko napisałaś na jego temat to w 100 procentach trafione w punkt. Bajkopisarz i najlepszy specjalista...... tja pozdrawiam

#55 ~Qwerty~

~Qwerty~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2017 - 22:03:54

'...........

#56 ~Roksana~

~Roksana~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 20:07:09

Witam czy ktoś uczęszczał na kierunek technik kosmetyczka we wrocławiu??? zastanawiam się czy ta szkoła to dobry wybór, Proszę o opinie 

#57 ~pOZNAŃ~

~pOZNAŃ~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2017 - 15:33:43

Odradzam szkołę Teb edukacje w Poznaniu. Miłe Panie są na początku gdy podpisują z tobą umowę później lecą opłaty wszelakiego rodzaju, Za egzamin Państwowy pobierają 150 zł ale tego ci nie powiedzą dopiero na 3 semestrze jeśli kierunek trwa 1.5 roku. Następna sprawa brak frekwencji np 80% poniżej tej normy kolejna opłata wysokości 150 czy 160 zł. Nauczyciele traktują ciebie jako osobę mało inteligentną, czasami chcą aby przepisywać ze zrzutnika informacje które są w internecie. Sekretariat nieogarnięty, nawet nie wiedzą kiedy zajęcia. Zajęcia starej szkole podstawowej, małymi krzesełkami i bez projektora. Katastrofa. SZKOŁA UKIERUNKOWAŁA SIĘ NA ŚCIĄGANIU KASY NIŻ POMOGANIU EDUKOWANIU 

#58 ~Uczeń~

~Uczeń~
  • Goście

Napisano 29 październik 2017 - 15:57:15

Uważajcie na szkołę policealną TEB Edukacja. Zajęcia były przeprowadzane w strasznych salach, w których cały czas były jakieś problemy techniczne np. na zajęciach z programowania stron www nie było internetu. Nawet przy dużych chęciach praktyki nic się nie można było nauczyć.

Zapomnijcie o certyfikatach, które wam obiecują!!!!Kuszą promocjami, które gdy się okazuje nagle przestają być ważne!.Ostrzegam również przed niepubliczną placówką na zaświadczeniu wypisują "zaświadczenie o ukończeniu KURSU".

Zanim tam zaczniecie uważajcie na różnego rodzaju kruczki prawne np. jeśli zrezygnujesz przed pierwszymi zajęciami to płacisz jedynie wpisowe, (normalnie jest za darmo) ale podczas rezygnacji wszystkie promocje są nie ważne więc należy zapłacić jedynie wpisowe. W przypadku gdy zrezygnujesz po pierwszych zajęciach lub już w dniu pierwszych zajęć musisz zapłacić za cały semestr z góry.

Żałuję straconych pieniędzy i czasu...

Mam nadzieję, że teraz będziecie lepiej (niż ja :) ) sprawdzać "szkoły" do których chcecie się zapisać.

Uważajcie też na szkołę NOVA w Kielcach, bo mają podobną umowę. 

#59 ~olak~

~olak~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 12:42:45

Ostatnia możliwość zapisu do szkoły! Potrzebujesz legitymacji, uprawnień do zniżek na przejazdy , zaświadczenia do ZUSu i KRUSu ? Zapisz się na kierunki bez czesnego! Zapraszamy :)

#60 ~NOVA CE Kielce~

~NOVA CE Kielce~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 12:53:09

Zapraszamy do Nova Centrum Edukacyjne w Kielcach!Potrzebujesz statusu słuchacza, uprawnień do zniżek na przejazdy/legitymacji/ zaświadczenia do Zusu? 

Masz ostatnią możliwość zapisu do naszej szkoły!

Kierunki Asystent nauczyciela przedszkola, Sekretarka medyczna, Grafik komputerowy multimediów, Specjalista do spraw dietetyki, Wizażystka/stylistka! 

Przyjdź i nie zwlekaj
Zapraszamy do naszego sekretariatu przy ulicy Sienkiewicza 66
Więcej informacji pod nr 796400826 lub 412020101! :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: teb, uwaga, policealna, edukacja, grafika komputerowa, szkoła, TEB Edukacja, TEB kielce, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych