Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

uwaga na szkołę policealną TEB Edukacja!

teb uwaga policealna edukacja grafika komputerowa szkoła TEB Edukacja TEB kielce opinie

101 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2016 - 17:43:54

Negatywne komentarze na temat Pana Piotra są bardzo fałszywe. 

Pana Piotra miałam okazję poznać na pierwszych zajęciach już we wrześniu. Chodzę do tej szkoły na kierunek technik masażysta i nie spotkałam się z czymś takim jak nieszczerze zabrzmiał komentarz powyżej " p P udaję, ze masuję ' przez niespełna miesiąc ja i moja grupa opanowaliśmy początki masażu, dzięki Panu Piotrowi, który posiada wysoką wiedzę, i niesamowicie dobre podejście do nas uczniów! Opinie negatywne są obłudne, nieszczere.

Pozdrawiam 
- uczennica  :)

#22 ~uczennica~

~uczennica~
  • Goście

Napisano 29 październik 2016 - 18:41:23

Jestem na kierunku technik masażysta trzeci semestr, absolutnie nie zgadzam się co do opinii na temat Pana Piotra P. Jest wspaniałym wykładowcą, ma ogromną wiedzę, którą umie przekazać, jego wykłady są konkretne i na temat a zajęcia praktyczne w pełni wykorzystane na zdobywanie umiejętności w różnych rodzajach masażu leczniczego, relaksacyjnego i specjalistycznego. Pracownia jest świetnie wyposażona do praktycznej nauki zawodu

#23 ~August~

~August~
  • Goście

Napisano 30 październik 2016 - 07:19:32

Chciałbym odnieść się do opini krążących wokół kieleckiego TEBu oraz Pana Piotra. Jeśli chodzi o samą szkołę jak do tej pory nie spotkałem się z żadnymi przeszkodami ze strony dyrekcji jak i pracowników sekretariatu. Wszystkie sprawy dotyczące nauki zostały mi rzetelnie wyjaśnione a regulamin jest jasny oraz zrozumiały. To jest szkoła,regulamin być musi a jak się komuś nie podoba to po co w ogóle podejmuje decyzję o zapisaniu się. Wydaje mi się że te opinie są wyssane z palca a osoby krytykujące nie do końca wiedzą co piszą ;). Odnośnie Pana Piotra..nigdy nie spotkałem lepszego pedagoga na swojej drodze edukacji (oprócz mojej polonistki). Facet wie co mówi,umie dotrzeć do człowieka,zmotywować go do nauki. Pomoże i doradzi. Ma wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną. Nie jest typem człowieka który już osiągnął w życiu max możliwości,cały czas sam się rozwija nie tylko dla siebie ale także dla nas uczniów. Uwierzcie że mało jest takich nauczycieli a w Kielcach i prawdopodobnie na całym południu Polski takich jak on nie ma i pewnie jeszcze długo nie będzie.! Odczuwam osobistą dumę,zaszczyt że mogę uczyć się masażu właśnie u niego. Uważam że osoby piszące nie przychylne komentarze robią to tylko i wyłącznie z zazdrości.! Wiedzą że więcej jak on nie są w stanie osiągnąć a jeżeli ktoś ma więcej ode mnie to trzeba go gnoić..poziom snobizmu na maxa..nie można obarczać kogoś za swoją porażkę. ;).

#24 ~torino centro~

~torino centro~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 13:22:36

miejcie oczy zawsze szeroko otwarte.

Oczy szeroko otwarte to trzeba mieć na ludzi takich jak Pani/Pan
którzy oczekują więcej niż powalają na to szkoły. Chodzę do tej szkoły i nie zgadzam się kompletnie z tym co zostało tu napisane.
Pozdrawiam wszystkich którzy myślą podobnie jak ja.

#25 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 17:05:57

mnie dotknęła też nieprzyjemność użerania się z placówką w legnicy... ODRADZAM WSZYSTIM!!!!!!!!!!!!... pani z sekretariatu, gruba locha pomimo spełnienia przeze mnie 50 % frekwencji nadal domaga się ode mnie pieniędzy za rezygnację... dodam że szkoła była darmowa, a zajęcia miały być od 26.09.2015, nagle zmiana planów że 22.09.2015 są pierwsze. Jak tylko dostałem tę wiadomość łapię za telefon o 8.30 rano i dzwonię że ja rezygnuję bo dostałem się na studia i nie będę robił drugiego średniego skoro mogę wyższe, a to babsko że w takim razie muszę 150 zapłacić albo 50% frekwencji.. po długiej kłótni z tym muflonem decyzja padła zrobię te wyłudzone 50%... pojechałem jednego dnia, babka na zajęciach ok i stwierdza że po co mam siedzieć skoro ja tylko podpis mogę złożyć i papa... i to było fair zagranie, a następnego dnia niespełniona pani doktor odpier...la numer że muszę siedzieć u niej ... no to ok... posiedziałem na zajęciach jako wolny słuchacz ... nawet jej specjalnie nie przeszkadzałem... nagle w połowie zajęć mówi proszę podpisać i może pan iść... no to ok... wychodzę i już szczęśliwy że mam z głowy tę deb***ną szkołę wracam do domu... po prawie 2 miesiącach dostaję pocztą list od TEBu że mam im wpłacić 150 zł za rezygnację... dzwonię do sekretariatu, odbiera locha i mówi że nie zrobiłem 50% frekwencji bo mi powykreślała podpisy bo nie byłem do końca na zajęciach...pomimo że nauczycielki same mnie puściły ... to jest ewidentnie próba wyłudzenia pieniędzy... napisalem do MEN u i zastanawiam się czy nie ruszyć tego do mediów... a najlepszy tekst lochy to kiedy pytam jej jak mogą tak robić, skoro żadna szkoła nie ma opłat za rezygnację i jakbym papiery złożył do 5 szkół to bym musiał w każdej szkole płacić za rezygnację???? a ona na to " cyt. to pana ryzyko." takie jest podejście TEBu do ucznia... Nie idźcie tam bo szkoda nerwów 

Jestem w szoku. Ja również chodziłam do tej szkoły akurat nie w kielcach ale do tebu i na kierunek bezpłatny. zostałam poinformowana o rezygnacjach i ewentualnych opłatach. Ba nawet umowę wytargałam, zeby wczytać w szczegóły. i to co piszesz to twoj problem. szkola postepuje zgodnie z umową.. to Ty jej nie przestrzegałes/as.

Sądzę, że wypowiedzi na temat innych osób (gruba locha) świadczy tylko i wyłacznie o Twojej inteligencji i braku szacunku do drugiej osoby. Do 31.08 mogles zrezygnowac z umowy bez 50% frekwencji i bez konsekwencji finansowych. 

#26 grubaloha

grubaloha

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 20:58:24

A co sądzicie o TEB w Katowicach?
Myślałam o grafice komputerowej.. czy czegokolwiek się nauczę?

Nigdy do niej nie przychodź, lekcje zawodowe? ich nie ma siedzimy w ławkach i oglądamy youtube albo coś innego. Spróbuj o coś zawalczyć np o swoją przyszłość, będziesz miał prze*ebane do końca. To samobójstwo intelektualne

#27 grubaloha

grubaloha

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 21:07:15

Jak można mieć jakąkolwiek opinie po chodzeniu do tej szkoły przez 1/2 miesiące???? Jak możesz wiedzieć więcej niż absolwent szkoły?

#28 ~blue education~

~blue education~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2017 - 17:18:38

Całe życie zaczynałeś szkołę we wrześniu?
BLUE EDUCATION w Rzeszowie jest elastyczny. 
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ I ROZPOCZNIJ NAUKĘ W LUTYM !!
Posiadamy bogatą ofertę rocznych lub dwuletnich szkół policealnych, kursów zawodowych i kierunków medycznych

Nie wierzysz?

Zadzwoń zapytaj  17-300-01-49

Bądź odwiedź nas osobiście ul. Grottgera 10  w Rzeszowie (Budynek Pionier, II p.)

Do zobaczenia.

#29 ~lolo~

~lolo~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 14:49:48

Nie polecam Teb edukacja bielsko- biała. 

nie ogarnięci, balagan w dokumentacji

a rezygnacja to juz wgl masakra. podaja ceny z kosmosu i groza windykacja. wszystko zalatwiaja prze smsy

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 22:17:09

Ja zrezygnowalem bo pseldo kolerzanka z portalu radkowego oskarżyla mnie o molestowanie i zrobila afere w szkole gdy zorietowala się że tam się ucze.a pan piotr p wyciognol to przy calej grupie. Facet zachowuje się jak by byl gleboko zaburzony kokretnie osobowość dysocjalna. W sumie dobrze bo jestem na stażu jako technik terapii zajeciowej i pewnie pub oraz ta szkola dojebali by mi kary.

#31 ~Nova~

~Nova~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 19:26:29

Zapraszamy do Nova CE Kielce !

Mnóstwo atrakcyjnych kierunków.

Wpisowe 0 zł.

Wykwalifikowana kadra oraz gwarancja zdawalności egzaminów.

Przyjdź i już dziś zarezerwuj miejsce dla siebie. 

Kielce, ul. Sienkiewicza 66

#32 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 19:37:44

TEB KIELCE
Zarzutow odnośnie sal to ja nie rozumiem. Każdy ma oczy. Każdy mógł te sale przed zapisaniem się i decyzja zobaczyć. Ale nagle okazuje się że nie no 2 lata czy ile chodziła a teraz szkole smaruje. Może faktycznie sale wymagają remontu czy dpinwestowania ale czy to jest najważniejsze? Zarzuty do Pana P. No spoko że pojawiły się wraz z bzdura napisana na stronie innej szkoły w której uczył.. przypadek? Nie wierzę w nie. Pozdrowienia uczennica TEB.

#33 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 19:44:46

Pan Piotr to profesjonalista i wie o tym każdy kto miał z Panem Piotrem styczność. Zarówno zajęcia jak i kursy prowadzone są na najwyższym poziomie. Szkole i słuchaczom gratuluje takiego wykładowcy, Panu Piotrowi życzę dalszych sukcesów.

#34 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 19:50:29

Chciałbym odnieść się do opini krążących wokół kieleckiego TEBu oraz Pana Piotra. Jeśli chodzi o samą szkołę jak do tej pory nie spotkałem się z żadnymi przeszkodami ze strony dyrekcji jak i pracowników sekretariatu. Wszystkie sprawy dotyczące nauki zostały mi rzetelnie wyjaśnione a regulamin jest jasny oraz zrozumiały. To jest szkoła,regulamin być musi a jak się komuś nie podoba to po co w ogóle podejmuje decyzję o zapisaniu się. Wydaje mi się że te opinie są wyssane z palca a osoby krytykujące nie do końca wiedzą co piszą ;). Odnośnie Pana Piotra..nigdy nie spotkałem lepszego pedagoga na swojej drodze edukacji (oprócz mojej polonistki). Facet wie co mówi,umie dotrzeć do człowieka,zmotywować go do nauki. Pomoże i doradzi. Ma wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną. Nie jest typem człowieka który już osiągnął w życiu max możliwości,cały czas sam się rozwija nie tylko dla siebie ale także dla nas uczniów. Uwierzcie że mało jest takich nauczycieli a w Kielcach i prawdopodobnie na całym południu Polski takich jak on nie ma i pewnie jeszcze długo nie będzie.! Odczuwam osobistą dumę,zaszczyt że mogę uczyć się masażu właśnie u niego. Uważam że osoby piszące nie przychylne komentarze robią to tylko i wyłącznie z zazdrości.! Wiedzą że więcej jak on nie są w stanie osiągnąć a jeżeli ktoś ma więcej ode mnie to trzeba go gnoić..poziom snobizmu na maxa..nie można obarczać kogoś za swoją porażkę. ;).

#35 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 16:12:22

Widzę ze nie tylko u Was takie cyrki. W Toruniu ta placówka to tragedia dezorganizacja gubią dokumenty nie wywiązują się z umowy a na dodatek nauczyciele nie posiadają żadnych kwalifikacji z danego kierunku tragedia nie polecam.

#36 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 14:42:32

w Blue Education w Rzeszowie rekrutacja trwa

Nie czekaj i zapisz się już dziś!

Ostatnie wolne miejsca czekają!

Posiadamy bogatą ofertę rocznych lub dwuletnich szkół policealnych, kursów zawodowych i kierunków medycznych

Zadzwoń zapytaj  17-300-01-49, 794-422-707

Bądź odwiedź nas osobiście ul. Grottgera 10  w Rzeszowie (Budynek Pionier, II p.)

Jesteśmy do dyspozycji Państwa pon, śr, pt 8.00-16.00 oraz wt, czw 11.00-19.00

Do zobaczenia!!!!!!

#37 ~XYZ~

~XYZ~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 09:30:27

Właśnie dołączyli do nas uczniowie z innej kieleckiej szkoły dla dorosłych i poziom na jakim my jesteśmy a na jakim oni to jakaś przepaść. Pan Piotr dokłada wszelkich starań by czegoś nas nauczyć. Zajęcia prowadzi może będąc trochę szalonym ale dlatego właśnie nie śpimy na jego zajęciach. Jak dla mnie to jeden z najlepszych nauczycieli jakich spotkałam do tej pory.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 22:07:38

Jestem uczennicą Tebu od września  i stanowczo nie  zgadzam się  z  negatywnymi opiniami powyżej gdyż szkoła    jest naprawdę na wysokim poziomie . Mamy świetnie  wyposażoną pracownie  do masażu , również  możliwość zrobienia kursów zawodowych czego inne policealne szkoły w takim stopniu   nie  oferują .Nauczyciele  owszem wymagają dużo  ale  dzięki temu odnosimy rezultaty mamy 100 % zdawalność egzaminacyjną .Ta szkoła  świetnie  przygotowuję do zawodu dlatego polecam ją każdemu . :)  Chciałam także  się  odnieść do niewłaściwych komentarzy na  Pana  Piotra uważam że to brednie  gdyż  jest  świetnym nauczycielem i ma szeroką więdze dzięki której jesteśmy się wstanie  od niego wiele nauczyć . Przez niespelna miesiąc moja  grupa  opanowała  masaż klasyczny  mieliśmy zarówno porównanie  jak przyszły do nas  osoby  z  innej szkoły co my już umieliśmy  a  jakie zaistniały u nich  ogromne  braki .Dlatego jako uczennica  Tebu nie zgadzam się z tego typu komentarzami ,więc serdecznie zapraszamy nowych uczniów  do naszej szkoły  na pewno nie  pożałujecie  a  wręcz przeciwnie  mile  będziecie ją wspominać ;)

#39 ~XYZ~

~XYZ~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 10:30:44

W szkole nova jesli nie ma sie 50% obecnosci trzeba miesiecznie placic ponad 200zl w Gdansku

#40 justinaa

justinaa

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 15:48:01

niby jest wtedy motywacja żeby chodzić, ale 200 zł za miesiąc? moim zdaniem lekka przesada...

ja tam chodze do Cosinusa gdzie nic takiego nie ma na szczęście. uważam że to sprawa danego człowieka czy chce chodzić i się czegoś nauczyć czy nie...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: teb, uwaga, policealna, edukacja, grafika komputerowa, szkoła, TEB Edukacja, TEB kielce, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych