Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

uwaga na szkołę policealną TEB Edukacja!

teb uwaga policealna edukacja grafika komputerowa szkoła TEB Edukacja TEB kielce opinie

101 odpowiedzi w tym temacie

#1 kiebietka

kiebietka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 14:24:08

Uważajcie na szkołę policealną TEB Edukacja. Zajęcia były przeprowadzane w strasznych salach, w których cały czas były jakieś problemy techniczne np. na zajęciach z programowania stron www nie było internetu. Nawet przy dużych chęciach praktyki nic się nie można było nauczyć.

Zapomnijcie o certyfikatach, które wam obiecują!!!!Kuszą promocjami, które gdy się okazuje nagle przestają być ważne!.Ostrzegam również przed niepubliczną placówką na zaświadczeniu wypisują "zaświadczenie o ukończeniu KURSU".

Zanim tam zaczniecie uważajcie na różnego rodzaju kruczki prawne np. jeśli zrezygnujesz przed pierwszymi zajęciami to płacisz jedynie wpisowe, (normalnie jest za darmo) ale podczas rezygnacji wszystkie promocje są nie ważne więc należy zapłacić jedynie wpisowe. W przypadku gdy zrezygnujesz po pierwszych zajęciach lub już w dniu pierwszych zajęć musisz zapłacić za cały semestr z góry.

Żałuję straconych pieniędzy i czasu...

Mam nadzieję, że teraz będziecie lepiej (niż ja :) ) sprawdzać "szkoły" do których chcecie się zapisać.

#2 kiebietka

kiebietka

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 24 lipiec 2015 - 09:17:06

miejcie oczy zawsze szeroko otwarte.

Użytkownik kiebietka edytował ten post 24 lipiec 2015 - 09:20:38

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2015 - 12:49:20

Uważajcie na szkołę policealną TEB Edukacja. Zajęcia były przeprowadzane w strasznych salach, w których cały czas były jakieś problemy techniczne np. na zajęciach z programowania stron www nie było internetu. Nawet przy dużych chęciach praktyki nic się nie można było nauczyć.

Zapomnijcie o certyfikatach, które wam obiecują!!!!Kuszą promocjami, które gdy się okazuje nagle przestają być ważne!.Ostrzegam również przed niepubliczną placówką na zaświadczeniu wypisują "zaświadczenie o ukończeniu KURSU".

Zanim tam zaczniecie uważajcie na różnego rodzaju kruczki prawne np. jeśli zrezygnujesz przed pierwszymi zajęciami to płacisz jedynie wpisowe, (normalnie jest za darmo) ale podczas rezygnacji wszystkie promocje są nie ważne więc należy zapłacić jedynie wpisowe. W przypadku gdy zrezygnujesz po pierwszych zajęciach lub już w dniu pierwszych zajęć musisz zapłacić za cały semestr z góry.

Żałuję straconych pieniędzy i czasu...

Mam nadzieję, że teraz będziecie lepiej (niż ja :) ) sprawdzać "szkoły" do których chcecie się zapisać.

do zajęć z programowania nie jest potrzebny internet

to tak na marginesie !!!

#4 ~Młot~

~Młot~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 09:18:11

To tylko część rzeczy ,które kolega/koleżanka wyżej opisał/a. Zmiany haseł na komputery co zjazd , kilku (nie wszyscy !) nauczyciele bawią się w Panów Życia i Śmierci , ekstramalnie utrudniając ze sobą kontakt , sekretariat na nic nie ma wpływu i w ogóle o niczym nie wie , Niekiedy nauczyciel sobie w ogóle nie przyszedł na zajęcia (oczywiście nikt nie zadzwonił chociażby dzień wcześniej ,że zajęć nie będzie). Teraz mam problem z odbiorem dyplomu ... Takie mocne 1/10 jak ktoś chce się użerać i tracić czas to polecam serdecznie.

#5 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 11:17:45

Tak dla potomności gdy wybierasz szkołę zerknij na jej budynek, sale, wyposażenie ale w konkretnej miejscowości. Szkoły tzw krzaki instalują się w jakiś kamienicach w 2-3 pokoikach i niby robią lekcje dla 10 kierunków jakim cudem nie wiem. Często też wynajmują od innych szkół sale ale wtedy są takie problemy jak pisono wyżej bo ktoś tym bajzlem zarządza ale nie są to Ci którzy wynajmują i uczą.

Wielkie sieciowe molochy nabijają tylko uczniów na dotacje jak piszą że za darmo to już lampka powinna się za świecić, jest niewiele kierunków które nie przyniosą straty gdy są za darmo i to pewnie jeszcze przy odpowiedniej ilości słuchaczy. Te wszystkie zaświadczenia to norma jak jest się szkołą z uprawnieniami publicznymi to łaski nie robią.

#6 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 14:51:17

Też popieram. 

Chodzę do oddziału we Wrocławiu, jestem na techniku farmacji. Niedość, że musieliśmy się prosić dyrekcji o wszystkie odczynniki potrzebne do sporządznia recept, to jeszcze nam się za to obrywało. Już nie wspominając o tym, że płyn do mycia naczyń, który potrzebny jest do mycia szkła laboratoryjnego (który używaliśmy co weekend), przynosiłyśmy same, bo szkoda już nam nerwów, żeby się kłócić kolejny raz. 

Plan zajęć, który powinien być zrobiony dużo wcześniej jest aktualizowany dzień przed zajęciami, przez co nie da się zaplanować testów czy jakiś konkretnych zajęć z prowadzącymi. Teraz nagle szkoła przełożyła zajęcia na drugą stronę Wrocławia, o czym nie było wcześniej mowy, a ludzie podpisując umowy, zostali utwierdzeni w przekonaniu, że zajęcia są prowadzone tylko na ulicy wagonowej.

Sale są ok, ale w szkole nie ogrzewają. W okresie zimowym na zajęciach siedzimy w kurtkach. Problem był zgłaszany kilkukrotnie dyrekcji, ale nic z tym nie zrobiono. 

Nie polecam Wrocławskiego TEBu, stanowczo.

#7 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 21:28:38

Chcę właśnie zapisać się na technik masażysta we Wrocławiu, mogłabyś mi napisać coś więcej o tej szkole?

#8 ~MACIEJ123~

~MACIEJ123~
  • Goście

Napisano 13 maj 2016 - 14:44:49

Rzeczywiście w teb edu trzeba uważać z tymi umowami, najlepiej by było przeczytać ją po kilka razy.  Ja z nich zrezygnowałem i czekam na otwarcie semestru jesiennego w nova ce, juz jestem zapisany bo teraz akurat maja promocje na kursy i kierunki w szkołach policealnych

#9 ~Kamil123~

~Kamil123~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 13:13:49

A mnie się w TEB podoba, Technik Dentystyczny (na którym jestem ) jest bardzo fajnym kierunkiem i zajęcia sa realizowane jak należy. Pozdrawiam Świętokrzyskie z Małopolski

#10 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 21:58:55

TEB Kielce - porażka! Myślę, że szkole najbardziej szkodzą sami nauczyciele jak np. pan Piotr P. który udaje, że uczy masowania ;-) Trzymać się od takich ludzi z daleka!!!

#11 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 22:00:09

TEB Kielce - porażka! Myślę, że szkole najbardziej szkodzą sami nauczyciele jak np. pan Piotr P. który udaje, że uczy masowania ;-) Trzymać się od takich ludzi z daleka!!!

#12 forumForum

forumForum

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 08 październik 2016 - 23:47:26

TEB Wrocław

NIE POLECAM - TOTALNA KATASTROFA

Nauczycielka chemii określiła swoją prace w szkolę jako "CHAŁTURĘ"  traktuje dorosłych słuchaczy prywatnego kierunku jak gimnazjalistów, straszy ocenami, sprawdza czy na liście obecności nikt się za kogoś nieobecnego nie podpisał, daje wyraźnie znać, że z wielką łaską zgodziła się pracować w szkole policealnej. Inna nauczycielka każe sporządzać długie notatki dyktowane przez siebie z podręcznika, którego nazwy, tytułu i aurora nie zamierza podać. W płatnej prywatnej szkole powinna rozdawać przygotowane skrypty z których temat jest omawiany a nie dyktować notatki, jak w szkole podstawowej. Na pochwałę zasługuje jedynie nauczycielka prawa i administracji, która jest totalną profesjonalistką  przygotowaną w każdym calu, naucza z z taką pasją, że aż mi żal, że jej przedmiot jest jedynie małym dodatkiem do mojego kierunku. 

Użytkownik forumForum edytował ten post 08 październik 2016 - 23:54:40

#13 ~Droshja~

~Droshja~
  • Goście

Napisano 16 październik 2016 - 09:49:04

A co sądzicie o TEB w Katowicach?
Myślałam o grafice komputerowej.. czy czegokolwiek się nauczę?

#14 ~Trida~

~Trida~
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 08:44:14

NIE POLECAM Teb Szczecin... Porażka. Pierwsze zajęcia organizacyjne przekładane 3 razy, pierwsze zajęcia - pomylili sale, później nas rozstawiali po kątach. inny plan zajęć na mailu inny wisi przed sekretariatem. Na zajęcia zapisało się 7 osób - otworzyli kierunek przy czym przychodzi nas 3ka... Ale hajs musi się zgadzać. Poziom nauczania oscyluje w okolicach podstawówki max gimnazjum... Nie, nie nie... A zrezygnować nie można (wybrałam płatny kierunek).

#15 ~Zuzanna~

~Zuzanna~
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 10:57:46

Jestem uczniem tej szkoły i uważam,że Pani wypowiedź jest dość kontrowersyjna i nie prawdziwa. Jako osoba uczęszczająca na zajęcia w tej szkole, która jest na wysokim poziomie nauczania i kultury wobec słuchaczy, Pani wypowiedź jest absurdalna. Nauczyciele,którzy uczą w tej szkolę reprezentują wysoki poziom wiedzy. Chodząc do wielu szkół,nie spotkałam się z tak wysoką kulturą, zrozumieniem i tokiem nauczania jak w tej szkole. Pani wypowiedź w stosunku do Pana Piotra P. jest dla większości niezrozumiała,jest to nauczyciel o bardzo wysokiej wiedzy,którego każdy z nas szanuje.

#16 ~Albert CH.~

~Albert CH.~
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 12:18:45

Byłem uczniem pana Piotra i nie mogę złego słowa powiedzieć, pod względem merytorycznym i praktycznym zajęcia były zawsze na wysokim poziomie, nadal uczęszczam do tej szkoły na inny kierunek i jestem w 100% zadowolony z dotychczasowych działań szkoły, Albert uczeń szkoły.

#17 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 16:21:13

TEB KIELCE
Zarzutow odnośnie sal to ja nie rozumiem. Każdy ma oczy. Każdy mógł te sale przed zapisaniem się i decyzja zobaczyć. Ale nagle okazuje się że nie no 2 lata czy ile chodziła a teraz szkole smaruje. Może faktycznie sale wymagają remontu czy dpinwestowania ale czy to jest najważniejsze? Zarzuty do Pana P. No spoko że pojawiły się wraz z bzdura napisana na stronie innej szkoły w której uczył.. przypadek? Nie wierzę w nie. Pozdrowienia uczennica TEB.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 19:07:39

W 100% polecam szkołę teb edukacja w Kielcach, a w szczególności nauczyciela Pana Piotra P. Bardzo dobrze potrafi on przekazać wiedzę, ponieważ w dziedzinie masażu nie ma sobie równych. Poprzez umiejętności zdobyte dzięki niemu dostałam wspaniałą pracę w zawodzie masażystki. Kompletnie nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami.
Absolwentka szkoły Aneta.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 09:25:59

Również nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat oddziału TEB Edukacja w Kielcach. Co prawda dopiero od października tego roku rozpoczęłam naukę w tej szkole ale jak na razie nie mogę powiedzieć o niej złego slowa. Niektórzy z nauczycieli wymagają więcej inni mniej, to wydaje mi się w zupełności normalne, nie rozumiem zarzutów odnośnie Pana Piotra P. ponieważ moim zdaniem uczy on tylko rzeczy potrzebnych i istotnych w późniejszej pracy związanej z zawodem masażysty, ma on dużą wiedzę i doświadczenie także moim zdaniem w 100% wie czego i jak ma nas uczyc. Jeśli chodzi o salę to pracownia masażu jest dobrze wyposażona, remontu potrzebuje sala w której prowadzone są inne zajecia, ale tak czy tak najważniejsza jest wiedzą jaką przekażą nam ludzie tam pracujacy. Pozdrawiam uczennica Ola.

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2016 - 17:25:59

Absurdem jest powyższy komentarz ! 
Zaczęłam szkołę od września na kierunku technik masażysta, i jestem zadowolona ze szkoły w 100% tym bardziej, że pan P.P jest świetny w tym co robi,  i ciesze się niezmiernie,ze trafiłam właśnie na pana P.P. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: teb, uwaga, policealna, edukacja, grafika komputerowa, szkoła, TEB Edukacja, TEB kielce, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych