Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uwaga na darmową pożyczkę w VIVUS

pożyczka w vivus vivus pożyczka

65 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~hehe~

~hehe~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 12:21:30

ja korzystałem z pożyczki za darmo w vivus i oddałem tyle samo co wziąłem - głupoty piszesz kolego powyżej!

DOKŁADNIE

#42 ~filemonica~

~filemonica~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 12:35:51

zanim się weźmie pożyczkę lepiej wszystko dokładnie sprawdzić, ja ostatnio potrzebowałam na szybko tysiąc złotych, na niespodziewane wydatki, nie miałam skąd pożyczyć to wzięłam w viasms, bo oferowali bez żadnych dodatkowych kosztów, jako że brałam po raz pierwszy to nic nie zapłąciłam odsetek, więc warto szukać takich ofert.

#43 ~Magdalena123~

~Magdalena123~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 15:20:16

Nie polecam. Vivus to jest pętla. Rozeszłam się z ojcem mojej dwójki dzieci, zostałam na wynajętym mieszkaniu sama, ale kobiecina stwierdziła, że moja sytuacja życiowa wcale nie uległa zmianie.  Mało tego, w jednej rozmowie zasugerowano mi żebym poszła po prostu na złom, z dzieckiem 4 miesięcznym na rękach. Na raty absolutnie nie chcieli się zgodzić, ciągłe straszenie. W którejś rozmowie usłyszałam, ze przecież zobowiązałam się wpłacić kwotę przedłużenia do dnia wczorajszego powiedzmy, co było kompletną bzdurą. Każdemu może się noga powinąć, dzisiaj myślisz, że jesteś taki rozważny, rozsądny, a jutro zostajesz z ręką w nocniku. Miałam ok. 3700 zadłużenia, w sierpniu wpłaciłam im 300 zł, teraz wzięłam kredyt gotówkowy w swoim banku aby się od nich uwolnić. Spłaciłam pożyczkę po czym napisałam emaila o usunięcie mojego profilu, tu kolejne schody, to nie jest takie proste, teraz czekam aż ktoś łaskawie wyrazi na to zgodę, mają miesiąc z tego co wyczytałam. A dzisiaj znowu dzwoni do mnie jakaś niemiła pani, że mam niespłaconą pożyczkę. Myślałam, że wyjdę z siebie, sprawdziła w systemie i okazało się, że jednak już nie mam u nich długu, jednak w dalszym ciągu była bardzo niemiła. Nikomu nie polecam vivusa.

#44 ~edii~

~edii~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2016 - 18:54:29

Jeśli o mnie chodzi to pożyczka w viasms jest bardzo korzystna. Ludzie czasami oczekują cudów a tu jest dość prosto i na dobrych warunkach, no i te szczęśliwe środy są fajne.

#45 ~Juu~

~Juu~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 17:57:26

Test

#46 ~daniel~

~daniel~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2017 - 22:55:31

witam wszystkich

czy jezeli macie mozliwosc kozystacie z pozyczek lichwiarskich,i czy wam sie to oplaca pomimo ze wszystkie firmy pozyczkowe to oszustwo uprawiaja lichwe i oszukuja nas na bardzo duze pieniadze ja ma okolo 80000 tys i co mam powiedziec jak inni maja do oddania mniej ale z jakim rrso to jest oszustwo bo ja mam w banku a moja zona w lichwie bo to ja jako maz nie dopelnilem zobowiazania i teraz jest problem. mam nadzieje ze jezeli zarabiam 2063 to moze to cos zmieni ale nie wiem po co to wszystko skoro to maszyna oblicza z algorytmu i co teraz co musi sie wydazyc zeby zmienic to wszystko.co  wplynie na pozytywna opinie kredytowa,jezeli tyle zarabiam a mam takie zobowiazania.co wy na to pewnie macie mniejsze lub wieksze kredyty.

i jak to zmienic.

podaje pin 2012 do konta .

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2017 - 23:20:16

WITAM DANIEL CO TO JEST.

DLACZEGO WASZE DLUGI  PRZEJMUJE KOMORNIK BO NIEJESTECIE SPLACIC W TERMINIE ROZNE SA PRZYCZYNY TEGO ZACHOWANIA BO DZIECKO JEST MIESZKANIE KREDYT I INNE ZOBOWIAZANIA I NIE JESTESMY TEGO SPLACIC I POGLEBIAMY SIE W TYM ZE TO JEST NIEUTRZCIWE ALE TO JEST TYLKO PANSTWO POLSKIE I TEGO NIE ROZUMIE I CO POCZNIE ZWYKLY OBYWATEL. NA SZCZESCIE JESZCZE NIE KRADNE ZEBY UTRZYMAC RODZINE ,ALE JESLI TAK MIALO BY BYC TO ZROBIE TO.DLACZEGO BANKI NIE BIORA POD UWAGE ZE JESLI MAM WPLYWY Z WYNAGRODZENIA ZA PRACE NA CZAS NIEOKRESLONY TO I TAK NIE MAM ZDOLNOSCI KREDYTOWEJDLACZEGO TO MASZYNA MA ODPOWIADAC ZA TO ZE JESTEM CZLOWIEKIEM I WY TEZ,POMIMO ZE MOZECIE UTRZYMAC SWOJA RODZINE Z WLASNEJ WYPLATY.DLACZEGO BANKOWCY TAK MANIPULUJA NAMI PRZECIEZ TO TEZ CZLOWIEK PIN2012 CIEKAWE KTO MNIE ODNAJDZIE I CO MI ZABIERZE Z KONTA JAK NIC NIE MAM .SAME ZWROTY PIENIEDZY BO BAKI IPSELDO BANKI NIE MAJA LITOSCI DLA ZWYKLEGO CZLOWIEKA .I TO POWINNO SIE ZMIENIC TO NIE BANK ALE OSOBA PRYWATNA LOB PRZETSIEBIORCA POWINIEN WALCZYC ,O SPRAWIEDLIWOSC JESTESMY TYLKO LUDZMI WSZYSCCY

#48 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 23:14:14

Ale pieprzenie.
Nie rozumiem jak można wziąć pożyczkę...
JAK MOŻNA SIĘ ZAPOŻYCZYĆ WIEDZĄC, ŻE NIE MOŻNA ODDAĆ? W takiej sytuacji pożycza od kogość jest tym złym, a nie ten który pożycza komuś. Czytam te wszystkie opinie, matki z dziećmi, ojcowie samotni. Potrzebuję 1000 zł na okres 1 miesiąca, po prostu do następnej wypłaty bo akurat maj to i komunie itd. Ale tak mnie odstraszają te opinie, że się zastanawiam.

#49 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 16:40:51

Wiozłem pożyczkę z VIVUSA i odradzam a dlaczego to napiszę ,gdy pracowałem to wiozłem pożyczkę uległem wypadkowi i pracy się pozbyłem ,spłacałem raty puki mogłem ,potem był komornik i po ugodzie spłacałem tak jak mogłem ,mimo to Vivus sprzedał moje zadłużenie obcej firmie i teraz mam do spłaty 3 razy tyle co wziołem takie praktyki stosuje VIVUS i dlatego nie polecam i odradzam 

#50 ~michał~

~michał~
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 10:09:02

No niestety tak to bywa z chwilówkami... Dlatego ja zawsze dokładnie sprawdzam ofertę, czytam umowę, żeby się nie wkopać w długi!! Ostatnio wziąłem pożyczkę w SMS365 i akurat tą firmę mogę szczerze polecić- bardzo przejrzyste i proste zasady, bez jakichś haczyków. Spłaciłem całość, nie miałem żadnych nieprzyjemnych sytuacji.

#51 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 14:51:34

Nie polecam pozyczki w vivusie. Zlozylam wniosek rozpatrzyli wszystko pozytywnie a poeniedzy do dzis nie dostalam mija 3 dzien i nic... ani sladu na moim kacie. Dzwonie non stop to ciagle kazdy cos innego mowi.. ze sie pomylili z przelewem:/ to jest chore jak mozna sie pomylic.. i caly czas zbijaja czlowieka z terminem aby czekac i to jest tak z dnia na dzien czeksm i czekam i nic nie ma.. a termin splaty maleje kaza cos splacac czego nie wzielam... nue chca mi anulowac umowy...

#52 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 18:17:02

Pożyczka na dowód w 15 min na konto do 25 tys zł 
minimum formalności kredyt66pl
- kredyt hipoteczny do 300 tys zł
- kredyt konsolidacyjny
- konta bankowe
- doradztwo finansowe
- kredyt gotówkowy

#53 ~ewelina~

~ewelina~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 11:07:54

hmm to jestem zdziwiona tym co piszecie bo ja brałam w vivusie i wszystko było ok. Pieniądze sprawnie przyszły, ze spłaceniem że nie ma problemów, można przeciez przedłużyć termin spłaty i nie ponosi się kosztów z tego tytułu. Na prawdę nie ma się do czego przyczepić

#54 ~Seba~

~Seba~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 15:05:44

Serio mieliście jakieś problemy z vivusem ? U nich wszystko czarno na białym jest moim zdaniem, w przeciweństwie do innych firm pożyczkowych.

#55 ~Lustuś~

~Lustuś~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2017 - 15:43:56

Wsyzstko jest kwesti dokladnego przeczytanie umowy, jak sie wywiazesz z warunkow to placisz tyle ile pozyczyłes, a samo pozyczenie tez jest bardzo wygodne bo wystarczy wypelnic formularz na vivus.com.pl, wiec ratuje w pilnych potrzebach

#56 ~gogluj92~

~gogluj92~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2017 - 21:23:44

No mnie Vivus nie oszukał nigdy, a trzy razy brąłem u nich pozyczki na w w w. vivus. pl - wiec chyba troche na wyrost ten osąd, am zupelnie inne doswiadczenia

#57 MarcinSzewczyk86

MarcinSzewczyk86

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 13:12:57

Patrzcie najpierw na RRSO :)

#58 Słomka12

Słomka12

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 23:05:24

U nich akuratnie nie brałam pożyczki, ale jakiś czas temu pożyczyłam pieniążki w Kredyt1000, urzekli mnie bardzo długim okresem spłaty, który wynosi aż do 90 dni. Wszystko poszło po mojej myśli, ale wymagali ode mnie stałego źródła dochodu i historii kredytowej, którą akurat miałam ale niektórzy marudzą na takie warunki, ale z drugiej strony to dobrze, bo dzięki temu ludzie, którzy są zadłużeni nie będą powielać swoich długów.

#59 Seb Astian

Seb Astian

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 05 lipiec 2018 - 09:11:07

Hej,

Chce wziąć u nich pożyczke. Czy naprawdę trzeba uważać ? Na kilku stronach jak ta https://chwilowo.pl/opinie/vivus/ piszą że wszystko w porządku. Można im wierzyć ?

#60 agata123

agata123

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 29 lipiec 2018 - 21:38:00

Fajne są teraz te chwilówki, wszystko można załatwić przez internet,  jeśli jeszcze masz bank skorelowany z bankami jakie obsługuje konkretny parabank to kasę można dostać w kwadrans. Najlepiej moim zdaniem wyszukać chwilówkę przez jakąś porównywarkę, ja mam sprawdzoną Sowę na https://sowafinansowa.pl/ . Każda firma jest porządnie opisana, mają aktualne warunki, a nie jakieś przestarzałe.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pożyczka w vivus, vivus, pożyczka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych