Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uwaga na darmową pożyczkę w VIVUS

pożyczka w vivus vivus pożyczka

67 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 03:27:39

No ja akurat wiedziałem, że w vivus jest ta pozyczka tylko na 30 dni ale pewnie wiele osób nie wiem. To faktycznie trzeba uważac 

No to jak gościu czytasz...przecież na początku jest zaznaczone na jaki okres jest pożyczka do spłaty...Dokładnie popatrz,jakie prowizje pobierają inne parabanki a przekonasz się,że w Vivus płaci się najmniej...

#22 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 10:46:08

Absurd.   Vivus to najlepsza firma jak dla mnie korzystałam wielokrotnie tuż przed wypłatą jak czasami zabrakło,zamiast prosić znajomych.Jasne zasady ,więc nie rozumiem tej "uwagi".

#23 KielceBezZus

KielceBezZus

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 11:46:38

UWAGA
LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ! NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK POŻYCZKA ZA DARMO!

Cytuję ze strony vivus.pl:

RRSO w przypadku pierwszej pożyczki wynosi 0%. Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł (gdy Klient dokonuje opłaty rejestracyjnej na konto w jednym z banków w którym Vivus Finance posiada swoje konto) lub opłata wynosi 1 zł (gdy Klient dokonuje opłaty rejestracyjnej za pośrednictwem Systemu "BlueCash"). Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 1200 zł; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 168 zł; całkowita kwota do zapłaty 1368 zł; RRSO 392,4% (stan na dzień 29.06.2015 r.). Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Pozwoliłe sobie pogrubić najważniejszy punkt. Prowizja za udzielenie kredytu na 1200 zł wynosi 168 zł, co oznacza że odsetek nie ma i oprocentowania, jednakże prowizja sprawia ze RRSO(REALNA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA) wynosi prawie 400%!

Co to oznacza?

RRSO mówi ile tak naprawdę kosztuje pożyczka, jest to stosunek wszystkich kosztów związanych z pożyczeniem pieniędzy do pożyczonej kwoty!

Oznacza to nie mniej nie więcej jak to że biorąc pożyczkę według powyższego przykładu na rok w kwocie 1200 zł, łącznie oddajemy 4800!!!!

TO JEST ZŁODZIEJSTWO I WYKORZYSTYWANIE LUDZKIEJ NIEWIEDZY!

NIE BIEŻCIE CHWILÓWEK TAKICH JAK TA! Kredyt gotówkowy w banku zawsze wyjdzie lepiej (RRSO ok 20%)

Wiele osób wpadło w spiralę zadłużenia przez pożyczki tego typu, brali pożyczkę by oddać poprzednią i to się kończy tym że ludzie zostają bez mieszkania i środków do życia.

Zastanówcie się 1000000 razy zanim podejmiecie taką pożyczkę, czasem lepiej pożyczyć od kogoś z rodziny ten 1000 zł i mieć pewność że nawet jak nie oddamy jej w miesiąc tylko 2 lub 3 to świat nam się nie zawali!

#24 Paro

Paro

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 18:27:23

Ty sobie tam cos wyliczasz i jest super natomiast nie bierzesz pod uwage tych , ktorzy rzeczywiscie tam pozyczaja. Ja bralem w Vivusie i mialem za darmo pozyczke. Pewnie, jest oplata weryfikacyjna ale co to jest, 1 grosz? To mi dopiero koszty.

Nie wiem jak Ty swoj przyklad wygrzebales ale musiales cos zle kliknac i sprawdzales koszt dla kolejnej pozyczki , a nie pierwszej.

Jak pozyczasz u nich pierwszy raz i splacisz w terminie na jaki wziales to nie ma kosztu, sprawdzone.

pozdr

#25 ~oszukana~

~oszukana~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 17:38:41

Oszuści ,oszuści ,oszuści nie polecam nikomu,kosmiczne odsetki i w dodatku panie w biurze nie potrafią liczyć !!!Ludzie nie dajcie się nabrać !!!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2016 - 15:17:59

No pożyczka to biznes, pożyczkodawca musi na tym zarobić i zarabiają na przedłużeniach itp biznes jak biznes, no ale są pożyczki za 0 zł jednak firma reklamuje sie dość mocno na takie hasła w sieci

#27 arturoo15

arturoo15

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 15:19:43

No tak każdy musi zarobić. Ty pożyczasz - ktoś zyskuje - jak pisze mój poprzednik to jest biznes

#28 emencypantka85

emencypantka85

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 14:32:41

Ja bym się w to nie pchała. Oprocentowanie wysokie, kruczki pisane malutkim drugiem, dodatkowe ubezpieczenia, opłaty wstępne, przygotowawcze etc. PO CO to komu? Potrzebuje kilka stów to idę do rodziny lub znajomych pożyczyć (chociaż zazwyczaj niczego nie potrzebuje, bo nabyłam zdolność mądrego gospodarowania pieniędzmi). 

#29 ~filemonica~

~filemonica~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 19:50:52

ale nigdy nie wiesz czy nie będziesz potrzebować akurat kasy i wtedy akurat rodzina nie będzie mogła ci pomóc, ja tak miałam i wzięłam pożyczkę w vivusie, 1,5 zł dostałam ją za darmo, bez żadnych dodatkowych kosztów, bo pierwsi kilenci do tej kwoty maja taki przywilej. może te wszystkie dziwne opnie wynikają po prostu z braku wiedzy stąd demonizowanie chwilówek.

#30 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 13:55:15

witam

czy t jest legalne że vivus ma teraz oddzieloną prowizję od odsetek złodzieje zasrani. Wziąłem pożyczkę spłaciłem po 3 dniach bo miałem nagła sytuację a te dziady oddali mi jakąś śmieszna sumę. Wcześniej bym polecił ale teraz to już złodziejstwo w biały dzień;//

#31 ~tria~

~tria~
  • Goście

Napisano 28 maj 2016 - 21:18:23

A przeczytałeś dokładnie umowę?

#32 ~filemonica~

~filemonica~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 10:56:47

na pewno wszystko jest zapisane w umowie, zanim podpiszesz przeczytaj, a nie teraz pretensja do banku.

#33 ~grelka~

~grelka~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 14:41:15

Filemonica, tak tak zgadzam się. Ludzie boja się jak ognia pożyczek ale to przeciez wiadomo, że to kasa na chwile. W vivusie na 30 dni pierwsza bez opłat. Ja biore już u nich kolejna jak kasy nie starcza. Super, żadnych problemów. Wolę jakoś ich niż w banku. Kilka razy się przejechałam na bankach i to chyba dlatego.

#34 ~filemonica~

~filemonica~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 18:22:46

czyak ktoś bieże pierwszy raz pożyczkę w vivusie to nic za nią się nie płaci?

#35 ~luc~

~luc~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 20:30:43

Z tego co ja wiem to jakieś grosze - i tak się bardziej ona opłaca od innych.

nie straszcie już tak bo faktycznie myślałem, że coś nie ok z tym vivusem jest

zadne grosze, 176 zl. na przedluzenie o 7 dni

#36 Sylla

Sylla

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 25 czerwiec 2016 - 23:16:02

No ja akurat wiedziałem, że w vivus jest ta pożyczka tylko na 30 dni ale pewnie wiele osób nie wiem. To faktycznie trzeba uważać

Przecież to jest dosłownie wszędzie napisane i w każdej reklamie. Skorzystałam z kilku darmowych chwilówek na potrzeby bloga w ramach testów i wg. mnie najlepiej wypadł

Vivus ma w miarę dobre opinie jak na firmę pożyczkową, ale trzeba pamiętać, że to jest chwilówka, jak ktoś nie spłaca w terminie albo bierze kolejną pożyczkę poza promocją, to trzeba się liczyć już ze sporymi kosztami, ale z tej pierwszej można skorzystać za darmo, oczywiście oddając w terminie. Wszystkie firmy pożyczkowe mają olbrzymie koszty pożyczek, a inne jeszcze różnie kombinują, że można rzeczywiście się naciąć, na różne triki np. działanie pod wieloma markami i oferowanie pierwszej pożyczki gratis. Tyle, że marka i strona nie ma znaczenia, liczy się to jaka firma udziela tej pożyczki, a z darmowej można skorzystać tylko raz.

#37 ~filemonica~

~filemonica~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2016 - 09:18:47

ja się zdecydowałam na pożyczkę w vivusie pierwszy raz, mogłam wziąć bez żadnych dodatowych kosztów 1600 zł więc się zdecydowałam, wreszcie polecę na fajne wakacje, na których nie będę musiała się ograniczać z kasą.

#38 ~marianna~

~marianna~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 05:03:03

czyak ktoś bieże pierwszy raz pożyczkę w vivusie to nic za nią się nie płaci?

Tak, pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa.

#39 ~fellada~

~fellada~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 14:18:26

jak się bierze po raz piewszy pożyczkę w vivusie, to możesz załapać się na promocję w której bierzesz kredyt bez żadnych kosztów, musisz się tylko zmieścić w kwocie 1600 zł.

#40 ~zez~

~zez~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 17:25:19

Vivus nalicza pożyczkę a nie przelewa na konto.czekam juz trzy dni

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pożyczka w vivus, vivus, pożyczka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych