Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Usuwanie przebarwień laserem

42 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Irina~

~Irina~
  • Goście

Napisano 04 maj 2020 - 20:53:51

ja usuwalam przebarwienia w klince sekrety piekna w krakowie. serio polecam pojsc z przebarwieniami do specjalisty, a nie meczyc sie w domu. sama stosowalam kremy z drogerii, jakies naturalne metody i na nic sie to zdalo..

A to za pierwszym razem coś daje? Tez mam dosyć wydawania pieniędzy na kremy. Lepiej raz a dobrze.

#42 ~redlips~

~redlips~
  • Goście

Napisano 15 maj 2020 - 13:17:08

ja usuwalam przebarwienia w klince sekrety piekna w krakowie. serio polecam pojsc z przebarwieniami do specjalisty, a nie meczyc sie w domu. sama stosowalam kremy z drogerii, jakies naturalne metody i na nic sie to zdalo..

Na mnie już niestety też nie działają takie sposoby. Mam już dość walczenia z tym. Chyba przyszła kolej by faktycznie zrobić to porządnie. Dzięki za polecenie, akurat mam blisko

#43 ZuzWojta408

ZuzWojta408

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 maj 2020 - 19:41:28

Witam! chciałabym zapytać, czy blizny również można usuwać przy pomocy lasera i czy jest to w miarę bezpieczne? Chciałabym usunąć bliznę wielkości paznokcia na ramieniu. Będę wdzięczna za wasze odpowiedzi. 

Warto napisać maila do konkretnej kliniki, zajrzyj do nich https://www.maragast...yna-estetyczna/, z pewnością szybko odpowiedzą. Warto też po prostu zadzwonić

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych