Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2012 - 16:58:54

własnie pogonilem pania z centrum energetycznego i ostrzeglem sasiadow przed tymi oszustami!!

#2 ~AGUSKA~

~AGUSKA~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2012 - 20:27:12

WITAJCIE JA DAŁAM SIE NABRAC. PODPISAŁAM ALE NA CAŁE SZCZĘSCIE NAPISAŁAM ODWOŁANIE. I MAM NADZIEJE ZE WSZYSTKO BEDZIE OK. DRANIE I TYLE.

#3 ~BEATA~

~BEATA~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 18:50:49

Witam
Tez podpisałam taka umowe w kwietniu 2012 r.
Udało mi sie odstąpic od tej umowy po 3 miesiącach od daty podpisania.
Wczoraj otrzymałam pismo od C E ze przyjeli moja rezygnacje bez zadnych kar umownych.

#4 Marlon

Marlon

VIP

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7630 postów

Napisano 10 sierpień 2012 - 19:39:46

Jacy oszuści?! Wejdźcie sobie na ich stronę, poczytajcie trochę, a nie jak zabobonne baby krzyczycie oszuści.

To dlaczego nie działają na ich stronie zakładki z cennikami. Przypadek?
ANTE DEUM SOLUMMODO GENUA MEA FLECTAM

#5 ~Domownik~

~Domownik~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 14:50:04

To dlaczego nie działają na ich stronie zakładki z cennikami. Przypadek?

E tam od razu spiskowe teorie dziejów. Nową strone stawiali i się nie podpięlo. Nie lepiej wyslac do nich maila, ze nie dzialaja, zamiast dopatrywać się w tym nie wiadomo czego?! Poza tym aż sprawdziłem, działąją ;P

#6 ~AGA~

~AGA~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 16:57:13

POMORZCIE JAK SIE Z TEGO WYPLATAĆ PODPISAŁAM UMOWE 3 MIESIĄCE TEMU JAK CHCIALAM SIE WYCOFAC Z TEGO TO STRASZOM STRASZNYMI KARAMI I ODSETKAMI AGA

#7 ~julka~

~julka~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 15:19:48

Bardzo proszę jeśli ktos wie jak zrezygnowac rozwiązac umowę z EC, po upływie 3 miesiecy proszę napiszcie

#8 ~kuba~

~kuba~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 18:55:48

to co napisales w tym odwolaniu ze je przyjeli bez kar umownych?

#9 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 22:30:38

A jak oni traktują sprawę odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem Sprzedawcy i w ciągu 10 dni od jej podpisania?

#10 ~teresa~

~teresa~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 16:26:50

Witam
Tez podpisałam taka umowe w kwietniu 2012 r.
Udało mi sie odstąpic od tej umowy po 3 miesiącach od daty podpisania.
Wczoraj otrzymałam pismo od C E ze przyjeli moja rezygnacje bez zadnych kar umownych.

prosze o jakis wzór takiego pisma bo tak naciagneli moja satrsza mame w kwietniu a dowiedzialam sie wczoraj dzieki

#11 ~uzytkownik0329~

~uzytkownik0329~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 16:53:24

Czy mozna proscić o adres na jaki trzeba wyslać odstąpienie od umowy?

#12 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 14:12:54

Ta Firma też nachodzi po domach w Suwałkach bo dnia 29 09 2012 odwiedziła miła pani moją mamę i też podpisała umowę ale nie dostała tego Formularza
jak ktoś wie jak ma wyglądać ten wzoru (formularzaq ułatwiającego złożęnia oświadczenia o odstąpienia od umowy) to proszę o podanie linka lub wysłanie mi na pocztę czester20@amorki.pl

#13 ~ewelina~

~ewelina~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 12:05:53

Ta Firma też nachodzi po domach w Suwałkach bo dnia 29 09 2012 odwiedziła miła pani moją mamę i też podpisała umowę ale nie dostała tego Formularza
jak ktoś wie jak ma wyglądać ten wzoru (formularzaq ułatwiającego złożęnia oświadczenia o odstąpienia od umowy) to proszę o podanie linka lub wysłanie mi na pocztę czester20@amorki.pl

ja wczoraj podpisałam i tez chcem zrezygnowac zwonilam pod infolinie i kazali mi napisac rezygnacje na pismi iwysłac pod adres który mialam na umowie kurde boje sie ze sobie narobie kolo tyłka

#14 ~Adka~

~Adka~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 21:47:51

teresa - ja dostałam od znajomej wzór odtąpienia od umowy. Nie wiem, na ile on jest właściwy ale właśnie taki też wysłałam do Energetycznego Centrum i czekam na odpowiedź. Jeśli chcesz, to napisz do mnie: adaluk@tlen.pl

#15 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 23:09:50

Byli u moich rodziców i też podpisali z nimi umowę. Po 3 dniach po prostu napisaliśmy wypowiedzenie umowy i wysłaliśmy listem poleconym do Radomia. Umowę podpisaną poza lokalem sprzedawcy można wypowiedzieć w ciągu 10 dni bez ponoszenia żadnych kosztów.

#16 ~ewelina~

~ewelina~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2012 - 20:24:28

ja pisałam tez na adres meilowy i napisali mi tak ale dopiero dzisiaj to przeczytałam a wysłałam odstapienie od umowy 3 dni wstecz : Szanowna Pani,

rezygnacja wywoła skutek prawny jeżeli będzie wyrażona na piśmie i własnoręcznie podpisana przez osobę na którą
zawarta jest umowa, a także wysłana na poniższy adres:

Energetyczne Centrum
Dział Reklamacji
ul. Młodzianowska 75F
26-600 Radom

Na odstąpienie od umowy odbiorcy indywidualnemu przysługuje 10 dni od momentu podpisania umowy.

Nie jest wymagany gotowy druk odstąpienia.

#17 ~EWELINA~

~EWELINA~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2012 - 19:59:12

Moi rodzice dziś podpisali z nimi umowę, nie jestem do tego przekonana, cennik oczywiście zabrali ze sobą i maja wysłąć pocztą. Cięzko mi znaleść kruczki prawne, bo nie mam dziś kompletu dokumentów, napiszcie wady tej umowy, będę wdzięczna
Ewelina

#18 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 10:13:23

Witam. Pracuję w energetyce. Firma stosuje nieuczciwe praktyki. Nie informuje Klientów o dodatkowym ubezpieczeniu albo sami później zaznaczają tę opcję na umowie jak Klient podpisze umowę. Firma podszywa się pod inne firmy energetyczne działające na terenie Warszawy. Mało tego, zdarzają się przypadki fałszerstwa dokumentów. Stanowczo odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą. Potrafią owinąć ludzi wokół palca, zwłaszcza starsze osoby, które mają nadzieję, że będą płacić mniej - a prawda jest taka, że płaci się wówczas 2 faktury - jedną za obrót a drugą za dystrybuję energii. O tym również agenci Energetycznego Centrum nie informują Klientów.

Jeśli chodzi o odstąpienie od umowy, to macie Państwo prawo w ciągu 10 dni BEZ ŻADNYCH KONSEKWENCJI odstąpić od tej umowy. Należy wysłać do nich pismo w tej sprawie listem poleconym (by mieć potwierdzenie nadania). Później, sprawa się trochę komplikuje i wymaga dłuższego okresu na finalizację sprawy, by powrócić do poprzedniego sprzedawcy.

#19 ~Kamila Nowakowska - EC~

~Kamila Nowakowska - EC~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2012 - 12:45:22

Witam. Rozumiem, że ma Pan dowody na poparcie tych słów, gdyż to, co Pan napisał to bardzo poważne oskarżenie. Mam nadzieję, iż jeżeli jest Pan w posiadaniu potwierdzeń tego typu praktyk stosowanych przez naszych przedstawicieli, skontaktuje się Pan z naszym działem prawnym w celu natychmiastowego ich ukrócenia. Jako firma ciężko ciężko pracujemy na swoją wiarygodność, nadszarpniętą różnego typu niepochlebnymi i nieprawdziwymi opiniami, więc naturalnym jest, że szybko reagujemy na tego typu nieprawidłowości. Proszę pamiętać, iż możliwość łatwego tuszowania spraw, o jakich Pan z taką pewnością napisał, jak i anonimowość w sieci, to mit, więc wierzę, że opiera się Pan na faktach, a nie na pomówieniach i plotkach rozsiewanych często przez konkurencję. Pozdrawiam
k.nowakowska@energetycznecentrum.pl

#20 ~Obserwujący prace przedst.~

~Obserwujący prace przedst.~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2012 - 21:42:55

Witam, niestety muszę się zgodzić z Robertem, obserwowałem prace przedstawiciela w tej firmie, przyczym mówił mi że gdyby chciał to by dziadkowi (lat 90) wcisnął dodatkowe ubezpieczenie i nic by się nie połapał, myśle że trzeba prześwietlić tą prace przedstawicielów, myślę że nie jedna umowa z składką ubezpieczeniową zostałą podpisana bez wiedzy starszego klienta.
Widziałem jak przedstawiciel załatwia tą sprawę i jak dla mnie jest to żenada.
Jestem świadkiem podpasania umowy w której przedstawiciel sam dobrowolnie wybrał tzw. taryfę bez wiedzy klienta, opierając się tylko ogólnym stwierdzeniem że będzie płacił mniej za energię elektryczną.

Nie polecam tej firmy energetycznej i ich wynajętych przedstawicieli handlowych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych