Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Uległa szuka pana

sex randki spotkania

1 odpowiedź w tym temacie

#1 marta18

marta18

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 07:24:25

Uległość to moje atuty, lubię klapsy po moim jędrnym tyłeczku i branie ku***ika do buzi. Kręcą mnie wszystkie zabawy w nauczyciela i uczennicę. jestem wtedy na prawdę mokra jak dostaje karę w postaci klapsów na dupcię. Zdominuj mnie a zostanę twoja suczką.

Zapraszam do kontaktu tu gdzie mam konto i możemy się umówić: https://julia18.pl

#2 ~Pan~

~Pan~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2019 - 19:43:33

Wszystkie ważne informacje są w tym poście, nie musisz czytać reszty odpowiedzi (ale jak chcesz to proszę bardzo).
Szukam dziewczyny do relacji 100% wirtualnej. Dziewczyny potrzebującej surowego Pana i chętnie spełniającej jego polecenia, szczerej, chcącej oddać kontrolę nad swoją przyjemnością i seksualnością. Chcę nałożyć znaczące ograniczenia na to jak często będziesz mogła się zaspokoić, będę opisywać sposób w jaki masz to zrobić a w dodatku często będzie to tzw "zepsuty orgazm". Szukam kobiety, którą to podnieca i która rozumie, że często będzie musiała iść spać mokra i niezaspokojona, jeśli będzie chciała, żebym był z niej dumny. I musi chcieć sprawić, żebym był z niej dumny.
Uwaga: pierwsze zadania dostaniesz dopiero jak się trochę poznamy i dogadamy, co może zająć kilka dni. Jeśli chcesz zdawkowo do mnie napisać i dostać zadanie to poszukaj kogoś innego.
Jestem doświadczonym Panem (zarówno w realu jak i cyber) - wyczerpałem już swoją pulę błędów, którą każdy Pan z biegiem czasu musi popełnić. W dodatku jestem kreatywnym Panem - a to się rzadko zdarza. I praktycznym, nie będę dawał zadań oderwanych od rzeczywistości. Nie lubię scatu, igieł, medicala, krwi, blackmailingu (nawet pozorowanego) i jeśli kręcą Cię te rzeczy to ode mnie ich nie dostaniesz. Niespecjalnie interesuje mnie też pissing i zostawianie trwałych śladów.
Szukam kobiety chcącej spełnić moje wymagania, która będzie odczuwała przyjemność i dumę z wykonywania tych zadań i podporządkowania się dyscyplinie. Co do kontroli w innych aspektach życia - może taka być ale nie musi, możemy się dogadać co do zakresu i intensywności relacji. Relacja nie zakłada wyłączności, oboje możemy spotykać się z innymi osobami. Jeśli będziesz chciała uprawiać z kimś seks - nie mam z tym problemu, ale będziesz miała dyskretne zadania do wykonania. W każdym momencie możesz też zrezygnować z naszej relacji jeśli będziesz z niej niezadowolona - ta relacja ma spełniać nasze wspólne potrzeby. Nasz kontakt będzie głównie mailowy.
Moje wymagania:
- poczucie satysfakcji ze służby Panu
- gotowość do ograniczenia swoich aktywności seksualnych i podporządkowania ich otrzymywanym zadaniom
- szczerość - chcę wiedzieć o każdej Twojej masturbacji, nie da się zdalnie skontrolować BRAKU wykonania czynności seksualnych, żeńskie pasy cnoty są niepraktyczne. Tak samo jeśli nie uda Ci się wykonać jakiegoś zadania, np powstrzymać się przed orgazmem mimo, że nie miałaś pozwolenia na to żeby dojść to chcę o tym wiedzieć
- w miarę szczupła sylwetka (ale wcale nie musisz mieć dużej niedowagi jak modelka)
- podstawowa umiejętność pisania - po kilku jednolinijkowych mailach i lakonicznych odpowiedziach na pytania tracę zainteresowanie i stawiam zaporowe warunki - taka wskazówka dla przyszłych kandydatek, już kilka w ten sposób odprawiłem
Jeśli przeczytałaś całe ogłoszenie - moje gratulacje. A jeśli Cię zainteresowało, to napisz na mój adres mailowy Cinderella5221@gmail.com porozmawiamy, sprawdzimy, czy mamy szansę się dogadać i ustalimy warunki.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sex, randki, spotkania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych