Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 17 maj 2015 - 18:27:22

Skoro wybieramy już te "oskary" corocznie dotyczące jedzenia i zabawy, to może nie bójmy się tez wybierania mailn? Proponuje za rok 2015 wprowadzić następujące kategorie:

1. najgorsza z wyglądu pizza pokryta wyrobem seropochodnym i z wędliną skrawkopodobną,

2. najgorsze frytki podobne do białych robaków

3. kebeb zrobiony "na odwal się"

4. najdłuższe oczekiwanie na zimną pizzę z dowozem,

5. największa porażka kulinarna na imprezie grupowej,

i jako honorowa malina: 

za wielokrotne obrzydzanie żywienia zbiorowego....

Myślę, że poza kilkoma skrajnymi z zawiści wpisami byłoby to lepsze niż te peany... 

#2 ~XXL~

~XXL~
  • Goście

Napisano 18 maj 2015 - 14:16:14

Skoro wybieramy już te "oskary" corocznie dotyczące jedzenia i zabawy, to może nie bójmy się tez wybierania mailn? Proponuje za rok 2015 wprowadzić następujące kategorie:

1. najgorsza z wyglądu pizza pokryta wyrobem seropochodnym i z wędliną skrawkopodobną,

2. najgorsze frytki podobne do białych robaków

3. kebeb zrobiony "na odwal się"

4. najdłuższe oczekiwanie na zimną pizzę z dowozem,

5. największa porażka kulinarna na imprezie grupowej,

i jako honorowa malina: 

za wielokrotne obrzydzanie żywienia zbiorowego....

Myślę, że poza kilkoma skrajnymi z zawiści wpisami byłoby to lepsze niż te peany... 

Pewnie. Lepiej wszystkich opluć niż pochwalić. To nasza narodowa tradycja. Wystarczy rzucić okiem na jakiekolwiek forum. Tutaj tego zabrakło i od razu odezwał się potrzebujący, żądny krwi i g..na. Moje gratulacje.  

#3 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 05:57:02

Pewnie. Lepiej wszystkich opluć niż pochwalić. To nasza narodowa tradycja. Wystarczy rzucić okiem na jakiekolwiek forum. Tutaj tego zabrakło i od razu odezwał się potrzebujący, żądny krwi i g..na. Moje gratulacje.  

nie wiem gdzie masz te XXL czy w rozumie czy w portfelu ale nie wyskakuj tak z tym pluciem. Jadłeś kiedyś cześciej niż raz w różnych lokalach włoszczowskich? Jesz częściej niż 1 w miesiącu? A może nalezysz do włoszczowskiego high life i jak wchodzisz do pizzerii to klękajcie narody i laska w progu? Mógłbym spokojnie napisać w którym lokalu dają najtańszy owadowy seropochodny wyrób, gdzie wędlina jest powiedzmy wędliną, spokojnie mógłbym przytoczyć przykłady niedopieczonych frytek czy kebaba robionego ręką, która dawno nie widziała mydła.... Niestety, przez takie wpisy o opluwaniu ogólnym jak twoje  jestem w tym sam, i zaraz zaczełoby się oburzenie i pozwy. I guwnoburza takich jak ty... Nie rozumiesz "święcie oburzony" że wolę jedzenie smaczne nie tylko od święta, w tygodniu wyborów najlepszego lokalu... czy które będzie smakowac po 5 piwach....  czy też robione lepiej dla znajomych, "ważanych", itp.... Chcę aby ono zawsze było takie samo dla wszystkich (no może poza przyprawami) a nie tylko od święta..... 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jedzenie, zabawa, oskary, maliny, lokale, pizza, kebab, smaczne, niesmaczne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych