Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tusk , Borusewicz , Kopacz - Olbrzymie kwoty do zwrotu za nieuzasadnione przeloty !

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 08:53:43

PO na czele ze Schetyną to ludzie pełni nienawiści gdyby dostali sie do władzy to pokazali by Polakom za to ,ze pozwolili rządzić PIS. Mściliby się na Polakach

Opozycja dalej nie rozumie co się stało. Teraz kolej na nich. Trzeba się rozliczyć tak jak Kuchciński i wpłacić za lot rodziny. Ano zobaczymy czy to zrobią. Podziękujemy im przy urnach.

#22 ~Anders lata do domu do USA~

~Anders lata do domu do USA~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 09:16:51

Platforma chodziła n piechotę. Przychodzą tak wqrwieni ludzie że 13 znosi sie na pogrom

NIE BĘDĘ DO USA LATAĆ KLASĄ EKONOMICZNĄ - mówi polityk PiS Anna Maria Anders która lata klasą biznes do swojego domu w USA za publiczne pieniądze Polaków i Polek.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 12:16:01

NIE BĘDĘ DO USA LATAĆ KLASĄ EKONOMICZNĄ - mówi polityk PiS Anna Maria Anders która lata klasą biznes do swojego domu w USA za publiczne pieniądze Polaków i Polek.

Powinna wsiąść jak Borusewicz do taksówki :lol:

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 12:49:49

Odejście marszałka Kuchcińskiego z honorem! Brawo PiS. Teraz Tusk, który latał 280 razy do Gdańska na weekendy i święta! Niech on się wypowie. To był koszt ponad 8 milionów złotych!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 13:17:56

Odejście marszałka Kuchcińskiego z honorem! Brawo PiS. Teraz Tusk, który latał 280 razy do Gdańska na weekendy i święta! Niech on się wypowie. To był koszt ponad 8 milionów złotych!

Tusk nie latał obstawiony rodziną i kumplami  w statusie Head. ale tu nie chodzi tylko o loty a o kłamstwa . Politycy wylatują za kłamstwa !!!!!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 14:25:38

Tusk nie latał obstawiony rodziną i kumplami  w statusie Head. ale tu nie chodzi tylko o loty a o kłamstwa . Politycy wylatują za kłamstwa !!!!!

dziwne że został ktokolwiek z polityków PO. Tusk podrózował z rodzina i zięciem prawie każdy wylot.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 17:13:49

Tusk ma z czego oddać to niech odda, ten gentelmen dla ubogich ..... ;) 

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 08:59:48

Tusk ma z czego oddać to niech odda, ten gentelmen dla ubogich ..... ;) 

Muszą być procesy i zreformowane sądy, bo dobrowolnie ta pasożytnicza hołota niczego nie odda !  DLATEGO ZNOWU PIS MUSI WYGRAĆ WYBORY I RZĄDZIĆ SAMODZIELNIE !

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 13:29:57

dziwne że został ktokolwiek z polityków PO. Tusk podrózował z rodzina i zięciem prawie każdy wylot.

poleciał raz i pis oraz media tak rozdmuchały wtedy sprawę ze latał najczęsciej  rejsowymi .

Teraz opozycja powinna prześwietlić wszystkie loty Szydło, Karczewskiego , Morawieckiego i Macierewicza  bo na pewno latał wojskowymi samolotami . Wyliczyć koszty i bezwzględnie zwrócić kasę . A jeżeli chodzi o Tuska to nie ma go w  rządzie już 5 lat.

A za pisu miała być pokora i umiar. Pokora i umiar ! Pokora i umiar ! Tanie państwo !

Pod tym hasłem była cała kampania wyborcza . oszukali społeczeństwo które im wierzyło . Mnie nie bo dla mnie nie było wątpliwości że będzie rozpasanie , buta i chamstwo . To taki sort ludzi jest.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 19:09:14

Wygrzebałem to stare zdjęcie, bo szlag mnie trafił kiedy w programie o nazwie Wiadomości, usłyszałem, że Donald Tusk odbył przez 6 lat 281 podróży samolotem. Najwięcej z Warszawy do Gdańska. Owszem. Miałem nawet zaszczyt pilotować samolot z Panem Premierem na pokładzie. Jak i wielu moich kolegów z Eurolotu. Koleżanek też kilka. Na trasie z Warszawy do domu i z domu do Warszawy latał z nami rejsowymi samolotami. (Pamiętajcie, że większość posłów spoza Warszawy lata do domu – poslowie latają za darmo Kancelaria płaci LOT – owi). Premier Tusk siadał skromnie w ostatnim rzędzie. Żadnego Bizancjum. Rutynowa kontrola BOR przed lotem. I zapewniam Was. Piętnastoletni, turbośmigłowy ATR, z kilkudziesięcioma Pasażerami na pokładzie, w którym zrobilem to zdjęcie, do odrzutowego Gulfstreama ma się..nijak.
Ps. Latał sam. W każdym razie ja nigdy nie widziałem Małżonki ani dzieci

Jacek F. były pilot eurolotu

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 19:45:47

Wyborca SLD - wybiera skrajne lewactwo                           Wyborca PO - wybiera popierających lewactwo                   Wyborca PSL - wybiera sympatyków lewactwa                 Wszyscy wybierają tęczowy bolszewizm !

a Polacy wybierają Prawo i Sprawiedliwość !

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 13:50:20

PO już nie istnieje - to zbieranina bezideowej swołoczy !

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 16:55:42

Cała Polska z was się śmieje - komuniści i złodzieje !    :P  :D  :lol: 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych