Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

174 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kibol~

~kibol~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 19:05:28

Kilku  kopaczy Korony,szczególnie tych ,którzy bimbali sobie cały sezon i pokazywali  środkowy palec  kibicom,trenerom i pracodawcom  należy czym prędzej wypier***ić z klubu i do tego poszczuć jeszcze  psami.Czy nowy właściciel zaprowadzi w klubie porządek? Czy doprowadzi do sytuacji,że kopacze będą mieli płacone za kontretną pracę tj,za wyniki, a kibice,trenerzy i płatnicy będą przez nich szanowani.

#2 ~kibol~

~kibol~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 19:11:53

Jeśli właścicielem Korony ma być ten pan na zdjęciu z brodą, to czy niestety nie sprawia on wrażenia mafiosa.,cwaniaczka, a nie  szanowanego,poważnego,uczciwego  biznesmena? Takie jest moje pierwsze wrażenie. Obym się mylił. Czas pokaże, czy moje odczucia były prawdziwe.

#3 ~Kibic~

~Kibic~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 19:12:51

A ja słyszałem, że właśnie wrażenia ze spotkania były bardzo pozytywne. No może za wyjątkiem tych, którzy tak czy tak odchodzą z Korony.

#4 ~Adam R.~

~Adam R.~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 19:21:13

Tak sie działa w Klubie zawodowym! Niedziela czy noc to pracownicy klubu czy piłkarze powinni byc na kazde wezwanie własciciela! A za co biorą pieniądze? Szkoda Jovki(powinien zostac tak jak Pawłowski),a Cabreira przesadza z wymaganiami.. Wszyscy co tak krytykowali Lubawskiego.. chcieliscie tego to macie! Oby tylko dobrze to wyszło dla Korony!

#5 ~korona~

~korona~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 19:22:48

Jeśli właścicielem Korony ma być ten pan na zdjęciu z brodą, to czy niestety nie sprawia on wrażenia mafiosa.,cwaniaczka, a nie  szanowanego,poważnego,uczciwego  biznesmena? Takie jest moje pierwsze wrażenie. Obym się mylił. Czas pokaże, czy moje odczucia były prawdziwe.

Meresiński to ten drugi, nie ten z brodą  :)

#6 ~Adam R.~

~Adam R.~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 19:29:07

Przestańcie krytykowac przyszłego własciciela, oficjalniejeszcze go nie ma! A wy juz szukacie dziury w całym! Aha rozumiem, kto by nie był włascicielem czy Lubawski czy Klicki czy B.Gates to i tak bedziecie pluć na niego! Opamietajcie sie!

#7 ~Do Inwestor~

~Do Inwestor~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 19:40:58

Czy ty Inwestor, zamiast wypisywać na forum ciagle te same głupoty, mógłbyś poczytać trochę jakie są w Polsce dozwolone formy prowadzenia działalności? Wiesz co to jest KRS?

#8 ~czesio~

~czesio~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 19:53:42

W/g mnie , ta transakcja śmierdzi na odległość !  Źle się skończy dla Korony. Trzeba będzie klub ratować odkupując od nowych właścicieli tylko już za cenę którą oni narzucą. Będzie jak z dworcem PKS. Obym się mylił.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 19:56:50

może  i  dobrze  że  ,BIEDA  KUPUJE  BIEDE , BO BIEDA  BĘDZIE  BIEDE  SZANOWAĆ,  

#10 ~znowuMętnie~

~znowuMętnie~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 19:57:29

a skąd jakiś prawie  nastoletni byznesmen z hurtownii lokalnej ma mieć niby kasę na Jovkę i Airama?

#11 ~ck~

~ck~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 20:10:52

Dobrze,że wąsacz tuż przed jego odwołaniem 12 czerwca zdążył jeszcze coś z tym zrobić i korona przestanie być wreszcie naszym utrzymankiem.Ciągle afery,klęski,kłotnie i to było z naszych podatków,a nie każdy jest fanem korony,ja wole finansować np vive ponieważ w koronie większa część kasy jest marnowana w pi...u na nierobów.Ciesze się(jeśli to prawda bo z WL nigdy nie ma takiej pewności),że się jej pozbyliśmy i mam nadzieje,że na zawsze tak jak pozbędziemy się też niebawem WL.

#12 ~KSM~

~KSM~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 20:12:08

może  i  dobrze  że  ,BIEDA  KUPUJE  BIEDE , BO BIEDA  BĘDZIE  BIEDE  SZANOWAĆ,  

Komedia.Nawet nie wiem jak to określić.Oni traktują kielczan jak jakiś matołów z pipidówy.Już kupił???Przyszedł i kupił???Bez audytu,bez wglądu w papiery  wziął i kupił drużynę na którą trzeba wykładać rocznie kilkanaście milionów???A z czego ten biedak to sfinansuje??

Myślę że to kolejna ściema Lubawskiego,a właściwie jestem pewny.

On traktuje kielczan jak idiotów.Referendum tuż,tuż,jeszcze niezłe cuda zobaczymy.

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 20:15:28

To wszystko jest tylko zagrywką.Jeszcze zobaczycie.Trzeba nie znać Lubaskiego,żeby się cieszyć i myśleć inaczej.Wałek jak ch.j będzie.Na odchodne na 100% coś spie...oli i wyjdzie wszystkim bokiem.

#14 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 20:17:54

Komedia.Nawet nie wiem jak to określić.Oni traktują kielczan jak jakiś matołów z pipidówy.Już kupił???Przyszedł i kupił???Bez audytu,bez wglądu w papiery  wziął i kupił drużynę na którą trzeba wykładać rocznie kilkanaście milionów???A z czego ten biedak to sfinansuje??

Myślę że to kolejna ściema Lubawskiego,a właściwie jestem pewny.

On traktuje kielczan jak idiotów.Referendum tuż,tuż,jeszcze niezłe cuda zobaczymy.

To samo pomyśleliśmy :) Widać,że nie wierzymy już w te farmazony..

#15 ~gosciu~

~gosciu~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 20:24:37

Po 12 nagle się rozmyślą...,a z zasadzie oni nic ani niczego o WL nie chcą kupić,a są jedynie aktorami w czeskim filmie jaki wąsacz znów nam serwuje.Stare numery farmazoniarza to my już znamy.Mogli by być bardziej przekonujący bo przyjście na mecz i pogawędki to ch..j mnie przekonują.Nie kupuje tego nawet jak Ryczan ogłosi to z ambony...

#16 ~Stan~

~Stan~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 20:30:34

Jak nie sprzedawał to zle, a jak sprzedaje to tez zle! Ludzie opamietajcie sie! Ps.mam nadzieje, ze nowy własciciel zrobi porządek z Kibolami z młyna, ktorzy tak "pieknie" dopingowali przerywając mecze i rzucaniem petard i "kurw.mi" z młyna gdy ludzie przychodzą na mecz z dziecmi by obejrzec mecz a tu Kibole z młyna psują całe widowisko! Precz z Kibolami z młyna, na młynie bedą prawdziwi Kibice!!!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 20:32:35

Ludzie opamietajcie sie! Nowy własciciel zna finanse klubu, bo rozmowy nie trwają od miesiąca a co do KRSu piszecie o czyms o czym nie macie pojecia! Barcelony nie bedzie ale moze jakoś ok to wyjdzie jak wyjdzie.. Dziwie sie, ze Lubawski tak długo trzymał Korone mimo ciąglego plucia na niego! Jeszcze mu bedziecie dziekowac!

Ty chłopczyku prowadziłeś jakąś firmę w życiu??Jak zna finanse jak nie było audytu i dostał zgody na wgląd w finanse klubu??Kiedy był w klubie i sprawdzał finanse??Przecież to dane wrażliwe i w internecie tego nie zobaczysz.O czym ty chłopaczku bredzisz???

A za ile kupił??O przepraszam,przecież on niczego jeszcze nie kupił.To jakaś nie wiadomo jaka umowa intencyjna.A jakie są warunki tej umowy??Wpłacił jakieś wadium które mu przepadnie jak odstąpi od podpisania umowy końcowej??

Pic na wodę fotomontaż.

#18 ~korona~

~korona~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 20:32:53

Który to już inwestor w otatnich czasy? 3,4?Ten nowy przynajmniej nie dementuje chęci kupna jak ostatnni z firmy Drutex,ale to kwestia referendum i zrobi to póżniej.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 20:35:30

Jak nie sprzedawał to zle, a jak sprzedaje to tez zle! Ludzie opamietajcie sie! Ps.mam nadzieje, ze nowy własciciel zrobi porządek z Kibolami z młyna, ktorzy tak "pieknie" dopingowali przerywając mecze i rzucaniem petard i "kurw.mi" z młyna gdy ludzie przychodzą na mecz z dziecmi by obejrzec mecz a tu Kibole z młyna psują całe widowisko! Precz z Kibolami z młyna, na młynie bedą prawdziwi Kibice!!!

A ktoś coś sprzedał??To co,od jutra witamy nowego właściciela???

Jak tak to rewelacja.Czekam jutro na konferencję z nowym właścicielem ha ha ha .

Komu ciemnotę wciskacie??Nikt niczego nie kupił i nie kupi.A na pewno ta bida Meresiński.Czy jak mu tam ha ha ha

#20 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 20:37:54

Nikt Korony nie sprzeda!!! Po 12 czerwca ponownie wróci w ręce Lubawskiego! Ile za tą rolę dostał Citko od prezydenta???

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych