Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

trzeba wybudować Więzienie !

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Antek wiecznie żywy~

~Antek wiecznie żywy~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 19:33:11

No i wymyśliłem super inwestycję dla miasteczka Kazimierza Wielka.

Ma to być Więzienie.

Ale nie więzienie za karę tylko Więzienie Dobrowolne i do tego super płatne!

REGULAMIN funkcjonującego już Więzienia w Kazimierzy Wielkiej powinien być w części oparty na prawdziwym więzieniu, ale cel więzienia były zgoła inny. 

Więźniowie dobrowolni, odbywali by dobrowolne wyroki, od dwóch dni do 2 tygodni.

Stawkę za pobyt w więzieniu ustalałby Administrator, w zależności od widzimisię, od tego kto z kim by siedział w celi.

PRZYKŁAD:

Do więzienia zgłasza się Doda i siedzi 3 dni.

Oj, wtedy do celi z Dodą mogłyby być dokooptowane jakieś więźniarki w cenie np. 300zł za dniówkę więzienną. Doda nie miałaby nic do gadania, wszystko w gestii Dyrektora więzienia.

Ciekawe jaka stawka by była ustalona za pobyt tego Biedronia. Wiem że facet ma problemy psychiczne i mógłby chcieć sobie gdzieś pokiblować, a tui w Polsce nie ma gdzie !

Myślę że dobrowolne Więzienie w Kazimierzy Wielkiej, może na wyspie, może na terenie jakiejś nieistniejącej placówki oświatowej, oczywiście otoczone wysokim murem, stałoby się wkrótce wizyt ówka naszego miasteczka i walili by ludzie z całej Polski.

#2 SzamanCow

SzamanCow

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1954 postów

Napisano 17 październik 2019 - 19:39:56

W co się bawić? We więzienie, drodzy moi, Kazimierzoki.

Antek z Łękawy nie ma mózgu ale ma łeb!

#3 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 19:49:10

Wyobraźmy sobie że jakieś małżeństwo kłóci się w domu. Już nie mogą sobie ze sob poradzić...

...I wtedy mąż wpada na pomysł aby żonę wysłać na kilka dni do więzienia, żeby się uspokoiła, stonowała, przemyślała w ciszy i co?

Żona może się na to zgodzić nawet chętnie. Odpocznie sobie, nie musi w domu sprzątać, a może coś się w jej życiu podzieje ciekawego. Spotka się z innymi więźniarkami dobrowolnymi, pogada, albo puści się z klawiszem.

I wróci po wyroku do domu ... odmieniona. Pogodna.

#4 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 20:16:14

Ja sam myślałem aby zrobić u siebie Więzienie.

Mam budynek gospodarczy z 4-ma super pomieszczeniami na cele. Malutkie okienka, wstawiłbym kraty, do środka wiadro na fekalia. Drzwi mam mocne, okute.

Ale mi się samemu nie chce robić więzienia. Widziałbym jaką kobietę na Naczelniczke. Oczywiście dziewczyna z polotem bizneswomen.

#5 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 13:24:25

No więc jak Kazimierzoki, budujemy to Dobrowolne Więzienie?

Mury dobuduje się do Baszty, mury ze starej cegły na zaprawie glinianej, z domieszką kamieni wapiennych, bez cementu, jak za dawnych lat.

Kto jest za?

#6 malymaciuś

malymaciuś

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 20 październik 2019 - 13:32:00

Jasne, budujcie więzienie, a do tego fose wokół

#7 SzamanCow

SzamanCow

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1954 postów

Napisano 20 październik 2019 - 13:33:32

Jasne, budujcie więzienie, a do tego fose wokół

O, już jest nas trzech chcących mieć w Kazimierzy Wielkiej podręczne więzienie.

Więzienie... jaka romantyka tkwi w tym odosobnieniu! Więzienie dobrowolne dla nieszczęśliwie zakochanych i dla szczęściarzy którzy nigdy nie zaznali miłości kobiety pracującej.

#8 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 14:16:57

Tak. cały teren z Basztą i to puste miejsce to ma być Więzienie.

Trzeba wybudować naokoło mur długości około 400 metrów.

Powierzchnia wewnątrz około 70 arów i tam postawić budynek więzienny taki jak był w cukrowni, żeby było nawiązanie historyczne.

projektant Antek

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych