Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

391 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 11:47:05

Pani wójt to godna następczyni poniekąd znakomitego wójta Bąka!

Ostatnio świadomie kopiuje Swego poprzednika i nieźle jej wychodzi ale mistrza nie przebije bo więcej kopalni już nie da się otworzyć, pozostaje kwestia odpowiedzialności za decyzje, oj będzie się działo. Z planowanego robienia porządków wyszły kpiny i tu zaczęła się nieuchronna klęska bo jak ponoć miejscowy klasyk wskazywał wady to się go szkalowało i poniżało tak samo jak Panią Mariannę. Tzw. "zbuki pozostawione przez poprzednika" zaczęły eksplodować swym jadem i unosi się cały czas taki fetor że atmosfera wybucha za każdym razem i na każdym spotkaniu.

Pokora i praca dla Społeczeństwa jest złotym panaceum, a buta i pycha będą ukarane Palcem Bożym. Pożyjemy i zobaczymy Kto miał rację, mądre rady są bezcenne a chybione decyzje przynoszą tylko ciągłe straty. Słabo "uważała" na lekcjach i mało notowała z wykładów co widać, słychać i czuć.

... "A tak dobrze żarło i zdechło" ... przysłowia wszak są mądrością Narodu.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 11:58:01

Byle tylko nie na psl

Na PiS także nie! Nie! Nie!  3 X Nie!

Własny Kandydat wytypowany przez Społeczeństwo bo u Nas Są Fachowcy i Wykształceni i Dobrze Wychowani.

Z Takim Kandydatem Będziemy współpracować dla Nas nie dla jakiejś tam partii. Napewno więcej osiągniemy i nie będzie takich "cyrków jak obecnie ze spadochroniarzami i figurantami".

#43 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2014 - 18:34:18

Dziś były udane uroczystości w Orłowinach! Było mnóstwo ludzi,no

i wójtowa jako organizator wypadła świetnie.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2014 - 19:15:05

Dziś były udane uroczystości w Orłowinach! Było mnóstwo ludzi,no

i wójtowa jako organizator wypadła świetnie.

zapomniałeś o zabawie tanecznej która także dobrze się rozkręciła tuż po uroczystościach patriotycznych

#45 ~łagów~

~łagów~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2014 - 21:31:08

no to następną kadencję ma już w kieszeni ,na przekór zazdrosnym

oponentom .........

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 07:27:44

zapomniałeś o zabawie tanecznej która także dobrze się rozkręciła tuż po uroczystościach patriotycznych

Widać, że ujawnił się bardzo intensywnie Leszek Antoni ze swym filozoficznym uwielbieniem dla muminki. Ja jednak uważam jak zresztą zdecydowana większość mieszkańców, że im dalej tym gorzej a wczorajszy potańc z popijawą na patriotycznej uroczystości to już całkowity szczyt nie kompetencji.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 09:47:27

no to następną kadencję ma już w kieszeni ,na przekór zazdrosnym

oponentom .........

Jeżeli o nią chodzi to zazdrosny może być tylko Pan G z PO - hej

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 10:50:48

Widać, że ujawnił się bardzo intensywnie Leszek Antoni ze swym filozoficznym uwielbieniem dla muminki. Ja jednak uważam jak zresztą zdecydowana większość mieszkańców, że im dalej tym gorzej a wczorajszy potańc z popijawą na patriotycznej uroczystości to już całkowity szczyt nie kompetencji.

Biedy Głupcze ja widziałem Leszka Antoniego na uroczystościach na Świętym Krzyżu razem z Małżonką i to w nie byle jakim towarzystwie bo samej "Góry" z Kielc.

Gość jest obiektywny i nie straszna Mu pewnie jakaś tam "Pani Wójt Łagowa" a tokiem rozumowania za Nim nie nadazasz.

Zawsze wyprzedzał Wszystkich o krok.

#49 ~łagów~

~łagów~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 11:11:08

Jeżeli o nią chodzi to zazdrosny może być tylko Pan G z PO - hej

Myślę że to dobrze przemyślany ruch pana G z tą PO ,teraz wszyscy uciekają z tego PSL widać duszno się tam robi, nawet

Kotowski przerżnął z Rusieckim.. mimo takiego poparcia jakiego

mu udzielono

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 11:30:32

Myślę że to dobrze przemyślany ruch pana G z tą PO ,teraz wszyscy uciekają z tego PSL widać duszno się tam robi, nawet

Kotowski przerżnął z Rusieckim.. mimo takiego poparcia jakiego

mu udzielono

Tak Kotowski jak i Rusiecki i możliwości i aspiracje mają o wiele większe i po co im się ,,taplać,, w miejscowym bajorku.

A pan G jaki on pan z pochodzenia chłop i papierek z wykształceniem ma mu pomóże, kpisz Sobie. Pomyśl, warto! Nie wystarczy sypać kawałami i to odgrzanymi starymi kotletami.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 12:23:15

Tak Kotowski jak i Rusiecki i możliwości i aspiracje mają o wiele większe i po co im się ,,taplać,, w miejscowym bajorku.

A pan G jaki on pan z pochodzenia chłop i papierek z wykształceniem ma mu pomóże, kpisz Sobie. Pomyśl, warto! Nie wystarczy sypać kawałami i to odgrzanymi starymi kotletami.

O kozach - to jego ulubione.

#52 ~łagów~

~łagów~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 14:06:13

czepiacie się szczegółów jak wykształcenia ,a te w polityce nawet

lokalnej niewiele się liczą ,bo inaczej to wójtami byliby sami docenci,a radnymi doktorzy ,starosta to conajmniej profesor ..

a prawda jest taka , że politykę należy czuć i dobrze działać pro

publico bono .Myślę ,że pan G w polityce jeszcze wiele osiągnie!!Wiem ,że w okolicy ma swoją

charyzmę i posłuch....

#53 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 15:26:28

Mieliscie kiedyś dobrego Wójta to go wygoniliscie a on rzeczywiście dużo robił dla gminy.Zabierajcie go z Nowej słupi z powrotem i będziecie zadowoleni jak i  my również.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 20:02:02

Jak ktoś tu wcześniej wspomniał, że królowa naśladuje swojego poprzednika, zgadza się. Zajmuje się napuszczaniem swoich kandydatów  na ludzi . Koleżanka jeszcze tydzień temu normalnie ze mną rozmawiała, a dziś nawet nie odpowiada na powitanie, tak ją na mnie napuściła. Podburzać  ludzi to jej z pewnością wychodzi,  na sesjach rady  podobno kto by się nie odezwał, to na każdego z gębą.

Aha , oczywiście utraty takiej koleżaneczki  nie żałuję... :)

Do kogo przystaje takim się staje, a przecież królowa nikomu się nie kłania tylko G biegnie za nią i na lewo i prawo "dzień dobry, dzień dobry"  :)

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 20:12:20

Jak ktoś tu wcześniej wspomniał, że królowa naśladuje swojego poprzednika, zgadza się. Zajmuje się napuszczaniem swoich kandydatów  na ludzi . Koleżanka jeszcze tydzień temu normalnie ze mną rozmawiała, a dziś nawet nie odpowiada na powitanie, tak ją na mnie napuściła. Podburzać  ludzi to jej z pewnością wychodzi,  na sesjach rady  podobno kto by się nie odezwał, to na każdego z gębą.

Do kogo przystaje takim się staje, a przecież królowa nikomu się nie kłania tylko G biegnie za nią i na lewo i prawo "dzień dobry, dzień dobry"  :)

To napuście na nią Leszka Antoniego, skoro Bąk przed Nim z sesji uciekał to i ona też będzie a argumentów nie trzeba Mu wskazywać On w biegu znajdzie prosty i skuteczny sposób.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 20:17:39

czepiacie się szczegółów jak wykształcenia ,a te w polityce nawet

lokalnej niewiele się liczą ,bo inaczej to wójtami byliby sami docenci,a radnymi doktorzy ,starosta to conajmniej profesor ..

a prawda jest taka , że politykę należy czuć i dobrze działać pro

publico bono .Myślę ,że pan G w polityce jeszcze wiele osiągnie!!Wiem ,że w okolicy ma swoją

charyzmę i posłuch....

Polityka jest troską nie korzyścią z i arogancją do Społeczeństwa.

A ten pan czuje korytko jak trufle specjalnie hodowana rasa świń.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 20:20:32

O kozach - to jego ulubione.

Choć Kozy to przejaw zdrowia ale i kojarzą się no z czym???

Też mi dowcipkarz!

#58 ~chłop od pługa~

~chłop od pługa~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 21:12:51

Pan Bąk i pan Grzegorz gdy wystartują np.do powiatu to PSL może

mieć w Łagowie kłopoty ,zważywszy ,że wieś już nie chce głosować

na "zielone".

#59 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 23:52:08

Pan Bąk? Co wszystkiego się bał i przed wieloma problemami uciekaaał. Dziękuję, nie chcę.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 07:22:27

Popieram całkowicie - bez wazeliny ale to najmądrzejszy wpis na tym furum i oddający najlepiej obecną rzeczywistość w Łagowie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych