Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

391 odpowiedzi w tym temacie

#341 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 22:37:22

Koniec z kredytami zaufania, trzeba było słuchać uważnie głosu Społeczeństwa bo naprawdę niewiele wymagano. Co z racji Urzędu zrobiono lub wykonano to tylko zakres obowiązków przypisanych danemu stanowisku. Ale stanowczy brak istotnych inicjatyw to kpina z Elektoratu a dodatkowo zachowanie , które nie wypada i przykro takich słów słuchać jakimi posługiwali się fornale gdy wyrzucali gnój z pańszczyźnianych obór. Naprawdę nie przystoi i Osobie i Kobiecie a zachowanie to już totalna klęska. Czyżby obce Pani było zachowanie zasad współżycia Społecznego, jako Pani Elektorat w poprzednich wyborach mało że jestem zawiedziony Pani postawą to wręcz oburzony tak skandalicznym zachowaniem. I gdyby po raz wtóry miała mnie taka Osoba reprezentować napewno mój wybór nie będzie pokrywał się z Pani oczekiwaniami ponieważ sama Pani na to sobie i zasłużyła i zapracowała przez te cztery lata.

Żegnam i dużo zdrowia życzę.

Doszłaś do siebie, czy jeszcze Cię trzyma. Nie pij tyle bo tracisz fason.

#342 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 22:42:52

Koniec z kredytami zaufania, trzeba było słuchać uważnie głosu Społeczeństwa bo naprawdę niewiele wymagano. Co z racji Urzędu zrobiono lub wykonano to tylko zakres obowiązków przypisanych danemu stanowisku. Ale stanowczy brak istotnych inicjatyw to kpina z Elektoratu a dodatkowo zachowanie , które nie wypada i przykro takich słów słuchać jakimi posługiwali się fornale gdy wyrzucali gnój z pańszczyźnianych obór. Naprawdę nie przystoi i Osobie i Kobiecie a zachowanie to już totalna klęska. Czyżby obce Pani było zachowanie zasad współżycia Społecznego, jako Pani Elektorat w poprzednich wyborach mało że jestem zawiedziony Pani postawą to wręcz oburzony tak skandalicznym zachowaniem. I gdyby po raz wtóry miała mnie taka Osoba reprezentować napewno mój wybór nie będzie pokrywał się z Pani oczekiwaniami ponieważ sama Pani na to sobie i zasłużyła i zapracowała przez te cztery lata.

Żegnam i dużo zdrowia życzę.

Doszłaś do siebie, czy jeszcze Cię trzyma. Nie pij tyle bo tracisz fason.

Poczekamy zobaczymy- tak krytykując pokazujecie swoją nikczemność i małość.POWODZENIA DLA PANA KANDYDATA,

Zamiast uważnie słuchać Łagowianko zrobiłaś z Siebie pośmiewisko, nie pij tyle bo Ci szkodzi a już wcale nie pomaga nawet Twej rodzinie.

#343 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 22:51:48

Dobre żarty , pod kierownictwem rodz .Gadows.

Kiepskie żarty jeżeli liczyłaś że się wywiniesz Łagowianko jutro Niedziela, módl się by złość się skończyła bo nie bedzie już takich żartów rodzina puszczać płazem.

#344 ~za kołnierz nie wylewa~

~za kołnierz nie wylewa~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 16:27:41

Ahoj, tu rodzina wyborcza.

Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina, Stary czy Młody, chłopak czy dziewczyna.

#345 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 21:43:51

Zróbmy wyjazd z tą celebrytką.Czas zabawy minął nałeży zacząć owocną prace dla lepszej gminy Łagów.To tylko od nas zależy,

#346 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 09:23:23

Zróbmy wyjazd z tą celebrytką.Czas zabawy minął nałeży zacząć owocną prace dla lepszej gminy Łagów.To tylko od nas zależy,

Na Święty Krzyż złożyć przebłagalną ofiarę i zadość uczynić że Skarbonka nie znalazła środków na odbudowę i rekonstrukcję wieży a Pan Marwicki w taki sposób obraża Ową celebrytkę.

My wybierzemy się z Naszym Kandydatem ale gdzie to tajemnica handlowa.

#347 ~współczujący~

~współczujący~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 19:11:52

Biedny Pan Kaczor, na zwolnieniu lekarskim a cóż to się przytrafiło?

A i Panu Kierownikowi od Kanalizacji też się opłaca absencja w pracy? W takim momencie, wszak za parę dni wybory?

Ojojoj? Ale się porobiło? Ciekawe czy i "Skarbonka" też weźmie chorobowe?

#348 ~chłop od pługa~

~chłop od pługa~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 15:21:59

Ja tam nikogo z PSL-u ani myślę popierać ,dość się już narządzili 

po gminach ,powiatach i w sejmiku , NIECH SOBIE ODPOCZNĄ 
PARĘ LAT I WIELE RZECZY PRZEMYŚLĄ , MY musimy teraz dać szansę innym nie tylko PSL istnieje na wsi!

#349 ~obserwator z Płucek~

~obserwator z Płucek~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 15:25:59

Myślę ,że ludzie już wiedzą na kogo mają głosować??wszystko 

wskazuje ,że już w 1-ej turze wygra obecna wójt!!

#350 ~urzędnik~

~urzędnik~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 15:32:57

Biedny Pan Kaczor, na zwolnieniu lekarskim a cóż to się przytrafiło?

A i Panu Kierownikowi od Kanalizacji też się opłaca absencja w pracy? W takim momencie, wszak za parę dni wybory?

Ojojoj? Ale się porobiło? Ciekawe czy i "Skarbonka" też weźmie chorobowe?

Ja też idę na L-4 , ta  grypa przedwyborcza okazuje się zaraźliwa w naszym urzędzie gminy! A co tam piszą ,że w Słupi zaklejano ,czy zrywano plakaty wyborcze innych kandydatów na wójta , tylko nie psl-owskiego?Co ten PSL tam wyprawia ??

#351 ~lekarz wyborczy~

~lekarz wyborczy~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 18:44:14

Ja też idę na L-4 , ta  grypa przedwyborcza okazuje się zaraźliwa w naszym urzędzie gminy! A co tam piszą ,że w Słupi zaklejano ,czy zrywano plakaty wyborcze innych kandydatów na wójta , tylko nie psl-owskiego?Co ten PSL tam wyprawia ??

Grypa? To tak się teraz nazywa ta forma absencji w pracy?

Ciekawe jak będą przyznawane nagrody i wtedy też będą sprzeciwy że ,,sprzątaczka więcej zarabia niż skarbonka''?

Nie myślcie Sobie że są Ludzie nie zastąpieni, i pewnym jest że przyjrzy się temu zjawisku Wójt, a Pani Kadrowa będzie nie ugięta! A już niektórzy przyobiecali że na następną kadencję  jednak pewnych reguł i dyscypliny będą pilnować gorliwiej niż dotychczas. Zawsze można się zaszczepić ale czy to jest tylko dobra wola pracownika czy wymówka w formie zwykłego lenistwa, należy wziąść pod rozwagę. 

#352 ~wróżka łagowianka~

~wróżka łagowianka~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 22:53:13

Grzegorz pójdzie do powiatu,a żonę czeka reelekcja!!!!!!!!!!!!!

#353 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 08:31:16

Kto ma ochotę na wino to kusy rozdaje po piątaku na rynku - bo i co może więcej zaproponować

#354 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 08:50:54

Grzegorz pójdzie do powiatu,a żonę czeka reelekcja!!!!!!!!!!!!!

Jeżeli myslisz o powiatowym urzędzie pracy to się z tobą zgadzam

#355 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 10:19:58

A nie wiem czy ktoś zauważył jak skonstruowane jest sprawozdanie z czterech lat p. wójt .Przeciętny mieszkaniec który nie był w temacie co było robione nie dopatrzy się. Otóż sprawozdanie mogłoby by się zakończyć po półtorej godziny ale trwa trzy, ponieważ te same inwestycje są powtarzane po dwa ,trzy razy. Przeciętny słuchacz tego nie zauważy z tego względu , ponieważ nie nadąży nawet przeczytać czy też spamiętać tego co w zasadzie było powiedziane minutę czy dziesięć wcześniej.

Ogólne wrażenie ,że zostało wykonane 100% więcej niż jest.

No i te drwiny P. wójt z konkurentów nie na miejscu i niestety pokazują jak zachowywała się wobec ludzi przez te cztery lata, z każdym się skłóciła , zero szacunku do ludzi.

#356 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 11:27:34

No i ten zasiadający obok i wtrącający swoje wątpliwe mądrości kandydat peło - ogólnie słaby dułet i dobrze, że to jeszcze tylko 4 dni.

#357 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 11:45:29

Kontrkandydaci słabi więc wójtowa nie powinna mieć problemu z

reelekcją , a pan Grzegorz czy mniej popularny niż Gierada??

Tak wróżko tylko istnieją różne rodzaje popularności, pan wychwalany przez ciebie jest bardzo popularny ale chyba mało kto chciałby takiej popularności miejscowego lejwody

#358 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 11:56:17

Wg.Ciebie to lejwoda według innych dobry orator i człowiek znający

istotę samorządności , człowiek z roli zna problemy rolnicze jak mało kto!!Ponadto sami wybieraliśmy go wielokrotnie na radnego

gminnego! Ma w tej dziedzinie chyba z 20-letnie doświadczenie!

Posiada rzadką umiejętność rzeczowej komunikacji z mieszkańcami!

Stara się każdemu pomóc w miarę możliwości .Myślę .że taki

kandydat do powiatu jest nam ptrzebny ,obok tzw."starych wyjadaczy" będzie dla nas robił dobrą robotę!!!!!!!!!!

#359 ~łagów~

~łagów~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 10:43:29

No to kogo obstawiamy na nowego wójta??

#360 ~ŁAGÓW~

~ŁAGÓW~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 11:05:16

ja z łagowa na obecną p.wójt

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0