Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

truskawki jaka cena?

owoce truskawki skupy

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~LOCO~

~LOCO~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 09:17:46

Jak w temacie, wiecie coś na temat ceny?

#2 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 21:06:01

2 zł /kg skup Zwoleń

#3 ~waldek~

~waldek~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 09:41:40

znowu trzeba dołożyć do interesu...ale przecież jest 500+ więc wszyscy mają gdzieś to że rolnik znowu ma straty.

#4 ~Plantator~

~Plantator~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 14:19:30

I nikt nie przyjdzie na zarobek zrywać truskawek.Kto będzie tyrał za pare groszy,jak po 500 rozdają. Truskawki niech gniją w polu,taka polityka...

#5 ~brajan~

~brajan~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 16:05:28

ale rząd się cieszy...jesteśmy w Unii, która nałożyła sankcje na Rosję gdzie eksportowaliśmy bardzo dużo owoców(których na zachodzie nie chcą chociaż są lepsze) i w Brukseli są zadowoleni bo postawili się Putinowi, Putin ma to w du.pie bo sobie jakoś poradzi ma my jak zwykle dostanjemy po du***, i tracimy najwięcej wpływów. Teraz jeszcze dla patologi będziemy się składać po 500+...jak tu żyć.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 17:32:59

ale rząd się cieszy...jesteśmy w Unii, która nałożyła sankcje na Rosję gdzie eksportowaliśmy bardzo dużo owoców(których na zachodzie nie chcą chociaż są lepsze) i w Brukseli są zadowoleni bo postawili się Putinowi, Putin ma to w du.pie bo sobie jakoś poradzi ma my jak zwykle dostanjemy po du***, i tracimy najwięcej wpływów. Teraz jeszcze dla patologi będziemy się składać po 500+...jak tu żyć.

Brajan patologią to jesteś Ty... Użyłam dużych liter bezzasadnie. Mama dała ci takie imię, więc niestety ale należysz do patologii a, że masz juz 18 lat to nie dostaniecie 500zł i żal ściska. Ta kasa wraca przecież, ludzie mają więcej i więcej wydają. A truskawki powinny być gratis. Możecie tatarkę przecież posiać albo koper. I nie, nie dostanę 500zł na moją córkę bo pracujemy ale nie zazdrościmy nikomu. Pamiętam jak w czasie studiów pracowałam u rolasów. To buraki i płacili grosze. Niech więc dziś dadzą im te grosze.

#7 ~brajan~

~brajan~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 17:55:49

Brajan patologią to jesteś Ty... Użyłam dużych liter bezzasadnie. Mama dała ci takie imię, więc niestety ale należysz do patologii a, że masz juz 18 lat to nie dostaniecie 500zł i żal ściska. Ta kasa wraca przecież, ludzie mają więcej i więcej wydają. A truskawki powinny być gratis. Możecie tatarkę przecież posiać albo koper. I nie, nie dostanę 500zł na moją córkę bo pracujemy ale nie zazdrościmy nikomu. Pamiętam jak w czasie studiów pracowałam u rolasów. To buraki i płacili grosze. Niech więc dziś dadzą im te grosze.

pisząc patologia miałem na myśli meneli,ćpunów którzy przewalą tą kasę, niestety ale nie na dziecko, a takich nie brakuje...

piszesz że kiedyś pracowałaś u rolasa za grosze...prawda jest taka że ja chciałbym płacić więcej ale nie mam już nawet z czego dołożyć

gdyby cena truskawek była w okolicy 10zł, dałbym 4zł od zerwania łubianki...a przy cenie 4zł to sama sobie policz(zapłać pracownikowi za zerwanie, pielenie, dolicz opryski i inne prace z tym związane) co do 500+ nie dostaje bo jeszcze nie mam własnych dzieci,a specjalnie dla tej kasy nie będziemy się decydować(jeszcze nie pora)...

imię Brajan wpisałem losowo

#8 ~Matematyka się kłania~

~Matematyka się kłania~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 20:35:00

*Ta kasa wraca przecież, ludzie mają więcej i więcej wydają.*
Tak zgadza się,tyle że skutkiem tego będzie większa inflacja. Za dodrukowanie papierkòw pieniądza na 500 plus zapłacimy wszyscy płacąc drożej za wszystkie towary i usługi. To taki największy ukryty podatek,cichy złodziej.Kiedy państwa mimo że na coś nie stać i daje wybranym puste papiery, banknoty bez pokrycia,wtedy wszyscy mają więcej papierkòw,ale oczywiście proporcjonalnie mniej mogą za to coś kupić.W latach 90-tych bezrobotny dostawał dwa miliony złotych zasiłku,coś wartego dziś 200 złotych.W przyrodzie i ekonomii nie ma nic za darmo,stracą wszyscy zwłaszcza ci posiadający oszczędności.Kogo to obchodzi,skoro od dziecka się wychowuje idiotòw żeby oszczędzali i było potem komu co ukraść.

#9 ~brajan~

~brajan~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 20:58:06

ludzie dostają jałmużnę...taka prawda

lepiej byłoby obniżyć ZUS o połowę( i tak jak przychodzi co do czego to większość idzie prywatnie do lekarz bo mu każą czekać pół roku) i dać więcej pracownikowi.

obniżyć pensje urzędnikom i co najważniejsze 1/3 zwolnic bo tak są darmozjadami...nie będę już wspominał o osłach z wiejskiej...

i co najważniejsze skoro jesteśmy w Unii dlaczego odnośnie wynagrodzenia bliżej nam do wschodu a niżeli do zachodu...

ja żebym wyszedł na zero ze sprzedaży truskawki jestem zmuszony płacić za zerwanie łubianki grosze na poziomie 1.50zł...przecież to tak jak napluć pracownikowi w twarz....

wku***a mnie to że Państwo zmusza nas do tego żebyśmy traktowali innych jak gówno...taka jest brutalna prawda

#10 ~bgdbg~

~bgdbg~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 21:18:55

wezta ku***ludzie co to jest 500zł na utrzymanie dziecka zastanówta sie buroki je***e

#11 ~roleek~

~roleek~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2016 - 21:57:32

w srode maja rozdawac truskawki pod gminom

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2016 - 07:48:20

w srode maja rozdawac truskawki pod gminom

Gminom będą dawać, czy pod gminą?

Dodaj odpowiedź