Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


249 odpowiedzi w tym temacie

#241 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2013 - 06:04:05

ludzie błagam tylko o jedno nie głosujcie na PSL #242 ~b~

~b~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2013 - 06:37:54

I to jest złamanie ciszy przedwyborczej- 2 ostatnie wpisy. Zgłaszam sprawę do komisarza.#243 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2013 - 09:49:00

po plakatach i zdjęciach wybrałbym kandydatkę. Piękna kobieta. W oczach nie widać fałszu i zakłamania, ale ... za nią stoi zły człowiek. Esencja piekoszowskich problemów. Przykro mi nie zagłosuję na Panią w tych warunkach.

Zły to Ty jesteś!!! Stowarzyszenie Natura na czele którego stoi Pan Wijas od dawna walczy ze złem na czele którego chyba Ty stoisz. Walka z biogazownią, cenami wody, ścieków i wiele innych na dowód których możesz poczytać na stronie piekoszów-blog.blog.pl są tam same fakty i dowody działalności dla dobra gminy i również Twojego jako mieszkańca.

Podaj przykład innego kandydata który kiwnął choć palcem w tych sprawach, niech pokażą dokumenty, dowody. ŻADEN TEGO NIE ZROBI, BO NIC NIE ROBIŁ-ROBI- I NIE BĘDZIE ROBIŁ.

Jesteś pewnie jednym z kandydatów lub człowiekiem z komitetu.#244 ~dociekliwy~

~dociekliwy~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2013 - 11:28:09

Na spotkaniu w Jaworzni mowil bardzo mądrze, przynajmniej wie o co chodzi i ma pomysl na tą gminę...

Gdzie byl pan Kasprzyk i inni kandydaci na wojta kiedy od prawie roku walcza w  sadzie za swoje pieniadze dwoch postronnych ludzi z Podzamcza i Jaworzni za powrotem poprzednich stawek za kanalizacje i wode Tojest konkretne dzialanie a nie obiecanki bez pokrycia Wojt czy radny powinien byc przedewszystkim spolecznikiem i dzialac w interesie mieszkancow dlatego powinien pochwalic sie co zrobil czy zasponsorowal bezinteresownie cos na cele spoleczne Zapewniam ze sa tacy spolecznicy tylko swinie przy korycie ich zaslugi przypisuja sobie Ciekaw jestem ktory z kandydatow jezeli panowie wygraja sprawe o kanalizacje zaslugi przypisze na swoje konto ?#245 ~sprawiedliwy~

~sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2013 - 11:50:33

Gdzie jest blogpiekoszow? Szukam tam ulotek reszty kandydatów i ich nie ma. Słabo Panie. Trzeba się starać, jak się jest blogiem, to zobowiązuje. Gdzie jest wykaz spotkań ze wszystkimi kandydatami ? Gdzie są odpowiedzi wszystkich kandydydatów na pytania bloga ? To było do zrobienia! Szczególnie jak się jest blogiem.piekoszow. W piątek jak sądzę znajdzie Pan przypadkowo w furtce swojej posesji ostatni głos marsjanowian (czoło wychylone do przodu i dziwne zmiany skórne) i niezwłocznie znajdzie się on na blogu. Waham się, ale raczej zagłosuję za p. Mysiór, bo jej dobrze z oczu patrzy. Przypatrzcie się. Ona sama na 100 %, jest w porzadku, to można zauważyć na bilbordzie.Obawiam się tylko tych stojących z tyłu.

 

ps. Panie blog.piekoszow przypominam Panu że jest jeszcze blog.natura w Piekoszowie, są już spoty wyborcze kandydatów na youtube. Trzeba tylko kontynuować dzieło. Znaczy pracować a nie czekać. Wybory za pasem, społeczeństwo ma prawo wiedzieć. I jako ciekawostka, którą powinien Pan znaleźć wcześniejw google, pełnytekst z Interwencja Polsat 21.11.2005
 

Poprawione oceny:

Do urzędu gminy zgłosił się jeden z nauczycieli. To właśnie on przyznał się, że przed zakończeniem roku szkolnego dyrektorka gimnazjum bardzo prosiła go o poprawienie ocen Konradowi J.

Przy okazji skorzystali też koledzy Konrada. Im także nauczyciel postanowił poprawić oceny na lepsze. Oceny poprawiano 6 osobom - na wszelkie możliwe sposoby.  

Nauczyciel, który przyznał się do poprawiania końcowych ocen ze swojego przedmiotu na lepsze, dokonał tych poprawek jeszcze przed ostatnią radą pedagogiczną. Według niego także inni nauczyciele Konradowi J. poprawili stopnie.

Pytamy byłą już dyrektorkę gimnazjum Małgorzatę Cz., czy prosiła dwa lata temu podległych jej nauczycieli o poprawianie ocen. Małgorzata Cz. nadal pracuje w tym samym gimnazjum choć teraz jest tylko nauczycielka języka polskiego.

Kobieta twierdzi, że wójt nie prosił jej o poprawienie ocen jego synowi.

Jednak co innego twierdzi były już mąż Małgorzaty Cz. Według niego w tamtym czasie wójt był stałym gościem w ich domu.


  Nauczyciel, który zdecydował się mówić o całej sprawie twierdzi, że poprawiał oceny synowi ówczesnego wójta. Poprawiał i to w dodatku w obecności innej nauczycielki -Janiny P.- wychowawczyni Konrada.

W prokuraturze zeznania Janiny P. są jasne. Kobieta przyznała się że oceny owszem poprawiła Konradowi, ale wcześniej go odpytała. Rzeczywiście wiedza Konrada musiała być duża, bo choć w pierwszym półroczu miał z jej przedmiotu jedynki to końcową ocena była bardzo dobra.

O uczniu, któremu nauczyciele gimnazjum poprawili oceny na lepsze chcemy porozmawiać z jego ojcem, byłym wójtem - Wiesławem J. Umawiamy się na rozmowę w jego domu. Jednak pół godziny przed spotkaniem były wójt wysyła SMS-a, że się rozmyślił. Idziemy do niego z ukrytą kamerą.

Syn wójta, dzięki świadectwu z poprawionymi ocenami z czterech albo pięciu przedmiotów dostał się do renomowanego kieleckiego liceum. Długo jednak nie zagrzał tam miejsca.

Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie fałszowania ocen prawie miesiąc temu. Prokurator przyznał, że choć nauczyciele oceny zmieniali to przestępstwa nie było.

 

 

Jaworzna to Jaworznia, J to obecny kandydat na wójta.

ekom...O podrobionej dokumentacji szkolnej i przerabianiu ocen w dzinnikach dla syna Wieslawa J ma duza wiedze byly radny z Jaworzni poniewaz to on odkryl ta afere i jest w posiadaniu kserokopi dziennikow i opinie kuratorjum oswiaty Ogolnie szok dla rodzicow zdolnych dzieci ktorym brakowalo 1 punktu i dziecko musialo zrezygnowac z renomowanego liceum#246 ~kit~

~kit~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2013 - 12:33:46

Co wy ludzie piszecie, jak niby miałby odpisywać skoro nie ma prądu w domu, bo mu odcieli. 

Bo ma agregat prondotworczy i ful dlugow#247 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2013 - 13:09:29

Kurczę, boicie się tego kandydata, że go tak obsmarowujecie. Pomyślcie trochę to odnosi odwrotny efekt.#248 ~Janina~

~Janina~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2013 - 13:34:41

skoro janina pisze w imieniu wiekszej konkretnej grupy niech ma odwage sievpodpisac.nie znosze takich cwaniakow,bo pracowalam pod kierownictwem tego pana i absolutnie go nie popieram.komunistyczne lanie wody.

antypisior gdybyś był na spotkaniach  z Panem Dyrektorem to byś słyszał - a jak nie byłeś to zapytaj tych co byli - i bez obrazy ale było tam /w PGO/takich jak ty trzech co nikgo mądrego nigdy nie poprą ale to ich problem.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych