Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Transmisja Rady Powiatu Zwoleńskiego

powiat rada transmisja zwoleński

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 05:47:35

Niepełnosprawni powinni otrzymywać pomoc na jakąś zasługują. Pefron ma bardzo dużo środków na to. I czy to będą turnusy czy coś innego, niepełnosprawni powinni to otrzymać bez żadnego gadania.

Tak ale niepełnosprawnych jest dużo więcej niż grupa o której mówi ta pani. Każdemu się należy. A o finansach Pani z PCPR mówiła i nie ma szału

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 07:31:24

Niepełnosprawni powinni otrzymywać pomoc na jakąś zasługują. Pefron ma bardzo dużo środków na to. I czy to będą turnusy czy coś innego, niepełnosprawni powinni to otrzymać bez żadnego gadania.

zgadzam się z tobą, tylko jest jedno ale. Najpierw należy zrobić weryfikację rent i zabrać przywileje fikcyjnym niepełnosprawnym, następnie podczas weryfikacji określić potrzeby danej ON i dopiero dzielić pieniądze. Żądanie dla mnie na turnus musi być a inni mnie nie obchodzą jest śmieszne. Na takie zachciewajki Stowarzyszenie powinno uzyskiwać pieniądze z innej puli. Możliwości jest dużo. Wiem co piszę. Na turnusy z PCPR powinni jeździć te osoby, których trzeba nauczyć żyć z choroba, niepełnosprawności. Są to turnusy rehabilitacyjne a nie wyjazdy wczasowe

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 13:12:00

zgadzam się z tobą, tylko jest jedno ale. Najpierw należy zrobić weryfikację rent i zabrać przywileje fikcyjnym niepełnosprawnym, następnie podczas weryfikacji określić potrzeby danej ON i dopiero dzielić pieniądze. Żądanie dla mnie na turnus musi być a inni mnie nie obchodzą jest śmieszne. Na takie zachciewajki Stowarzyszenie powinno uzyskiwać pieniądze z innej puli. Możliwości jest dużo. Wiem co piszę. Na turnusy z PCPR powinni jeździć te osoby, których trzeba nauczyć żyć z choroba, niepełnosprawności. Są to turnusy rehabilitacyjne a nie wyjazdy wczasowe

Oczywiście masz rację. Pieniądze często trafiają tam gdzie nie powinny a najbardziej potrzebujący nie dostają nic.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 21:01:32

Ciekawe jak nasze władze do tego podejdą i czy rozwiążą ten problem.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 06:54:00

Na wycieczki jest, a jak na protezę czy łazienkę dla potrzebujacego to trzeba czekać.
A na wycieczkę zdrowi

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: powiat, rada, transmisja zwoleński

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych