Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

72 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~anulka959~

~anulka959~
  • Goście

Napisano 09 październik 2010 - 20:28:46

ja ja znam i wiem ze to najgorsza alkocholiczka cały czas sie szlajała i dzieci zostawiala sama lub ich zabierALA NA BALANGI LUB DIANA SIE NIMI OPIEKOWALA BO MATKA WOLALA TANCZYC

z kąd wiesz gdzie je zabierała? może do swojej siostry??

#62 ~anulka959~

~anulka959~
  • Goście

Napisano 09 październik 2010 - 20:30:30

ja na miejscu ich bym sie zabil wstyd i chanba -smierc za smierc

to co wolałabyś się zabić i osierocić 4 dzieci? wiecie co... nie chce nic mówić ale zastanówcie się zanim coś powiecie...

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2010 - 10:06:01

masz rację powinni zdechnąć i to w męczarniach.A ta mamuśka wielebna w czoraj na pogrzebie siedziała z boku w ławce ,a nie za trumną ,a wogule to nie wiem jak miała czelność tam przyjść po tym co zrobiła.Spuściła ten swój wstrętny łeb i nie miała odwagi ludziom spojrzeć w oczy morderczyni.

jesli zauwazyles a chyba spostrzegawczy nie jestes to nie blo na czym usiasc za trumna dopiero pózniej koscielny pszyniosl krzesla !!!

#64 ~eni~

~eni~
  • Goście

Napisano 10 październik 2010 - 13:09:13

LUDZIE GDZIE BYLIŚCIE WCZEŚNIEJ?DLACZEGO NIKT NIE POWIEDZIAŁ WCZEŚNIEJ CO DZIEJE SIĘ W DIANY RODZINIE.ZWRACAM SIĘ GŁÓWNIE DO SASIADÓW ,KTÓRZY CODZIENNIE WIDZIELI (JAK SAMI PISZĄ)CO TA MATKA WYPRAWIAŁA.DLACZEGO NIKT TEGO NIE ZGŁOSIŁ ODPOWIEDNIM URZĘDOM,BYC MOŻE TO ZAPOBIEGŁOBY TEJ TRAGEDII.NIE MACIE WSTYDU I SUMIENIE MÓWIĆ O TYM TERAZ-DGY JEST ZAPÓZNO!MOGLIŚCIE URATOWAĆ TO BIEDNE DZIECKO!WYSTARCZYŁO ZAREAGOWAĆ.JAK DLA MNIE WSZYSCY KTÓRZY TERAZ OPISUJĄ ZE SZCZEGÓŁAMI CO TAM SIE DZIAŁO SĄ WSPÓŁWINNI TEJ TRAGEDII.BRAK MI SŁÓW ,JAKA PANUJE ZNIECZULICA W TYM KRAJU.

#65 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2010 - 13:12:07

to co wolałabyś się zabić i osierocić 4 dzieci? wiecie co... nie chce nic mówić ale zastanówcie się zanim coś powiecie...

Racja w tym, że nie nam sądzić kto powinien żyć a kto nie... Ale wg mnie to te dzieci już są sierotami. Co to za matka? Gdzie jest odpowiedzialność za dzieci u tej kobiety? W kieliszku? A z drugiej strony to gdzie jest OP? Zabierają dzieci jak rodziców nie stać na ich utrzymanie, a nie widzą, że dziećmi "zajmują" się alkoholicy? System jest do siedzenia...

#66 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 16:11:42

JAKBY BYŁA W TYM KRAJU POLICJA TO BY PIJANYCH KIEROWCÓW NIE BYŁO DO WYPADKÓW BY TAK CZĘSTO NIE DOCHODZIŁO ,MOŻE OBUDZIMY DINOZAURY Z BAŁTOWA I ONI BĘDĄ W OSTROWCU PILNOWALI PORZĄDKU ?

#67 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 07:50:40

Co czuje teraz matka tego dziecka?

#68 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 16:20:20

Co czuje teraz matka tego dziecka?

Może się mylę, ale gdyby ta kobieta miała odrobinę rozumu to po pierwsze by nie piła tylko zajmowała się dziećmi, a po drugie nie siadłaby z dzieckiem do samochodu, który prowadził pijany kierowca. A skoro nie myślała o konsekwencjach to co teraz może czuć?

#69 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2012 - 22:37:52

Smierc dziecka poszla a nikt nie chce powiedziec kto prowadzil auto i jaka tu jet sprawiedliwosc zadna, sprawa w poniedzialek a Bedzie ukarany pasazer zamiast kierowcy jaka to sprawiedliwosc ludzie czy wy serca nie macie dla tego dziecka i oskarzonego, w jakim my zyjemy kraju musi odpowiedziec ten co zawinil a nie nie winna osoba .

#70 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2012 - 23:43:56

Wszyscy wiedzieli co powiedzieć tego dnia a dzisiaj wszyscy mają to w du*** ,pasażer pójdzie siedzieć bo wy wszyscy wiecie że Bednarczyk prowadził a nie Przemek TCHURZE strach wam nie pozwala niewinnego zamkną a on pozostaje bezkarny niewinny pójdzie siedzieć za śmierć niczemu winnego dziecka wasze tchurzostwo napawa obrzydzeniem porządnych ludzi mam nadzieje że sumienie nie pozwoli wam już zasnąć do końca waszych zasranych i zakłamanych żywotów

#71 ~Nina~

~Nina~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 14:31:09

Właśnie miałam przyjemność poznać tą Panią. Mieszka w Anglii. Tu dzieci też są bez opieki. W głowie tylko alkochol i balansu.Zglaszalam do różnych instytucji ale zero odezwu. Ludzie pomóżcie bo szkoda dzieci one nie są niczemu winne.

#72 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 13:15:35

Właśnie miałam przyjemność poznać tą Panią. Mieszka w Anglii. Tu dzieci też są bez opieki. W głowie tylko alkochol i balansu.Zglaszalam do różnych instytucji ale zero odezwu. Ludzie pomóżcie bo szkoda dzieci one nie są niczemu winne.

Wierzyć się nie chce w to co się czyta. Jak może taka matka być na wolności :/.
Oby dzieci nie poszły w jej ślady.

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 12:05:07

Prosty rachunek 500 x 5 = 2500 miesiecznie plus po 100 zł rodzinnego to jest ponad 3000 zł. To się w głowie nie mieści, dość finansowania z moich podatków darmozjadów.

Znałam bardzo dobrze dziecko i matkę. Płakac mi się chce jak pomyślę. Tak w ogóle to była raczej rodzina patologiczna i predzej czy pózniej coś takiego by się stało, szkoda tylko że ucierpiało dziecko. Ona ma jeszcze czwórke dziewczynek , ciekawe co z nimi teraz bedzie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych