Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

72 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~patica~

~patica~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 08:03:16

znam wszystkich to matka powinna siedzieć w więzieniu teraz zato co zrobiła swojemu dziecku wsiadając do samochodu gdzie kierowca był pijany

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 09:08:33

szkoda kierowcy????ty chyba jesteś nienormalny!!!!!własnymi rękami bym go zatłukła!

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 09:20:16

całą noc piła zaopatrywała się na stacji paliw to jest alkoholiczka i puszczalska pije i puszcza się na oczach swojch dzieci mieszka w starej ruderze gdzie jest tylko pokój z kuchnią .PYTANIE GDZIE BYŁ KURATOR I MOPS.!!!!!!!!!!!!!!

oczywiście, że to zwykła "zdzira"(to bardzo łagodne określenie )!!dzieci biegały brudne, nieubrane i z pewnoscią głodne nie raz a ona się tylko woziła taksówką( za która rzecz jasna płaciła w naturze)i ze swoimi kolejnymi gachami, których pewnie sama nie jest w stanie zliczyć( zresztą pewnie liczyć nie potrafi, ma inny fach).

#44 ~nesti18~

~nesti18~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 09:26:56

łatwo nam kogoś oceniać

#45 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 09:30:52

nikt nie wie co tam się naprawdę stało . ludzie nie możecie tak osądzać innych dopiero gdy sprawa sięwyjaśni wyjdą na światło dzienne nowe fakty i co wtedy opiszecie? życzycie innym śmierci ? tak ? lecz zastanówcie się nad tym.
nikogo nie osądzam lecz czekam na wyjaśnienie całego zajścia...

wystarczy ,że się zna matkę Diany i żadne wyjaśnienia nie są potrzebne!!!

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 09:33:09

łatwo nam kogoś oceniać

łatwo nam oceniać tych, których znaliśmy

#47 ~anulka959~

~anulka959~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 12:58:02

[quote name='ja' date='05 październik 2010 - 21:02 ' timestamp='1286305352' post='591834']
KAROLINO to jest patologia a tego się nie da leczyć to trzeba zamykać w obozach pracy a może kierowca to twój tatuś bo za bardzo go bronisz a mamusia trzezwia

przepraszam bardzo ale dlaczego tak mówisz że to był jej tata a ta pijana kobieta to jej mama?
może ten 'morderca' który kierował samochodem jest twoim tatą?
aha i ty może pochodziszz patologicznej rodziny ale na pewno nie ona!!!
nie mówię tego żeby usprawiedliwić matkę diany lecz Karoklinkę
aaa nie wiesz na pewno kim jestem że się wtrącam otóż jestem jej przyjaciółką a ty chyba nie masz przyjació bo się tak wywyższasz wiesz co żal mi cb!!

#48 ~anulka959~

~anulka959~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 13:01:21

najgorsze jest to że matka tej dziewczynki pije ogłasza się w internecie w agencji towarzyskiej zostawia małe dzieci same w domu i jezdzi z klijentami na szybkie numerki które trwają około 20 minut a takich panów dziennie przyjeżdża mnóstwo wiem bo jestem jej sąsiadką powinni ją zamknąć tylko jest jedno pytanie gdzie był kurator który pełni opiekę nad tymi dziećmi.

z kąd ty mozesz wiedzieć o tym że ona się ogłasza w agnecjach? co jeździsz do niej że tak gadasz besensu?? a i to ładnie poglądać sąsiadów????i z kąd wiesz co oni tam robią??? aaa ty napewno też pijesz i wiesz co żal mi io tych co piszą tak... naraa

#49 ~anulka959~

~anulka959~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 13:03:30

Wstydu nie masz KAROLINA żeby się chwalić patologiczną rodziną. Niech matka i jej chrzaniony pijak konkubent zgniją w więzieniu. Wszyscy mu tego życzą!!!!!!!!!!! Jak można o 9 rano juz być nachlanym i w dodatku jechac autem wioząc dziecko na śmierć??? Powinni oni zginąć na miejscu!!!!!

Gregor wiesz co ty nie masz wstydu!! aha i ona nie jest patologiczna tylko ta jej " ciotka" z bożej łaski
kurdeee szkoda mi cb

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 18:54:24

z kąd ty mozesz wiedzieć o tym że ona się ogłasza w agnecjach? co jeździsz do niej że tak gadasz besensu?? a i to ładnie poglądać sąsiadów????i z kąd wiesz co oni tam robią??? aaa ty napewno też pijesz i wiesz co żal mi io tych co piszą tak... naraa

Anulko959 gdyby ktoś ich podglądał to może dawno zabraliby im dzieci i nie doszło by do tej tragedii. Ciężko patrzeć jak za głupotę i brak odpowiedzialności rodziców płacą dzieci, a ta dziewczynka zapłaciła najwyższą cenę. Matce nie zafundowałabym więzienia, co to za kara? Ciężkie roboty i dobry lekarz żeby za szybko nie padła, temu kierowcy to samo... Zwyrodnialcy, nie ludzie. Ludzie wiedzą czym grozi jazda po pijanemu.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 09:42:34

ZNAM JĄ I WIEM CO WYPRAWIA A JEŚLI CHODZI O TO CZY JA PIJE CZY NIE TO GUZIK CIĘ OBCHODZI PIĆ KAŻDEMU WOLNO ALE TRZEBA MIEĆ UMIAR I KONTROLOWAĆ SIĘ A CI CO PISZĄ NA TEN TEMAT TO ZAUWAŻ ŻE PRAWIE KAŻDY JĄ ZNA NIE OCZERNIA SIĘ LUDZI BEZ PODSTAW I NIEZBITYCH DOWODÓW TO MOŻE MI POWIESZ GDZIE ZNIKAŁA NA OKOŁO 20 MINUT KILKA RAZY DZIENNIE CO CHWILE Z INNYM KIEROWCĄ I INNYM AUTEM NO CHYBA NIE PROWADZI HANDLU OBWOZNEGO Z KILKOMA OSOBAMI NARAZ TO JEST ŚMIESZNE CO PISZESZ

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 09:56:49

powiedz nam zatem Karolinko co robila Ciocia z ponad promilem alkoholu z Panem S. równiez pijanym o 9 rano na Samsonowicza?czy to prawda ze w samochodzie był jeszcze ktos poszukiwany przez policje kto prowadził i uciekł z miejsca wypadku??

OCZYWIŚCIE ŻE BYŁ I TO JEST NAJGORSZE ŻE MATKA DIANY GO KRYJE,PAN S.NIE BYŁ KIEROWCĄ POLICJA ZNALAZŁA GO NIEPRZYTOMNEGO ZA KIEROWNICĄ PONIEWAŻ PRAWDZIWY KIEROWCA PAN B. PRZECIĄGNĄŁ GO ZA KIEROWNICĘ.PRZECZYTAJCIE DOKŁADNIE OBY DWA REPORTARZE A WYCIĄGNIECIE WNIOSKI.W PIERWSZYM ARTYKULE PISZE ŻE KIEROWCA ZOSTAŁ ODWIEZIONY NIEPRZYTOMNY DO SZPITALA GDZIE POBRANO MU KREW DO BADAŃ A W DRUGIM REPORTARZU PISZĄ ŻE KIEROWCA O WŁASNYCH SIŁACH WYSZEDŁ Z AUTA I PODSZEDŁ DO PANÓW Z MERCEDESA I POWIEDZIAŁ ŻE NIC SIĘ NIE STAŁO.WIĘC JAK TO ROZUMIEĆ NAJPIERW WYSZEDŁ A PÓZNIEJ CO WSIADŁ Z POWROTEM DO AUTA I STRACIŁ PRZYTOMNOŚĆ?TO NIE TRZYMA SIĘ KUPY!!!

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2010 - 10:49:43

ja ja znam i wiem ze to najgorsza alkocholiczka cały czas sie szlajała i dzieci zostawiala sama lub ich zabierALA NA BALANGI LUB DIANA SIE NIMI OPIEKOWALA BO MATKA WOLALA TANCZYC

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2010 - 14:34:24

bez przesady ludzie, nawet nie wiecie do jakiego stopnia "pijana" była, dziennikarze lubią takie sensacje, a może po prostu kobieta wypiła dwa piwa bądź drinka; według waszych chorych wyobrażeń kobieta która jest matką nie powinna dotykac alkoholu dopóki jej dzieci nie skończą 18 lat?????? natomiast pijany za kierownicą powinien odpowiadac jak za morderstwo

może i dziennikarze lubią przesadzać ,ale MATKA wiedziała że kierowca jest pijany bo sama z nim piła więc dlaczego wsiadła z dzieckiem do samochodu? jeśli była trzeźwa to była też świadoma czym to może się skończyć.To ona jest winna bardziej niż ten kierowca bo to ona zadecydowała za dziecko żeby wsiąść do tego auta.Powinna zgnić w więzieniu ,a sumienie niech ją gryzie do końca życia i żadnego przebaczenia dla takiej MACIORY.

#55 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 09 październik 2010 - 14:52:10

W czoraj był pogrzeb DIANY było dużo ludzi ,a nawet w kościele nie umieli tego uszanować bo komuś z rodziny kto stał za trumną ciągle dzwonił telefon WSTYD OGROMNY i już sam nie wiem jak to nazwać żadnego poszanowania na ostatniej drodze.

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2010 - 15:00:45

szkoda , że pijana chołota nie zdechła na miejscu tylko niewinne dziecko

masz rację powinni zdechnąć i to w męczarniach.A ta mamuśka wielebna w czoraj na pogrzebie siedziała z boku w ławce ,a nie za trumną ,a wogule to nie wiem jak miała czelność tam przyjść po tym co zrobiła.Spuściła ten swój wstrętny łeb i nie miała odwagi ludziom spojrzeć w oczy morderczyni.

#57 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 09 październik 2010 - 15:33:26

ja na miejscu ich bym sie zabil wstyd i chanba -smierc za smierc

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2010 - 16:26:34

matka powinna siedziec a nie na pogrzeb ja puscili ja bym ja zabiła zato co zrobiła własnej córce.to nie jest matka jeszcze raz powtarzam alkocholiczka znam ta rodzine. kuratorka jest winna tego bo powinna już dawno jej zabrać dzieci a nie patrzy na oklaski.tak samo mops pomagał jej też nic nie widział jak piła śmiech całkowity.

#59 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2010 - 18:04:35

A ja Wam powiem, że teraz choćby się nie wiem co napisać o tej "matce" to dziecku życia nic nie zwróci. Chciałabym tylko żeby miała świadomość tego co zrobiła, do końca życia powinna być trzeźwa, żeby nawet na chwilę nie zapomniała.

#60 ~****xxx***~

~****xxx***~
  • Goście

Napisano 09 październik 2010 - 19:19:12

A ja Wam powiem, że teraz choćby się nie wiem co napisać o tej "matce" to dziecku życia nic nie zwróci. Chciałabym tylko żeby miała świadomość tego co zrobiła, do końca życia powinna być trzeźwa, żeby nawet na chwilę nie zapomniała.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych