Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

72 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gruby~

~Gruby~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 18:59:40

Tych rodziców powinno się wrzucić do klatki z lwami. Zresztą jak są ludźmi i mają sumienie pewnie sami popełnią samobójstwo. http://www.wypadki-swiat.pl/?p=2867

#22 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 19:45:26

Wy nic nie wiiecie ja wiem najlepiej bo to moja siostra cioteczna miał na imie diana i była najstaraszza z siustr
i nie osodzajcie wszytskich

Droga Karolino szkoda niewinnego dziecka całe życie było przednim.Powiedz mi co to za matka wsadza dziecko do samochodu z pijanym kierowca i sama jest na gazie GRATULUJE RODZINY.Myśle ze ty tak nie będziesz postępować jak ta matka z tym mordercą

#23 ~komisarz Kruszewski~

~komisarz Kruszewski~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 19:48:22

powiedz nam zatem Karolinko co robila Ciocia z ponad promilem alkoholu z Panem S. równiez pijanym o 9 rano na Samsonowicza?czy to prawda ze w samochodzie był jeszcze ktos poszukiwany przez policje kto prowadził i uciekł z miejsca wypadku??

#24 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 19:58:18

[quote name='Karolina' date='05 październik 2010 - 17:14 ' timestamp='1286291655' post='591551']
Wy nic nie wiiecie ja wiem najlepiej bo to moja siostra cioteczna miał na imie diana i była najstaraszza z siustr
[/quo Karolino dziwi mnie że bronisz ludzi którzy zabili dziecko i są mordercami.Musisz odróżnić nieszczęśliwy wypadek gdzie kierowca jest trzezwy i ginie człowiek od wypadku gdzie kierowca jest na bani i zabija a w tym przypadku jest morderca a to matka powinna dostać z 15 lat do odsiadki i jeżeli ma jakieś jeszcze dzieci to powinni pozbawić ją praw rodzicielskich bo może pozabijać pozostałe dzieci a godzina 9 rano z takimi promilami to jest nie do uwierzenia u kobiety musiała chlać całą noc a teraz jechała poprawić i leczyć kaca

#25 ~orka~

~orka~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 19:58:54

facet nie był jej ojcem a matka nie ma sumienia,Diana byla radosnym dzieckiem.pokój jej duszy

#26 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 20:02:32

Droga Karolino szkoda niewinnego dziecka całe życie było przednim.Powiedz mi co to za matka wsadza dziecko do samochodu z pijanym kierowca i sama jest na gazie GRATULUJE RODZINY.Myśle ze ty tak nie będziesz postępować jak ta matka z tym mordercą

KAROLINO to jest patologia a tego się nie da leczyć to trzeba zamykać w obozach pracy a może kierowca to twój tatuś bo za bardzo go bronisz a mamusia trzezwiała

#27 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 20:38:20

Tych rodziców powinno się wrzucić do klatki z lwami. Zresztą jak są ludźmi i mają sumienie pewnie sami popełnią samobójstwo. http://www.wypadki-swiat.pl/?p=2867

Gruby zgadzam się z tobą ale czy lwy by takie glówno ruszyły myślę ze nie tak jak mówiłem matka 15 lat do odsiadki i pozbawienie praw rodzicielskich reszty dzieci jeżeli ma.morderce powinni powiesic za jaja na rynku i karzdy kto przechodzi powinien na niego pluc

#28 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 20:46:45

Kolego Gruby zgadzam się z Tobą ale czy lwy ruszą to główno?Ja myślę ze nie

#29 ~.~~~~>~

~.~~~~>~
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 07:52:06

najgorsze jest to że matka tej dziewczynki pije ogłasza się w internecie w agencji towarzyskiej zostawia małe dzieci same w domu i jezdzi z klijentami na szybkie numerki które trwają około 20 minut a takich panów dziennie przyjeżdża mnóstwo wiem bo jestem jej sąsiadką powinni ją zamknąć tylko jest jedno pytanie gdzie był kurator który pełni opiekę nad tymi dziećmi.

#30 ~.~~~~\~

~.~~~~\~
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 08:01:13

Gruby zgadzam się z tobą ale czy lwy by takie glówno ruszyły myślę ze nie tak jak mówiłem matka 15 lat do odsiadki i pozbawienie praw rodzicielskich reszty dzieci jeżeli ma.morderce powinni powiesic za jaja na rynku i karzdy kto przechodzi powinien na niego pluc

ma jeszcze czworo dzieci jest alkoholiczką i puszczalską każdy łazior ze wsi ja ma a ten sąsiad co kierował sam ją brał kiedy chciał mimo że ma żonę i córkę w tym samym wieku co diana którą zabił

#31 ~.`````.~

~.`````.~
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 08:12:17

KAROLINO to jest patologia a tego się nie da leczyć to trzeba zamykać w obozach pracy a może kierowca to twój tatuś bo za bardzo go bronisz a mamusia trzezwiała

to nie Karoliny tatuś chociaż ma córkę w tym samym wieku co Diana którą zabił do więzienia z nim na dożywocie

#32 ~###############~

~###############~
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 08:32:41

łajdak rozbił najpierw swoją rodzinę a teraz zabił niewinne dziecko jak on spojrzy w twarz swojej córki nie ma zmiłuj dla takich ludzi .A matka tej zabitej dziewczynki jak wytłumaczy reszcie dzieci gdzie jest ich siostra która zastępowała im matkę bo ta nie miała czasu.Winę ponosi najbardziej kurator który sprawował nad tymi dziećmi opiekę bo gdyby bardziej przyłożył się do swoich obowiązków dziś by tej tragedi nie było

#33 ~grzesznik~

~grzesznik~
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 08:45:47

#34 ~Gregor~

~Gregor~
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 08:48:52

Wstydu nie masz KAROLINA żeby się chwalić patologiczną rodziną. Niech matka i jej chrzaniony pijak konkubent zgniją w więzieniu. Wszyscy mu tego życzą!!!!!!!!!!! Jak można o 9 rano juz być nachlanym i w dodatku jechac autem wioząc dziecko na śmierć??? Powinni oni zginąć na miejscu!!!!!

#35 ~%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%~

~%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%~
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 09:14:34

biedne dziecko chciała tylko dotrzeć do szkoły a trafiła do nieba pokój jej duszy

#36 ~komisarz zybala~

~komisarz zybala~
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 10:05:33

powiedz nam zatem Karolinko co robila Ciocia z ponad promilem alkoholu z Panem S. równiez pijanym o 9 rano na Samsonowicza?czy to prawda ze w samochodzie był jeszcze ktos poszukiwany przez policje kto prowadził i uciekł z miejsca wypadku??

prawdopodobnie ktoś był i sobie uciekł bo od dwóch miesięcy jest ścigany przez policję

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 10:14:48

bez przesady ludzie, nawet nie wiecie do jakiego stopnia "pijana" była, dziennikarze lubią takie sensacje, a może po prostu kobieta wypiła dwa piwa bądź drinka; według waszych chorych wyobrażeń kobieta która jest matką nie powinna dotykac alkoholu dopóki jej dzieci nie skończą 18 lat?????? natomiast pijany za kierownicą powinien odpowiadac jak za morderstwo

całą noc piła zaopatrywała się na stacji paliw to jest alkoholiczka i puszczalska pije i puszcza się na oczach swojch dzieci mieszka w starej ruderze gdzie jest tylko pokój z kuchnią .PYTANIE GDZIE BYŁ KURATOR I MOPS.!!!!!!!!!!!!!!

#38 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 12:29:06

najgorsze jest to że matka tej dziewczynki pije ogłasza się w internecie w agencji towarzyskiej zostawia małe dzieci same w domu i jezdzi z klijentami na szybkie numerki które trwają około 20 minut a takich panów dziennie przyjeżdża mnóstwo wiem bo jestem jej sąsiadką powinni ją zamknąć tylko jest jedno pytanie gdzie był kurator który pełni opiekę nad tymi dziećmi.

Kurator jest tam gdzie nie potrzeba a MOPS to już inna bajka oni pomagają tym co nie powinni czyli sobie i swoim rodzinna a dopiero ludziom w potrzebie tak jak inne instytucje charytatywne najpierw jest zbiórka kasy i innych przedmiotów między sobą a pózniej ochlapy dla ludzi wpotrzebje a następnie jest telewizja która pokazuje ich dobre serca.odpowiem ci gdzie był kurator może pił z nimi

#39 ~gosciu~

~gosciu~
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 18:38:04

szkoda mi tez kierowcy D,....

#40 ~aśka~

~aśka~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 07:07:31

Znałam bardzo dobrze dziecko i matkę. Płakac mi się chce jak pomyślę. Tak w ogóle to była raczej rodzina patologiczna i predzej czy pózniej coś takiego by się stało, szkoda tylko że ucierpiało dziecko. Ona ma jeszcze czwórke dziewczynek , ciekawe co z nimi teraz bedzie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych