Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

72 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 12:05:04

Boże święty co sie dzieje...koszmar jakiś

#2 ~to ja~

~to ja~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 12:07:27

Konkubent i wszystko wiadomo.Za zycie z pijakiem matka wolala oddac zycie corki,bo to wczesniej czy pozniej i tak by sie skonczylo tragedia.Matka winna dostac 2 razy tyle lat wiezienia niz konkubent--za glupte.Szkoda dziewczynki.Spij w spokoju z aniolkami.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 12:13:31

A najgorsze, że przez bandytów zawsze cierpią niewinni. Życzę temu "kierowcy", żeby jak najszybciej zdechł.

#4 ~Zibi~

~Zibi~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 12:50:51

Kiedy w końcu wprowadzimy prawo do obligatoryjnego, bezwzględnego konfiskowania samochodu każdemu kierowcy (również parlamentarzystom, biskupom, policjantom,itp) który prowadzi samochód powyżej (powiedzmy 1 promille). To jest jedyna skuteczna metoda poważnego wyeliminowania tej plagi!!!!
Przecież po odebraniu prawa jazdy ci bandyci dalej jeżdżą po pijaku.

#5 ~asus niezalogowany~

~asus niezalogowany~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 13:08:04

Zibi i właśnie tu jest problem... rzeczywiście odebranie auta byłoby najskuteczniejsze bo chyba najdotkliwsze. Ale zaraz odezwą się tacy wielcy obrońcy praw człowieka co ogłoszą że to niezgodne z konstytucją itp. A to byłoby najlepsze wyjście....

#6 ~marko~

~marko~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 13:08:45

szkoda , że pijana chołota nie zdechła na miejscu tylko niewinne dziecko

#7 ~klon~

~klon~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 13:12:01

Policja powinna mieć prawo dobijać takich na miejscu wypadku. Zdania nie zmienię.

#8 ~Juvita ;)~

~Juvita ;)~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 14:38:15

Kiedy w końcu wprowadzimy prawo do obligatoryjnego, bezwzględnego konfiskowania samochodu każdemu kierowcy (również parlamentarzystom, biskupom, policjantom,itp) który prowadzi samochód powyżej (powiedzmy 1 promille). To jest jedyna skuteczna metoda poważnego wyeliminowania tej plagi!!!!
Przecież po odebraniu prawa jazdy ci bandyci dalej jeżdżą po pijaku.

Jestem za.Masz rację.
Jak tacy co nie mają prawka,to jeżdżą jak się da i tak twierdzą że teraz to i tak policja nie ma co im zabrać,bo już zabrali.
Śpij spokojnie Aniołku [*]

#9 ~hah~

~hah~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 14:50:40

o 9 juz pijani ? :blink: ja dopiero pierwsze pije ehh co za ludzie :rolleyes:

#10 ~tom~

~tom~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 15:00:28

powinni na miejscu samosąd z tymi bydlakami zrobic niewinne dziecko zginelo przez takich bydlaków do piachu z nimi

#11 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 16:13:54

Wy nic nie wiiecie ja wiem najlepiej bo to moja siostra cioteczna miał na imie diana i była najstaraszza z siustr
i nie osodzajcie wszytskich

#12 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 16:14:15

Wy nic nie wiiecie ja wiem najlepiej bo to moja siostra cioteczna miał na imie diana i była najstaraszza z siustr
i nie osodzajcie wszytskich

#13 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 16:15:12

wy nic nei wiecie to moja sostra cioteczna i ma na imei diana i była najstarsza z siustr

#14 ~ofelia~

~ofelia~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 17:01:15

Człowiek jest tylko człowiekiem a jednak po alkoholu pod żadnym pozorem nie powinno sie wsiadać za kierownice!!! I jeszcze wioząc ze sobą w aucie ludzi! Przecież kierowca odpowiada za swoich pasażerów i powinien uczynić wszystko aby dowieżć ich do celu bezpiecznie! Sama mam za sobą okropne i dręczące wspomnienia : straciłam w taki sposób ojca który myślał że jak wypije troche to bez problemu dojedzie do domu te 2km. I niestety stało się...rano dowiedziałam sie że ojciec dzień wcześniej wieczorem zginął...............tragedia w całej rodzinie!!!

#15 ~nesti18~

~nesti18~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 17:59:14

nikt nie wie co tam się naprawdę stało . ludzie nie możecie tak osądzać innych dopiero gdy sprawa sięwyjaśni wyjdą na światło dzienne nowe fakty i co wtedy opiszecie? życzycie innym śmierci ? tak ? lecz zastanówcie się nad tym.
nikogo nie osądzam lecz czekam na wyjaśnienie całego zajścia...

#16 ~*~

~*~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 18:06:41

Byłam jej koleżanką. Powiem wam,że macie racje. Jak można pić i potem jeździć samochodem? Jak teraz przeprosi ją matka za picie? Co ona była winna? Czy jej matki nie uczono,że po pijaku nie wolno jeździć? Na pewno będę pamiętała tą historie do końca ŻYCIA.

#17 ~eni~

~eni~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 18:07:34

powinni sie pierw wziąsć za pijące matki które na pierwszym miejscu stawiają wódke a nie dzieci.Byłoby mniej takich tragedii

#18 ~betka~

~betka~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 18:30:25

bez przesady ludzie, nawet nie wiecie do jakiego stopnia "pijana" była, dziennikarze lubią takie sensacje, a może po prostu kobieta wypiła dwa piwa bądź drinka; według waszych chorych wyobrażeń kobieta która jest matką nie powinna dotykac alkoholu dopóki jej dzieci nie skończą 18 lat?????? natomiast pijany za kierownicą powinien odpowiadac jak za morderstwo

#19 ~timo~

~timo~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 18:34:05

Straszna tragedia najgorsze jest to że niewinne dziecko straciło życie przez nieodpowiedzialnych dorosłych. Nie wiem w którym miejscu doszło do tej tragedii na Samsonowicza ale może włodarze w końcu wezmą się za remont tej ulicy jest w opłakanym stanie ale każdy ma to w d... ulica na obrzeżach miasta to niech będzie dziurawa. Na tej ulicy już wielokrotnie dochodziło do uszkodzeń samochodów i wypadków a ruch samochodów jest duży.

#20 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 18:39:18

Matka miała 1,28 promila!to raczej nie jest 1 -2 piwka i to o 9 rano! Nie mieści się to w głowie.
Ale teraz żeby nie wiem co napisać , nie zwróci to dziecku życia.
Śpij spokojnie aniołku [*]

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych