Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tragiczny wypadek młodego Tarnobrzeżanina!

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~[EchoDnia] Piotr Koterski~

~[EchoDnia] Piotr Koterski~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 14:17:36

5 września bieżącego roku o godzinie 23:46, znaleziono zwłoki 18-latka pochodzącego z Tarnobrzega. Ciało znajdowało się nieopodal opuszczonej fabryki „Siarkopol”. Po wstępnych badań i sekcji zwłok w Stalowej Woli jasnym jest to, że chłopak był pod wpływem alkoholu oraz innych substancji psychoaktywnych. Na ciele miał rany kłute oraz siniaki, jednak mężczyzna zmarł poprzez zadławienie się własnymi wymiocinami. Prokuratura okręgowa przypuszcza, że mogło to być morderstwo.
Reporter echodnia - Piot Koterski

#2 ~janina~

~janina~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 14:25:06

masakra... co sie dzieje z tą mlodzierzą???!! brak slow i rece same opadajom. tak mlodo umrzec..... kondolencje dla najblizszych!!!

#3 ~paruzel joanna~

~paruzel joanna~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 14:28:50

To jest wlasnie na co wydają pieniadze rodzicow! Pani Janinko nic tylko modlic sie za dzisiejszą mlodziez.. Jak ostatnio bylam z Kubusiem w biedronce na czerwonym placu to ile przeklina ta mlodziez.. Rzucają kur**mi na prawo i lewo, do mnie jeden z nich mnie popchnal a jego kolezka mu szepnal „ale stara rura stoi przed nami”. Totalny brak szacunku dla starszych jak i dla samych siebie...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 19:28:04

masakra... co sie dzieje z tą mlodzierzą???!! brak slow i rece same opadajom. tak mlodo umrzec..... kondolencje dla najblizszych!!!

Nie óczą się. Pijom palom ale do kościoła chodzom.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 19:05:52

Rezultaty bezstresowego wychowywania dzieci :(

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 19:17:08

Rezultaty bezstresowego wychowywania dzieci
:(

Taki skutek daje stresowe wychowanie lub jego brak.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych