Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

65 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~....~

~....~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 08:33:07

Nie znałam Kamila ale jak o tym myśle to po prostu płacze. Jego koledzy to idioci...trzeba pomyślec co sie robi. Chłopaka nie ma z nami przez głupote kolegów. Współczuje rodzinie :( to cos strasznego.

#42 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 08:37:06

Znałam Kamila bardzo dobrze , ale nasz kontakt sie troche urwał mimo tego nadal o tym mysle i nadal w to nie wierze , ze nie żyje . policja na każdej str pisze , ze oni się tam kąpali co nie jest prawdą bo na ile znam Kamila to nie możliwe , był za dorosły i rozważny z charakteru , Najprawdopodobniej to wina tych co tego buta mu wrzucili do wody , i ku*wa patrzyli na jego śmierć , podziwiam ... Znam też jego rodzicow , bardzo mili państwo , współczuję im bardzo . dla niewiedzących , Pogrzeb w Czwartek 27.06.13 o godzinie 11.00 w Grzymałkowie Gmina Mnów .

Nie osadzajmy kolegow, bo jesli nie tak bylo, jak pisza z tym wrzuceniem buta, to nie chcialabym byc na ich miejscu. Policja powinna zbadac sprawe, a spekulacje nie wroca dziecku zycia. Wszystkim powinno zalezeć na prawdzie, a nie na oskarżeniach.

Kamilku, spoczywaj w pokoju. Na pewno brakowalo tam w niebie kogos do drużyny, ze Cie Bóg wezwał. Duzo siły zyczę rodzicom i bliskim.

#43 ~konrad~

~konrad~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 08:43:19

ludzie tragedia kogoś spotkała a wy macie czelność pisać kto zawinił!!!! nie oceniajcie nikogo bo nie wiadomo co was w życiu spotka i czy tez bodziecie tacy rozważni zawsze !!!!

Tylko w waz ocenianie ,oczernianie, zawiść co za ludziska wstrętne!!!!!!!!

#44 ~konrad~

~konrad~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 08:44:02

ludzie tragedia kogoś spotkała a wy macie czelność pisać kto zawinił!!!! nie oceniajcie nikogo bo nie wiadomo co was w życiu spotka i czy tez bodziecie tacy rozważni zawsze !!!!

Tylko w waz ocenianie ,oczernianie, zawiść co za ludziska wstrętne!!!!!!!!

#45 ~grzechu~

~grzechu~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 09:18:47

Znałam Kamila bardzo dobrze , ale nasz kontakt sie troche urwał mimo tego nadal o tym mysle i nadal w to nie wierze , ze nie żyje . policja na każdej str pisze , ze oni się tam kąpali co nie jest prawdą bo na ile znam Kamila to nie możliwe , był za dorosły i rozważny z charakteru , Najprawdopodobniej to wina tych co tego buta mu wrzucili do wody , i ku*wa patrzyli na jego śmierć , podziwiam ... Znam też jego rodzicow , bardzo mili państwo , współczuję im bardzo . dla niewiedzących , Pogrzeb w Czwartek 27.06.13 o godzinie 11.00 w Grzymałkowie Gmina Mnów .

idiotko, wydajesz sądy i kwestionujesz ustalenia policji na podstawie "o ile znam kamila"? gratuluje wszechwiedzy. Jeśli tak o nim myslisz, to zamknij sie lepiej i pomodl za Niego!

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 09:25:18

Nie znałam Kamila ale jak o tym myśle to po prostu płacze. Jego koledzy to idioci...trzeba pomyślec co sie robi. Chłopaka nie ma z nami przez głupote kolegów. Współczuje rodzinie :( to cos strasznego.

Tak to jest właśnie z tzw. kolegami:(

#47 ~rodzic Korony~

~rodzic Korony~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 09:46:04

Do gówniarstwa piszącego na ten temat nikt z Was tam nie był, nikt nie wie co się wydarzyło. Nie osądzajcie innych dzieci, tu niema winnych, tu stała się WIELKA TRAGEDIA! Wasze durne i nie na miejscu komentarze zostawcie dla siebie! Każdy z nas rodziców mógłby być na miejscu rodziców Naszego Koroniarza Kamila,więc rodzice patrzcie co Wasze dzieci wypisują na forach, bo ktoś może doprowadzić do kolejnej tragedii. Chłopcy spędzający czas ze sobą w szkole, na treningach to mądre chłopaki, każdy z nich jest o wiele dojrzalszy niż Jego rówieśnicy i uczy ich tego wspaniały KLUB, gimnazjum i żadne z Naszych chłopaków nie ocenia innych chłopców, którzy przeżywają tą tragedię podwójnie!!!!!!!!!! Więc pomódlcie się za dziecko i przekażcie rodzinie współczucie, a nie tanią sensację. A do redakcji pod takimi artykułami należałoby zablokować komentarze!

#48 ~fajsucjhg~

~fajsucjhg~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 13:30:08

Nie osadzajmy kolegow, bo jesli nie tak bylo, jak pisza z tym wrzuceniem buta, to nie chcialabym byc na ich miejscu. Policja powinna zbadac sprawe, a spekulacje nie wroca dziecku zycia. Wszystkim powinno zalezeć na prawdzie, a nie na oskarżeniach.

Kamilku, spoczywaj w pokoju. Na pewno brakowalo tam w niebie kogos do drużyny, ze Cie Bóg wezwał. Duzo siły zyczę rodzicom i bliskim.

NIE OSĄDZAJMY KOLEGÓW ? PRZEPRASZAM PANIĄ BARDZO ,ALE JAK MOZNA STAĆ I PATRZEĆ JAK KOLEGA UMIERA NIE MOGLI MU POMÓC A TAK POZA TYM NIE MA IINNEJ OPCJI BO KAMIL NIE BYL TAKI I NAPEWNO NIE WSZEDŁ TAM SAM BO MU SIE ZACHCIAŁO . TĘSKNIE ZA NIM BARDZO I MOZE DLATEGO TAK OSĄDZAM ? MOZE I SIE MYLE ALE JA NIGDY BYM NIE POTRAFIŁA PATRZEĆ NA ŚMIERĆ KOLEGI NIE POMAGAJĄC MU , TERAZ WIELE KOLEGÓW KAMILA BD SZUKAŁO TYCH CHŁOPAKÓW NIE CHCIAŁABYM IŚĆ NA ICH MIEJSCU , BO SĄ BARDZO PODKUR*IENI I POLICJA JESZCZE , PEWNIE NIKTÓRE OSOBY KTÓRE ICH BRONIĄ TO KTOŚ Z RODZINY CHŁOPCÓW , NO ALE KU*WA  WRUCIC BUTA KOLEDZE W PIASKOWNIE ? CO CO KAWAŁEK SĄ DOŁY ? NADAL NIE POTRAFIE UWIERZYĆ W GŁUPOTĘ NIEKTÓRYCH LUDZI ....

#49 ~fajsucjhg~

~fajsucjhg~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 13:35:30

idiotko, wydajesz sądy i kwestionujesz ustalenia policji na podstawie "o ile znam kamila"? gratuluje wszechwiedzy. Jeśli tak o nim myslisz, to zamknij sie lepiej i pomodl za Niego!

no chyba kur*wa tak ? mówię co myślę tępy ch*ju . i dla cb to nie żadna idiotka chłopczyku . i a żebyś kur*a wiedział ze sie pomodle , idiotą ty ty ku*wa jesteś , peace -.- 

#50 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 14:00:08

Wielki smutek i obraz nieodpowiedzialnej młodzieży, która kpi sobie z uwag starszych rodziców, nauczycieli. To jest dramat tragedia i porażka nas wszystkich i wielu instytucji.

#51 ~taka tam~

~taka tam~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 14:20:52

Wy ich nie osądzajcie, Bóg zrobi to lepiej .

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 14:34:19

Tragedia, tragedią ale tam co roku coś się musi stać. (od razu zaznaczam, że niekoniecznie o tym przypadku piszę) Za każdym razem jak tam jestem i widzę zachowanie osób w wieku 14-17 lat, to aż scyzoryk się w kieszeni otwiera. Jak można być tak bezmyślnym?? Przyjdzie ekipa 10 osobowa albo częsciej lansik skuterkiem podjadą walną piwko jedno, drugie, czasem coś mocniejszego, ściągnie gacie i leci podpity, rozgrzany prosto do wody. Trafi się skurcz, zawał, szok termiczny i potem wielki lanie łez. Inni z kolei mają fajniejsze pomysły. Pływac nawet po warszawsku nie potrafi ale siadzie na materac z kolegami a póżniej widać jak sie nawzajem zrzucają z materaca.
Ja nie mówie że nie popijam piwka będąc tam ze znajomymi i mimo wszystko że troszeczke starszy jestem i pływac umiem to zawsze powtarzałem sobie że z wodą nie ma żartów.

#53 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 14:43:25

A ta w czerwonych spodniach za czym tak patrzy ?

#54 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 14:43:46

A ta w czerwonych spodniach za czym tak patrzy ?

#55 ~Nata~

~Nata~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 15:32:19

Dlaczego? to pytanie zadają sobie pewnie teraz wszyscy. Chłopakowi życia już się nie wróci, ale My wszyscy możemy wziąć sobie to do serca i nie kąpać się w takich miejscach jak Suków. Nie osądzajmy nikogo, dopóki nie zakończy się śledztwo. Wyborażacie sobie co teraz czują jego koledzy którzy byli z nim? Ja na ich miejscu, chyba bym nie dała rady ... Współczucie dla rodziców i jego przyjaciół. To ogromna tragedia! 

#56 ~oks opatow [*]~

~oks opatow [*]~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 17:17:49

kto wie moze Polska stracila wielki talent pilkarski? :(

#57 ~Też rodzic~

~Też rodzic~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 19:42:35

Do gówniarstwa piszącego na ten temat nikt z Was tam nie był, nikt nie wie co się wydarzyło. Nie osądzajcie innych dzieci, tu niema winnych, tu stała się WIELKA TRAGEDIA! Wasze durne i nie na miejscu komentarze zostawcie dla siebie! Każdy z nas rodziców mógłby być na miejscu rodziców Naszego Koroniarza Kamila,więc rodzice patrzcie co Wasze dzieci wypisują na forach, bo ktoś może doprowadzić do kolejnej tragedii. Chłopcy spędzający czas ze sobą w szkole, na treningach to mądre chłopaki, każdy z nich jest o wiele dojrzalszy niż Jego rówieśnicy i uczy ich tego wspaniały KLUB, gimnazjum i żadne z Naszych chłopaków nie ocenia innych chłopców, którzy przeżywają tą tragedię podwójnie!!!!!!!!!! Więc pomódlcie się za dziecko i przekażcie rodzinie współczucie, a nie tanią sensację. A do redakcji pod takimi artykułami należałoby zablokować komentarze!

Popieram! Ta tragedia ma kilka wymiarów. Nie mogę powstrzymać łez, kiedy myślę o Kamilu i o tym co przeżywa Jego rodzina. Ale pamiętać trzeba, że drugi wymiar to Ci chłopcy, którzy z nim byli. Im też teraz trzeba pomóc!!! Oby nie było kolejnej tragedii, bo Oni nie są w stanie zrozumieć tego co się stało.  Nieprzewidzieli skutków zabawy - stało się tragicznie źle, ale czy piszący krytykujący  rodzice są w stanie szczerze powiedzieć, że ich dzieciom nigdy się taka zabawa nie przytrafiła? A w ilu sytuacjach nie byli i nawet nie wiedzą, co "głupiego" zrobiły ich dzieci? Ja osobiście wyciągam z tej bolesnej lekcji nauczkę, jako rodzica, dla siebie - oby nigdy nie dane było mi stanąć w tak trudnej sytuacji. Kamil, strzelaj bramki w niebie, po coś zostałeś wezwany... Chłopaki - wyciągnijcie z tej lekcji wnioski....

#58 ~Kielczanin~

~Kielczanin~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 20:02:54

WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA RODZINY :( SPOCZYWAJ W POKOJU KAMIL [*][*][*]

#59 ~FAJSASD~

~FAJSASD~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 21:31:38

Ludzie! Zamknijcie się raz na zawsze! ZNAM DOKŁADNIE SYTUACJE BO JESTEM KOLEGĄ Z DRUŻYNY! KAMIL WYRZUCIŁ BUTA KOLEGI DO WODY, NASTĘPNIE PO KRÓTKIM CZASIE POPŁYNĄŁ PO NIEGO, NIE WIEDZIAŁ, ŻE TAM JEST TAK GŁĘBOKO, BO TAM BYŁ RÓW TAKI ŻE NAGLE BYŁO BARDZO GŁĘBOKO, DO TEGO ZAPLĄTAŁ SIĘ W WODOROSTY, NA POCZĄTKU KOLEDZY MYŚLELI ŻE UDAJE, JEDNAK PO MINUCIE WSKOCZYŁ ZA NIM JEDEN, WOŁAŁ RESZTE.. NURKOWALI, STARALI SIE POMÓC JEDNAK NIC NIE MOGLI ZROBIĆ, ZACZĘLI WOŁAĆ LUDZI, NIEDALEKO BYLI JACYŚ PO 25 LAT, WSZEDŁ JEDEN Z NICH DO WODY I POWIEDZIAŁ ŻE NIE DA SIĘ NIC ZROBIĆ NIECH RADZĄ SOBIE SAMI! ZADZWONILI POD 112 I NIC WIĘCEJ JUŻ ZROBIĆ NIE MOGLI! PO 20 MINTUACH WSZYSCY PRZYJECHALI, STRAŻ, POGOTOWIE, NURKOWIE.. BYŁO JUŻ ZA PÓŹNO. SPOCZYWAJ KAMIL W SPOKOJU :(

#60 ~ihfou~

~ihfou~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2013 - 16:54:05

Chłopacy dostali po 4 lata w zakładzie poprawczym , a za nie uczestniczenie na pogrzebie dodatkową karę . co Jest słuszne , 

Do Tych co się zbyt udzielają . kamil z kolegami co prawda byli na wagarach ale napewno nie byli świadomi co sie moze stać .nie osądzać rodziny , i Ś.P Kamila , to byla wina wyłącznie kolegów . Potraktowali coś tak poważnego jako żart , w dzisiejszych czasach na nikogo nie można liczyć , nawet na przyjaciół . Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny , tym komentarzem chciałam zakończyć wszelkie konwersacje w tym temacie .Kamil na zawsze z Tb [*] Najwidoczniej Bóg Cię potrzebował . Byłeś zawsze wspaniały miałeś tyle planów . 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych