Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

65 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~[*]~

~[*]~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 16:07:51

Będziemy pamiętać o tb Kamil [*]
Strzelaj bramy dla Korony w NIEBIE <3 :(

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 16:28:53

typowe myślenie kretyna

cos mi się zdaje, ze to ktoś z piaskowni tak szczeka

#23 ~obiektywny 1~

~obiektywny 1~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 16:40:38

Suków jako piaskownia powinien być miejscem niedostępnym.tam się wydobywa piach a nie jest to miejsce do kąpieli?Tylko tyle że ''WŁAŚCICIEL'' tego terenu ma z tego kąpieliska kase.Niech mi ktoś powie jaka tam jest głębokość w danym miejscu???Idziesz Idziesz i spadasz!!!Najlepiej postawić tablice ostrzegawcze i jest ok,ale w jakiej odległości od siebie są one usytułowane?.Ponieważ jeśli ktoś jest tam pierwszy raz i nie natknie się na taką informacje to skąd ma wiedzieć o zakazie kąpieli.

przepraszam jak popełniłem błedy ale po przeczytaniu w/w komentarzy [nie wszystkich] to tak się pisze pod wpływem emocji...!!!

[*][*][*]

#24 ~gier~

~gier~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 16:47:56

Suków jako piaskownia powinien być miejscem niedostępnym.tam się wydobywa piach a nie jest to miejsce do kąpieli?Tylko tyle że ''WŁAŚCICIEL'' tego terenu ma z tego kąpieliska kase.Niech mi ktoś powie jaka tam jest głębokość w danym miejscu???Idziesz Idziesz i spadasz!!!Najlepiej postawić tablice ostrzegawcze i jest ok,ale w jakiej odległości od siebie są one usytułowane?.Ponieważ jeśli ktoś jest tam pierwszy raz i nie natknie się na taką informacje to skąd ma wiedzieć o zakazie kąpieli.

przepraszam jak popełniłem błedy ale po przeczytaniu w/w komentarzy [nie wszystkich] to tak się pisze pod wpływem emocji...!!!

[*][*][*]

Po pierwsze to juz nie wydobywa się tam piachu, po drugie dowiedz sie kto jest wlascicielem, napewno znasz. Obiekt juz dawno jest sprzedany.

#25 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 16:54:31

NIE ZNAŁAM CHŁOPCA, ALE BARDZO WSPÓŁCZUJĘ RODZINIE, ZNAJOMYM. PATRZ NA NAS Z NIEBA.  KĄPIELISKO W SUKOWIE JUZ DAWNO POWINNO BYĆ OGRODZONE I PILNOWANE W OKRESIE LETNIM SZCZEGÓLNIE.  

#26 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 16:56:38

• Tam nie ma kąpieliska.Tak jak w Silnicy,czy na Kadzielni

#27 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 16:57:55

• Tam nie ma kąpieliska.Tak jak w Silnicy,czy na Kadzielni

Tam nie ma kąpieliska.Tak jak nie ma w Silnicy,czy na Kadzielni

#28 ~sss~

~sss~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 17:56:50

Nic nie pomogą wasze lament o zakazie kąpieli. Ludzie na Suków przyjeżdżali od lat i będą to robić nadal tak czystej wody w zbiorniku wodnym w Świętokrzyskim poprosty nie ma nigdzie. Zamiast zakazywać gmina powinna dogadać się z właścicielem i dać ratownika na sezon letni .

#29 ~Gonzaga Monachium~

~Gonzaga Monachium~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 18:29:59

Kondolencje dla calej Rodziny zmarłego Kamila oraz dla wszystkich Jego przyjaciół. ,, Widocznie Bóg tak chciał,,

#30 ~koronaiazzz~

~koronaiazzz~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 18:46:08

ZAWSZE W PAMIĘCI , EJ KOGUT ZAWSZE W PAMIĘCI !

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 20:23:28

Na sukowie rarownik nie pomoże to nie kąpielisko, jeśli ktos szuka śmierci to wchodzi do tej niebezpiecznej wody. Wyrazy współczucia dla rodziców.Młodzi ludzie nie zdają sobie sprawy z zagrożenia w sukowie.

#32 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 21:50:24

Kamil widać jesteś potrzebny w Niebie..... tragedia okropna ale wierzę że teraz patrzysz na nas z nieba i wiem ,że jesteś tam w dobrych rękach [*] odpoczywaj w pokoju 

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 21:50:36

Nie chodzi o dzicz! Chodzi o młodego chłopaka, który miał rodziców. Pełne współczucie dla Nich.

#34 ~smutek~

~smutek~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 22:10:00

WYGLĄDAŁ JAK ANIOŁEK :( BÓG GO ZABRAŁ DO NIEBA ALE CZEMU TAK SZYBKO:( GŁEBOKIE WYRAZY WSPÓLCZUCIA DLA RODZINY... BEDZIE BRAKOWALO CIĘ SŁODKI ANIOŁKU TUTAJ Z NAMI:(((

#35 ~Wierna~

~Wierna~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 22:18:09

Ludzie !! ogranijcie się wyszyscy !! mówicie że to wina rodziców..może i tak, ale ten chłopak opuścił dom żęby rozwijać pasje- piłkę nożną. W koronie grają same talenty ze świętokrzyskiego więc widać że to nie amator. Większość z was nawet nie wie ile musiał włożyc serca i zaangażowania aby tyle osiągnąc !! więc nie wytykajcie mu tego że wszedł do wody mimo zakazu !! Każdy popełnie błędy...mimo że to był jego ostatni ! pomimo tego należy mu się szacunek za to co robi i co robiłby dalej..byc może to była nadzieja polskiej piłki nożnej !! niewiadomo..ale pewne jest że te komentarz typu " a gdzie rodzice" i "mógł nie wchodzić" nic nie dadzą..najłatwiej zgonić na tego kogo już nie maa.. a może nie chciał iść do tej wody ? ktoś go zmusił? tego się nie dowiemy..niestey :( SPOCZYWAJ W POKOJU [*] [*] [*]

#36 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 23:06:09

Wszystkiemu winni sa jego koledzy którzy z nim byli
jak by mu nie wrzucili butów do wody to nadal by żył i nie zaplatalby sie w glony
podobno gdy tonol to mysleli ze udaje ....

#37 ~kielczanka~

~kielczanka~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 23:47:56

Tragedia!

#38 ~Skarabeusz~

~Skarabeusz~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 23:57:09

jeżeli to prawda co piszesz o wrzuconym bucie przez "kolegów"...to mam nadzieje, że inteligenci z policji sie tym zajmią/znaczy wezmą się do pracy, bo jak czytam kommenty tutaj to mi się krew gotuje...jeżeli tak głupio zginął to mam nadzieje, że ktoś za to beknie

#39 ~stoczek~

~stoczek~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 23:57:29

Zamiast oceniać tego chłopczyka i jego rodziców , co teraz juz nic nie zmieni , powinniśmy wszyscy rodzinie pomoc dobrym słowem i głębokim wyrazem współczucia . Pomyslcie co oni teraz czują , po co dokładać im zmartwień ! Natomiast za Kamila pomodlić się , niech spoczywa w spokoju . Te głupie spekulacje nic nie zmienią , każdy popełnia błędy , nikt przecież niewie po co on tam wszedł , co naprawdę się stało . Bądźmy ludźmi ! Naprawdę nie wyobrażalne wyrazy współczucia ! A dla chłopczyka wieczny odpoczynek !

#40 ~fajsucjhg~

~fajsucjhg~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 07:50:00

Znałam Kamila bardzo dobrze , ale nasz kontakt sie troche urwał mimo tego nadal o tym mysle i nadal w to nie wierze , ze nie żyje . policja na każdej str pisze , ze oni się tam kąpali co nie jest prawdą bo na ile znam Kamila to nie możliwe , był za dorosły i rozważny z charakteru , Najprawdopodobniej to wina tych co tego buta mu wrzucili do wody , i ku*wa patrzyli na jego śmierć , podziwiam ... Znam też jego rodzicow , bardzo mili państwo , współczuję im bardzo . dla niewiedzących , Pogrzeb w Czwartek 27.06.13 o godzinie 11.00 w Grzymałkowie Gmina Mnów .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych