Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

65 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 10:32:07

Wielka tragedia i wyrazy współczucia,ale patrząc na zdjęcie nr11(prawy górny róg) nasuwa się pytanie co on tam robił???

#2 ~irek~

~irek~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 10:51:52

Wielka tragedia i wyrazy współczucia,ale patrząc na zdjęcie nr11(prawy górny róg) nasuwa się pytanie co on tam robił???

oraz: GDZIE JEST POLICJA I CZEMU NIE WYGANIA Z TAKICH MIEJSC SKORO ZAKAZ WSTĘPU I KĄPIELI?

#3 ~gregor47~

~gregor47~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 11:04:00

oraz: GDZIE JEST POLICJA I CZEMU NIE WYGANIA Z TAKICH MIEJSC SKORO ZAKAZ WSTĘPU I KĄPIELI?

a co On czytać nie umiał? Szkoda chłopaka!

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 11:26:03

a co On czytać nie umiał? Szkoda chłopaka!

a czy znasz okoliczności ?? może nie koniecznie chciał popływać nie był sam wiec nie wiemy jak  mogło być a małolaty różne pomysły mają słyszałem że po buta płynął. On był rozważny i nigdy nikt o nim złego słowa nie mógł powiedzieć. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 11:28:25

a czy znasz okoliczności ?? może nie koniecznie chciał popływać nie był sam wiec nie wiemy jak  mogło być a małolaty różne pomysły mają słyszałem że po buta płynął. On był rozważny i nigdy nikt o nim złego słowa nie mógł powiedzieć. 

a co on tam robił skoro zakaz wstępu.tabliczki  jak byk wkopane

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 11:50:55

Współczuję rodzinie. Mam syna w wieku Kamila i nie jestem sobie w stanie wyobrazić bólu, jaki przezywają najbliżsi. 

A nielegalne kąpielisko w Sukowie powinno być lepiej zabezpieczone, aby nie dochodzilo do tragedii.

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 12:00:48

Był moim kolegą od około 10 lat, dobrze się z nim kumplowałem i Kamil, nie wszedłby do tej wody bez przyczyny, żeby po prostu się wykąpać, był zbyt rozważnym chłopakiem, tam musiało coś się stać. I najprawdopodobniej, to właśnie prawda, z tym, że jakiś kolega, wrzucił mu buta do tej wody . KOGUT, PAMIĘTAMY I BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ, BYŁEŚ JEDNYM Z NAJLEPSZYCH I NAJFAJNIESZYCH KUMPLI JAKICH MIAŁEM, GRAJ TAM DLA KORONY W NIEBIE! [*]

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 12:07:10

Był moim kolegą od około 10 lat, dobrze się z nim kumplowałem i Kamil, nie wszedłby do tej wody bez przyczyny, żeby po prostu się wykąpać, był zbyt rozważnym chłopakiem, tam musiało coś się stać. I najprawdopodobniej, to właśnie prawda, z tym, że jakiś kolega, wrzucił mu buta do tej wody . KOGUT, PAMIĘTAMY I BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ, BYŁEŚ JEDNYM Z NAJLEPSZYCH I NAJFAJNIESZYCH KUMPLI JAKICH MIAŁEM, GRAJ TAM DLA KORONY W NIEBIE! [*]

Graj, Chlopaczku!

#9 ~tajemniczaa .~

~tajemniczaa .~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 12:25:44

Był moim najlepszym przyjacielem , Kamil to bardzo mądry chłopak ,a zarówno bardzo utalentowany , kochałam Go jak brata .;(
ZAWSZE BĘDZIEMY O NIM PAMIĘTAĆ ..
Strzelaj bramy dla Korony w niebie ..
Kochamy <3

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 12:32:29

DOKŁADNIE TO SAMO MAM ZDANIE ...
TEŻ BYŁ MOIM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM ...
NIGDY NIE ZAPOMNIMY O TOBIE..
KOCHAŁAM JAK BRATA ..

#11 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 13:02:16

Współczuję rodzinie. Mam syna w wieku Kamila i nie jestem sobie w stanie wyobrazić bólu, jaki przezywają najbliżsi. 

A nielegalne kąpielisko w Sukowie powinno być lepiej zabezpieczone, aby nie dochodzilo do tragedii.

To nie jest nielegalne kapielisko tylko piaskowani z zakazem wejscia i tym bardziej kapieli. Nikt tam nikogo nie zaprasza wszyscy sa tam dobrowolnie ale nielegalnie .Wlasciciel nie ma obowiazku zabezpieczac terenu minami przeciwpiechotnymi czy plotem pod napieciem wystarczy tablica z ostrzezeniem. Normalny czloweik umie czytac i wie gdzie wchodzi a jak juz wchodzi to na wlasne ryzyko. Temat walkowany co roku tragedia mlody czlowiek utonal, trzeba sie zapytac gdzie byli rodzice w tym czasie bo to oni odpowiadaja z nieletniego i pretensje moga miec tylko do siebie.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 13:05:54

To nie jest nielegalne kapielisko tylko piaskowani z zakazem wejscia i tym bardziej kapieli. Nikt tam nikogo nie zaprasza wszyscy sa tam dobrowolnie ale nielegalnie .Wlasciciel nie ma obowiazku zabezpieczac terenu minami przeciwpiechotnymi czy plotem pod napieciem wystarczy tablica z ostrzezeniem. Normalny czloweik umie czytac i wie gdzie wchodzi a jak juz wchodzi to na wlasne ryzyko. Temat walkowany co roku tragedia mlody czlowiek utonal, trzeba sie zapytac gdzie byli rodzice w tym czasie bo to oni odpowiadaja z nieletniego i pretensje moga miec tylko do siebie.

jest woda? jest.

kąpią się? tak.

to nielegalne kąpielisko, nie?

#13 ~Woof~

~Woof~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 13:46:02

A wie ktos z ktorego osiedla ten Kamil? Bo znam kogos o tym samym nazwisku...

#14 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 13:53:39

A wie ktos z ktorego osiedla ten Kamil? Bo znam kogos o tym samym nazwisku...

mieszkał w internacie na jagiellońskiej, a pochodził spoza Kielc.

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 13:58:25

Jak czytasz to czytaj ze zrozumieniem, chyba cały czas piszą, że mieszkał w internacie, więc czego chcesz od rodziców?????????? Jezu taka tragedia a "pisacze" piszą zamiast zamknąć się i nie komentować. Zal chłopca ale Ciebie też!

#16 ~Zbowit~

~Zbowit~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 14:23:57

Ja pier***e mój kolega z czasów jak jeszcze grał w partyzancie...

#17 ~leastBy Cases~

~leastBy Cases~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 14:45:22

ŚZPN odwołał mecze w poniedziałek wieczorem. Widać, że ktoś myśli!

#18 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 15:13:00

nie zwalaj winy na rodzicow on mieszkal w internacie inteligencie 

#19 ~sdaad~

~sdaad~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 15:21:49

ŚZPN odwołał mecze w poniedziałek wieczorem. Widać, że ktoś myśli!

To miała być ironia?! 

#20 ~[*]~

~[*]~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 15:51:17

[*][*][*][*]

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych