Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

79 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~marcin k.~

~marcin k.~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 17:34:59

to przez cichockiego.

#22 ~przepiłemnick~

~przepiłemnick~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 17:40:37

Samobójstwo popełniają ludzie słabi, a takich w naszym społeczeństwie nie potrzebujemy! Każde imperium zbudowali ludzie silni. Nie dziwmy się, że Polska obecnie wygląda tak jak wygląda, skoro tak mało ludzi popełnia samobójstwa, a jeszcze częsci się nie udaje! HAHAHA, to są dopiero nieudacznicy życiowi.

#23 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 17:59:08

Pierd.olisz jak potłuczony. Ty byś nawet nie miał jaj, żeby podjąć taką decyzję. Wyp.ierdalaj.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 21:03:46

aga13, uczen I LO i przepiłemnick mózgi wam się zlasowały?
mam wrażenie, że pod tymi nikami jest jedna osoba

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 21:10:38

aga13, uczen I LO i przepiłemnick mózgi wam się zlasowały?
mam wrażenie, że pod tymi nikami jest jedna osoba

Szatan?

#26 ~wierzący~

~wierzący~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 21:18:46

jedna osoba ale trzy

#27 ~Do STADA FORUMOWYC BARANOW~

~Do STADA FORUMOWYC BARANOW~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 21:32:30

Czy was naprawdę śmieszy śmierć drugiego człowieka?! Zastanówcie się czasami nad sobą i waszym postępowaniem. Widać kto chodzi na grzybową. Jesteś pewnie synalkiem jakiegoś lekarza albo prawnika, co od kołyski miał wszystko co najlepsze, prawda? Rzygam wami i waszą mentalnością.

Co baranie zazdroscisz takim,ze maja kase i lepsze perspektywy na zycie niz Ty????
Krotko mowiac masz pecha i ch... z Toba

#28 ~syn prawnika~

~syn prawnika~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 03:36:11

Czy was naprawdę śmieszy śmierć drugiego człowieka?! Zastanówcie się czasami nad sobą i waszym postępowaniem. Widać kto chodzi na grzybową. Jesteś pewnie synalkiem jakiegoś lekarza albo prawnika, co od kołyski miał wszystko co najlepsze, prawda? Rzygam wami i waszą mentalnością.

#29 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 03:39:59

lol w zaświatach jest zajebiście:D:D spokuj napinacze, jebac prawnikow.

#30 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 03:43:46

lol w zaświatach jest zajebiście:D:D spokuj napinacze, jebac prawnikow.

nie rozumje, ale szkoda chopaka [*]

#31 ~uczen II LO~

~uczen II LO~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 10:20:58

Co baranie zazdroscisz takim,ze maja kase i lepsze perspektywy na zycie niz Ty????
Krotko mowiac masz pecha i ch... z Toba

Tak, zazdroszczę forsy, BARANIE. NIC CI DO TEGO. A PERSPEKTYW NIE MAJĄ LEPSZYCH.

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 11:10:13

prawda jest taka ze gdyby nie pewna BLĄD WYWŁOKA ktora sra wyzej niz d*** ma Wojtek nie miałby zmarnowanego życia i nie wybrałby takiego rozwiązania swoich problemów. Wiele osob wie jaka była histora pobicia Wojtka,jak został potraktowany przez swoja dziewczyne,która powiedziała mu prosto w oczy ze z kaleką nie bedzie,wkoncu załozenie sprawy sądowej o niby "nekanie" byłej dziweczyny.... Wiec teraz pani M. zyj ze swiadomoscia ze przez Ciebie czlowiek odebral sobie życie.

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 11:14:55

uważam ze wiele komentarzy jest tu zbędnych.takie teskty lepiej zachowajcie dla siebie bo to tylko swiadczy o waszym niskim poziomie intelektualnym.jak nie macie nic do powiedzenia w tej sprawie to nie robcie sobie jaja z czyjejs tragedii....

#34 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 11:19:45

uważam ze wiele komentarzy jest tu zbędnych.takie teskty lepiej zachowajcie dla siebie bo to tylko swiadczy o waszym niskim poziomie intelektualnym.

gówno wiesz o naszym poziomie intelektualnym. intelekt często idzie w parze ze złośliwością i niechęcią do gatunku ludzkiego. to że nie szanuje ludzi, to nie znaczy że jestem przygłupem :)

Dołączona grafika

:lol:

#35 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 11:20:42

uważam ze wiele komentarzy jest tu zbędnych.takie teskty lepiej zachowajcie dla siebie bo to tylko swiadczy o waszym niskim poziomie intelektualnym.

gówno wiesz o naszym poziomie intelektualnym. intelekt często idzie w parze ze złośliwością i niechęcią do gatunku ludzkiego. to że nie szanuje ludzi, to nie znaczy że jestem przygłupem :)

Dołączona grafika

:lol:

#36 ~z ortografia za pan brat~

~z ortografia za pan brat~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 14:23:54

BLĄD WYWŁOKA

http://komixxy.pl/faces/face_1282902155_by_Tabok_thumb.png

#37 ~ja15~

~ja15~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 14:39:48

słuchajcie szkoda chłopaka kurczę. nie znałam go ale chujwamwdupeku***.

#38 ~DO FORUMOWYCH BARANOW~

~DO FORUMOWYCH BARANOW~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 14:44:51

Tak, zazdroszczę forsy, BARANIE. NIC CI DO TEGO. A PERSPEKTYW NIE MAJĄ LEPSZYCH.

Hahahah tepy baranie,jak jest kasa to sa perspektywy,ty niestey zubozaly imbecylu nigdy,tego nie doswiadczysz...

#39 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 14:50:12

Hahahah tepy baranie,jak jest kasa to sa perspektywy,ty niestey zubozaly imbecylu nigdy,tego nie doswiadczysz...

Dobrze, już wszyscy wiemy że masz kasę i jesteś fajny dzięki temu. A teraz spier.dalaj :)

#40 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 14:57:09

Nie kłóćcie się przeze mnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych