Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
218 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~cc~

~cc~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 23:31:10

chciala sie zabic to sie zabila. Ludzie martwcie sie o swoich najblizszych a nie lamentujecie bo dziewczyna skoczyla z bloku. Oczywiscie szkoda dziewczyny ale to jej wybor nikogo innego to byla dorosla osoba i wiedziala nco robi. Ale oczywiscie trzeba plakac jak to jej zle nie bylo. 

#22 ~sąsiad Kris Ck~

~sąsiad Kris Ck~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 02:11:42

My nie buraki lubimy z Kristem całować się po siusiakach :P

#23 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 04:34:24

Nie spadla a skoczyla dobrze ze w miejscu gdzie nikt nie przechodzil mloda, mogla zmienic swoje zycie wybrala smierc

#24 ~MONTY~

~MONTY~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 04:48:03

Biedna dziewczyna. Nawet nie usiłuję wymyślić tego co czuła stojąc na krawędzi wieżowca. Samotność w życiowych dramatach jest przerażająca. I tak niedostrzegalna dla otoczenia.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 05:26:18

Pod któym numerem? bo ja też :D

Tak jak ty pod nieparzystym,i co z tego.

#26 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 06:03:32

bieda dziewczyna ja tez przezyłam wiele przykrych sytuacji miałam różne mysli ale dałam rade

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 06:44:52

patrz analfabeto,lub analfabetko ile błędów edytor podkreślił ci na czerwono. Pisząc to nie dostrzegłaś/łeś/? Wczytując się w treść tego co napisane ,wnioskować można że jesteś bezdusznym pozbawionym wrażliwości skur..synem niezależnie od płci !!! Ta osoba która się targnęła z pewnością miała duszę i była delikatna. Jakieś ciężary przygniotły ją do tego stopnia i zmusiły aby zrezygnować z tego co najcenniejsze. I teraz wypada sobie odpowiedzieć czego mamy żałować? Otóż żałować mamy ,że takie osoby które powinny żyć i tworzyć ten świat ,bo są wrażliwe,kruche i delikatne poddają się ,a takie kurrr..y je..e jak ty szmato pobierają cenny tlen z powietrza nic dobrego nie dając w zamian. Życzę ci skoku z drapacza chmur i oczywisci nikt nie zapłacze nad tobą.Tfu !

TO CHYBA PISAŁ  RUSKI ,POP,  TEN OD  ,PUTINA, BO  FILOZOF , 

#28 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 07:12:09

Bzdura nikt po dachach nie biega są domofony tylko wynajmujący mieszkania w większości ze wsi nie potrafią się zachować i nie liczą się z innymi.Cóż ludzie mahą tendencje do wyolbrzymianiab

#29 ~Rydz~

~Rydz~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 07:32:54

Jakiś moje powiedział co wiedział o trudnych warunkach życiowych. To niech pomoże jeden z drugim a nie na co dzień jeden drugiego by zadźgał a co niedziela do kościoła. Niech pomoże dewotka bezdomnym czy potrzebującym a filozofię uprawia. Niech na tacę nie daje tylko ma przytułki bo tam są pieniądze potrzebne.

#30 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 08:47:17

CI ludzie którzy biegają po dachu znają kody nie raz byłam tego swiadkiem

#31 ~omi~

~omi~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 08:47:33

Bzdura nikt po dachach nie biega są domofony tylko wynajmujący mieszkania w większości ze wsi nie potrafią się zachować i nie liczą się z innymi.Cóż ludzie mahą tendencje do wyolbrzymianiab

Oczywiście, że biegają i piją na tym dachu.Mieszkam w tym wieżowcu i wiem. Sąsiedzi z ostatnich pięter słyszą często i wzywają policję. A domofony są od jakiś 3-4 lat i wcale nie są przeszkodą, żeby obcy wchodzili do klatki.

#32 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 08:56:50

No gratuluję spostrzegawczości, nie odróżnić człowieka od psa ? no choćby gabarytem. A co ma zieleń do prostytucji, że niby w kwietniu dają na łonie natury ??

jakimś strasznym prymitywem od ciebie jedzie

#33 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 08:58:52

patrz analfabeto,lub analfabetko ile błędów edytor podkreślił ci na czerwono. Pisząc to nie dostrzegłaś/łeś/? Wczytując się w treść tego co napisane ,wnioskować można że jesteś bezdusznym pozbawionym wrażliwości skur..synem niezależnie od płci !!! Ta osoba która się targnęła z pewnością miała duszę i była delikatna. Jakieś ciężary przygniotły ją do tego stopnia i zmusiły aby zrezygnować z tego co najcenniejsze. I teraz wypada sobie odpowiedzieć czego mamy żałować? Otóż żałować mamy ,że takie osoby które powinny żyć i tworzyć ten świat ,bo są wrażliwe,kruche i delikatne poddają się ,a takie kurrr..y je..e jak ty szmato pobierają cenny tlen z powietrza nic dobrego nie dając w zamian. Życzę ci skoku z drapacza chmur i oczywisci nikt nie zapłacze nad tobą.Tfu !

nie warto nawet takiej łajzie odpowiadać 

#34 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 08:59:38

nie warto nawet takiej łajz .. odpowiadać

#35 ~luk~

~luk~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 09:17:44

czemu pier***icie glupoty jak nie znacie prawdy... po pierwsze to chory psychicznie chlopak ktory jest zatrzymany zrzucil ja z tego dachu...

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 09:20:24

- Tragedia. Warunki są pod psem, ludzie sobie nie radzą - komentowała jedna z lokatorek wracająca akurat z zakupów.
A taki dobrobyt pisdzielce wam obiecali

#37 ~luk~

~luk~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 09:22:43

Ludzie co Wy w ogóle piszecie??!! Zastanówcie się. Nie żyje młoda kobieta. Akurat tak się składa że byłam przy całym zdarzeniu. Przechodziłam obok kiedy spadała i uderzała o ziemię. Początkowo myślałam że ktoś wyrzucił przez okno psa. Wiem, że to głupie ale nie mogłam, nie chciałam uwierzyć, że to człowiek. Kiedy przyszedł policjant, sprawdził jej tętno, przewrócił na plecy i zaczął reanimacje, wtedy dopiero dotarło do mnie, że to człowiek. Musiałam stamtąd odejść, nie mogłam na to patrzeć. Tylko tak mogłam okazać tej młodej kobiecie szacunek. 

Newet gdyby to była styrana życiem alkoholiczka i prostytutka, to nikt nie zasługuje na taką śmierć...w kwietniowe popołudnie po tym jak przestaje padać deszcz, a zieleń jest najzieleńsza z możliwych odcieni zieleni.

powiedz mi chociaż czy cierpiała :( byłem jej narzeczonym i dla wszystkich idiotów co piszą o piciu i w ogóle to ona nie chciała się zabić jest już zatrzymany za to...

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 09:48:46

powiedz mi chociaż czy cierpiała :( byłem jej narzeczonym i dla wszystkich idiotów co piszą o piciu i w ogóle to ona nie chciała się zabić jest już zatrzymany za to...

Nie cierpiała. Mam nadzieję że wszystko się wyjaśni.

#39 ~asa~

~asa~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 10:03:51

Widzialam wczoraj jak lezala na trawniku i ja reanimowali Najpierw mowili ze to dziewczynka nastolatka byla z chlopakiem na dachu i spadla Potem ze 24 latka... widzialam rodzicow kiedy przyjechali na koniec i ich rozpacz Czy ktos z nia byl? Czy zrobila to sama? Skad znalazla sie na dachu? to wie tylko ona Wejscie na strychu na dach powinno byc ZAMKNIETE! Szok dla wszystkich

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 10:15:05

Dokładnie!

- Tragedia. Warunki są pod psem, ludzie sobie nie radzą - komentowała jedna z lokatorek wracająca akurat z zakupów.
A taki dobrobyt pisdzielce wam obiecali

Taki dobrobyt zgotował poprzedni rząd ccymbal.e.

Spadochron jej się nie otworzył? Musiał być felerny.Pamiętajcie,że dobre rzeczy muszą kosztować.

Szkoda że spadochron nie otworzył się twojemu ojcu jak się spuszczał tylko musiał zaliczyć taki przyyppalł

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych