Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
218 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~GG~

~GG~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 07:14:09

Aby zamknąć temat... Byłem jej narzeczonym mieliśmy razem dziecko mieszkaliśmy razem było bardzo fajnie układało się super.

Ten chłopak znał Kasie chodzili razem do szkoły jakiś czas temu mam na myśli 2-3 lata temu pisał do niej że chce się zabić i w ogóle. Kasia po czasie miała tego dość napisała mu że koniec z pisaniem nie będzie na to reagować uspokoiło się na te 2-3 lata ale wczorajszego dnia stało się Kasia poszła do przedszkola na bukowej dostarczyć maji pesel bo jeszcze tego brakowało w papierach i wychodzi na to że musiała go spotkać ciocia Kasi jak była u nas mówiła że widziała ją z jakimś chłopakiem wracali w stronę domu z ulicy zamenhofa ale jednak nie dotarli zmanipulował ją że sam się chce zabić i poszła z nim na dach żeby go ratować on był chory na schizofrenie od mieszkańców bloku wiem bo policja mi mówiła że było słychać Kasie jak go chciała ratować mówiła mu żeby zszedł i tym podobne aż w końcu było słychać szarpaninę i krzyki i ten sku***el ja po prostu zrzucił z tego dachu samo miejsce ciała mówi ze to nie był skok tylko wypchniecie... oto cała prawda więc proszę nie piszcie głupich komentarzy że naje***a sama to zrobiła skoro nie znacie prawdy...

Masz córkę Maję i nie wiesz jak się odmienia jej imię, jak się pisze "Mai"??? dostarczyć pesel Mai pisze się "i" krótkie... Ojciec tego nie wie? ciekawe

#202 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 08:24:19

Masz córkę Maję i nie wiesz jak się odmienia jej imię, jak się pisze "Mai"??? dostarczyć pesel Mai pisze się "i" krótkie... Ojciec tego nie wie? ciekawe

do tematu nauczycielu do tematu ,nie łapać za słowo  jeden drugiego ,   do tematu  

#203 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 10:20:43

Mam nadzieję, że rodzice tej dziewczyny się szybko ogarną i zajmą wnuczką...

#204 ~współczujący~

~współczujący~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 11:22:30

Nie zapominajcie, że to dziecko ma też kochającego ojca. Jakby nie było to jednak ojciec ma większe prawa do dziecka. Źle by się stało ,jakby wybuchła kolejna wojna o dziecko. Powinni wspólnie zająć się dzieckiem, wspierając się nawzajem.

#205 ~Małżeństwo z Szydłówka~

~Małżeństwo z Szydłówka~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 11:43:26

Kiedy i gdzie pogrzeb? Chcielibyśmy złożyć kwiaty i znicze...

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych