Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
218 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kris CK~

~Kris CK~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 17:54:22

PEWNIE IMPREZOWALA Z TYMI BURAKAMI Z TEGO BLOKU... SASIEDZI WSZYSTKO WIEDZA KTO Z KIM ... TYLKO NIE CHCA MOWIC... OBYSCIE MIELI JA NA SUMIENIU...

#2 ~operator twojej matki~

~operator twojej matki~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 18:05:59

PEWNIE IMPREZOWALA Z TYMI BURAKAMI Z TEGO BLOKU... SASIEDZI WSZYSTKO WIEDZA KTO Z KIM ... TYLKO NIE CHCA MOWIC... OBYSCIE MIELI JA NA SUMIENIU...

w tym bloku mieszka mój kolega i nie jest burakiem ani nikim takim, więc nie mierz wszystkich swoją miarą, To, że ty i twoi sąsiedzi jesteście burakami to nie oznacza, że wszyscy tacy są.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 18:39:22

tam same patole mieszkają więc niedziwne

#4 ~sąsiad krisa ck~

~sąsiad krisa ck~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 19:23:17

sam jesteś burakiem

#5 ~a123~

~a123~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 19:49:32

Ludzie co Wy w ogóle piszecie??!! Zastanówcie się. Nie żyje młoda kobieta. Akurat tak się składa że byłam przy całym zdarzeniu. Przechodziłam obok kiedy spadała i uderzała o ziemię. Początkowo myślałam że ktoś wyrzucił przez okno psa. Wiem, że to głupie ale nie mogłam, nie chciałam uwierzyć, że to człowiek. Kiedy przyszedł policjant, sprawdził jej tętno, przewrócił na plecy i zaczął reanimacje, wtedy dopiero dotarło do mnie, że to człowiek. Musiałam stamtąd odejść, nie mogłam na to patrzeć. Tylko tak mogłam okazać tej młodej kobiecie szacunek. 

Newet gdyby to była styrana życiem alkoholiczka i prostytutka, to nikt nie zasługuje na taką śmierć...w kwietniowe popołudnie po tym jak przestaje padać deszcz, a zieleń jest najzieleńsza z możliwych odcieni zieleni.

Nie wiem jak to było, ale czemu nie przystąpiłaś do pierwszej pomocy tylko czekałaś na policjanta?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 20:04:56

Wiecie ilu ludzi skoczyło z tego wieżowca na przestrzeni ostatnich 20 lat? Conajmniej kilkunastu. Ten blok kiedyś nazywano blokiem samobójców. Chodzi o Nowowiejską 24. Sam widziałem jak jakieś 16 lat temu jeden facet skoczył z dachu i uderzył o daszek klatki schodowej. Nie było co zbierać...ludzie popełniali, popełniają i będą popełniać samobójstwa. Tak już jest

#7 ~nie wiesz to nie mów~

~nie wiesz to nie mów~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 20:07:53

Dziewczyna jak spadła na ziemie to od razu zobaczył ją chłopak który od razu podszedł do patrolu policyjnego, który to szybko rozpoczął reanimację kobiety...były to ułamki sekund..

#8 ~xxxxx~

~xxxxx~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 20:07:58

Tylko BURAKI  nie umiejący czytać piszą takie głupoty. Gdzybyś jeden z drugim przeczytał ze zrozumieniem to byś wiedział ze " kobieta nie była z tego bloku" więc Buraku na pewno od Ciebie.  Poza tym należało by z racji tego że to był człowiek zastanowić sie nad tym co ją popchneło do tego a nie wyzwywać . To tylko świadczy o buraczanej kulturze.

#9 ~nie wiesz to nie mów~

~nie wiesz to nie mów~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 20:10:57

Wiecie ilu ludzi skoczyło z tego wieżowca na przestrzeni ostatnich 20 lat? Conajmniej kilkunastu. Ten blok kiedyś nazywano blokiem samobójców. Chodzi o Nowowiejską 24. Sam widziałem jak jakieś 16 lat temu jeden facet skoczył z dachu i uderzył o daszek klatki schodowej. Nie było co zbierać...ludzie popełniali, popełniają i będą popełniać samobójstwa. Tak już jest

Dokładnie tak. Ja przeprowadzając się do tego bloku zostałam właśnie przywitana tym samobójstwem, jeszcze to było przed moją klatką... przez jakiś czas ktoś chciał skakać a ja wyczulana za każdym razem patrzyłam w górę czy aby nikogo tam nie ma... to było okropne... ostatnimi czasy się uspokoiło...aż do dzisiaj...

#10 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 20:15:25

mieszkam tam ale dziś nie było mnie w domu, może to i lepiej. tragedia straszna

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 20:22:01

Nie wiem jak to było, ale czemu nie przystąpiłaś do pierwszej pomocy tylko czekałaś na policjanta?

Bo jak ktoś spadnie z 10 piętra to tylko można stwierdzić zgon!

#12 ~Anobim~

~Anobim~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 20:22:28

Po co piszą że spadła.. Wiadomo że popełniła samobójstwo wiele osób skoczylo z tego bloku. Cóż niektórzy walczą o życie a niektórzy nawet go nie szanują i nie potrafią docenić, wszystko w życiu da się zmienić wystarczy chcieć. Ciężko napewno Będzie ale nikt nigdy nie mówił że życie jest proste.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 20:41:06

Dokładnie tak. Ja przeprowadzając się do tego bloku zostałam właśnie przywitana tym samobójstwem, jeszcze to było przed moją klatką... przez jakiś czas ktoś chciał skakać a ja wyczulana za każdym razem patrzyłam w górę czy aby nikogo tam nie ma... to było okropne... ostatnimi czasy się uspokoiło...aż do dzisiaj...

Ola P? Czy to Ty?

#14 ~inga~

~inga~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 20:47:46

Tylko BURAKI nie umiejący czytać piszą takie głupoty. Gdzybyś jeden z drugim przeczytał ze zrozumieniem to byś wiedział ze " kobieta nie była z tego bloku" więc Buraku na pewno od Ciebie. Poza tym należało by z racji tego że to był człowiek zastanowić sie nad tym co ją popchneło do tego a nie wyzwywać . To tylko świadczy o buraczanej kulturze.

Jakaś fobia z burakami???

#15 ~nie wiesz to nie mów~

~nie wiesz to nie mów~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 20:48:00

Ola P? Czy to Ty?

Nie

#16 ~Magda1456~

~Magda1456~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 20:56:57

Mieszkam w tym bloku i co rusz ktoś biega po dachu lub siedzi na klatce , paranoja . CZLOWIEK boi się wieczorem wyjść na klatkę

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 21:29:12

A gdzie zabezpieczenia, zeby nie mozna bylo otwierac okien na klatce schodowej? Tylu ludzi sie tam zabilo, ale jak widac reakcji zadnej. Blokada okien to jakis problem dla administracji? Co za kraj.

#18 ~Pola~

~Pola~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 22:21:09

Również mieszkam w tym bloku, nie widziałam całego zdarzenia, może to i lepiej, strasznie szkoda dziewczyny...RIP

#19 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 22:50:13

Mieszkam w tym bloku i co rusz ktoś biega po dachu lub siedzi na klatce , paranoja . CZLOWIEK boi się wieczorem wyjść na klatkę

Pod któym numerem? bo ja też :D

#20 ~waldek~

~waldek~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 23:20:11

dla mne to jest zenujace

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych