Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

96 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 08:53:49

Też jestem z Garbatki Letnisko , znam go , też wczoraj na polance z nim gadałem i d*** , tyle po nim zostało [*]

#42 ~D~

~D~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 09:13:18

Brak słów. Tu nie ma winnych, nikt nie zasługuje na śmierć..Paweł jest i będzie cudownym chłopakiem. Kondolencje dla rodziny i przyjaciół. Spoczywaj w pokoju [*]

#43 ~są~

~są~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 09:19:53

@CBR RR - najprawdziwsza prawda, nie tylko Ci co jeżdżą zrozumieją. Wystarczy znać podstawy fizyki że na tym odcinku choćby odwinął na maxa nie osiągnąłby tam pewnie nawet 120kph a nie mówiąc już o jeździe na jednym kole przy tym. Wszystkich którzy 'widzieli' jak jechał na tylnim kole serdecznie pozdrawiam, tym bardziej że jest tam kamera i chyyba wszystko bedzie na filmie i rozwieje wszelkkie watpliwość osób mówiących: motocyklista = dawca i wariat. Zawsze bedziesz w naszej pamieci

#44 ~wioleta~

~wioleta~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 09:59:01

Przede wszystki kondolencję dla rodziny i najbliższych.
Nie znałam chłopaka ale sama jezdze moto, żeganm Cie z łęzką w oku.

A teraz para słów dla tych, który ,,myślą" że potrafią jezdzić. Na dokumencie potwierdzającym zdanie egzmaniu na kat. czy tzw prawo jazdy, nigdzie nie piszę POTRAFIĘ JEŹDZIĆ!, to co się dzieje ostatnio na drogach jest przerażające! Trochę wyobraźni i inteligencji moim drodzy użytkownicy drogi.
Nadal bedę podkreślać, że najgorszy kierowca to ,,baba", nie zaleznie czy jadę puszką czy moto dla mnie kobieta za kierownicą to wróg numer 1 i smierć na drodzę. Lusterka, lusterkami a gdzie marte punkty w aucie, gdzie zazdrośc i wychowanie.
Dodam, że często przejezdzam na moto przez Kozienice i tu chciałbym pozdrowić wszytskich cwaniaków-włascicieli audi i BMW, którzy tak nagminnie próbuja sił z moto. który przyspiesza w 3 s do 100.

pozdrawiam i życze szerokości.

#45 ~antydawca~

~antydawca~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 10:20:32

Uprzejmie proszę o rozróżnienie dawcy od motocyklisty. Dawca jeździ na ścigaczu, reszta to motocykliści.

#46 ~mmmm~

~mmmm~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 11:00:20

Tak to się kończy jak tatuś z mamusią kupią dziecku motor. A potem całę życie żałują. Szkoda chłopaka.

#47 ~hydrox~

~hydrox~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 11:27:40

Skąd wiesz, że tatuś z mamusią kupili? Może sam zarobił. Sam jestem motocyklistą i to co sie dzieje na drogach po prostu sie w pale nie mieści, nawet jak sie jeździ przepisowo znajdzie sie jakiś idiota w puszce który zajedzie droge, wymusi pierwszeństwo albo skręca gwałtownie bez kierunkowskazu. Ludzie, pomyślcie trochę. Wy jesteście obici ze wszystkich stron blachą, zapięci w pasy i większość wyposażona w poduszki powietrzne z maską przed Wami na metr, a co ma powiedzieć motocyklista? Ma tylko kask a jak uderzy głową ( w KASKU!!!) w drzewo, słupek z prędkością 40-50 km/h ma małe szanse na przeżycie. Zastanówcie się więc trochę, czy ważniejsze jest życie innego człowieka czy Wasz szpan w puszkach i poczucie bezpieczeństwa, że nic Wam sie nie stanie.

#48 ~sp~

~sp~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 11:35:08

prawda jest taka!!!!!!!!!!!
3/4 wypadkow motocyklistow jest sopwodowanych przez kierowcow samochodow,bo są zazdrosni o ta wolnosc na motocyklu<a jesli chodzi o dawcow to dziwnym trafem na kobiety tez tak mowia......

#49 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 11:45:16

Kondolencje dla całej rodziny.
Paweł zawsze pozostanie w naszej pamięci, takich ludzi się nie zapomina.

#50 ~Jagnuś~

~Jagnuś~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 12:10:48

Szkoda chłopaka, nie znałam go, ale prawda jest taka, że nawet jakby jechał 500 na godzinę to ona nie powinna wjechać na jego pas, ale zawsze się jakaś ku*rwa na drodze znajdzie, a młody chłopaczek zginął, powinna za to pokutować do końca życia głupia ci*pa :/

#51 ~Jagnuś~

~Jagnuś~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 12:11:43

PS. [*]

#52 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 12:18:57

najpierw go wyprzedziła, a potem zajechała drogę! tak jej się spieszyło

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 12:23:42

szkoda chłopaka, żal , smutek. Kondolencje dla rodziny i najbliższych. Jedna chwila i nie ma życia. Z motorami jest tak,że pojawiają sie nagle, ja jestem kierowca auta i zawsze motor pojawia się niewiadomo skąd, nagle znajduje się obok mnie, nawet jak wymija samochody to robi to bardzo szybko, wystarczy jedna mała chwila nieuwagi, nawet nie - i wypadek gotowy. Dlatego ja jestem ostrym przeciwnikiem motocykli - oni powinni mieć swoje ścieżki, tak jak jest trasa dla rowerów. Trzeba mieć dużo odwagi żeby zasiąść na 2 kółka.

#54 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 12:36:08

do zenka dobrze mowisz kolego podpisuje pod twoim postem a z tego co ja wiem to byl fazer 600, wiec ani o kole ani o 150 km/h oczywiscie na ul.Sportowej<ci co jezdza to zrozumieja> nie ma mowy.wyrazy wspołczocia dla rodziny ...

Pospisuję się pod tym co napisał zenek i CBR RR .A Ci co piszą farmazony typu deb*** jechał na kole itd niech się jeb...ąą w baniaki.Szkoda młody człowiek poniósł śmierć i to jest strata wielka i ból ogromny dla rodziny i tych co Go znali dobrze.[*][*] Świeć Panie nad Jego duszą:(:(:(:(

#55 ~wkz~

~wkz~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 12:38:05

Może zacytuję słowa kobiety, która była kierowcą opla i to rozwieje wszelkie wątpliwości co do tego kto jest winny.. "myślałam że zdążę skręcić". Jak widać myślenie niektórych osób nie jest ich najmocniejszą stroną.Najgorsze jest to że przez taką bezmyślność giną ludzie a w tym przypadku młody chłopak a ta kobieta będzie miała tylko wyrok w zawiasach. Dziękuję za uwagę i uważam temat za zamknięty [*]

#56 ~kto?~

~kto?~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 12:43:36

Proponuję zakończyć całą tą debatę, tak będzie najlepiej...
Żegnaj Przyjacielu [*]

#57 ~Taka~

~Taka~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 13:18:02

podobno chłopak jechał z ogromną prędkością. Uderzył w tył auta i wyrzuciło go daleko.

Chlopaka nie wyrzuciło daleko tylko motor na ktorym jechal i wcale z ogromną prędkością nie jechal!!!
Kondolencje dla rodziny Pawła[*][*]

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 13:29:23

Kobieta wcale nie wymuszała pierwszeństwa skręcała w lewo a on jechał na tylnym kole z dużą prędkością naprzeciwko. Kobieta nie zdążyła skręcić, on nie zdążył wyhamować, uderzył w samochód, kask spadł, motor znalazł się jakieś 50 metrów dalej przy pobliskim parkingu. Także nawet jeśli kobieta za wolno skręcała i jeśli nawet wyglądało to na wymuszenie to ona gazu do oporu mu nie wcisnęła, gdyby jechał przepisowo to i kobieta by zdążyła skręcić i on zdążyłby wyhamować i przede wszystkim motor nie znalazłby się 50 metrów dalej gdyby jechał wolno (ludzie trochę praw fizyki). Relacja świadków, mieszkam obok tego skrzyżowania. Nieważne kto winny szkoda chłopaka i jego rodziny, jak również szkoda psychiki tejże kobiety która zresztą jest pracowniczką służby zdrowia i próbowała go ratować. Brawura zabija dla przestrogi dla wszystkich. Pozdrawiam mieszkaniec Kozienic.

Wymusiła pierwszeństwo i nie gadaj bzdur bo jechał max. 70km więc tu się nie wymądrzaj i wcale na kole nie jechal!!
Ja też mieszkam niedaleko tego skrzyżowania i świadkowie mówili, że jechal normalnie!!!

#59 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 13:41:49

mam nadzieję że ta kobieta będzie miała wyrzuty sumienia do końca swojego życia,i już nigdy więcej nie siądzie za kierownicę ,bo może znowu nie zdążyć przed pieszym, rowerzystą lub motocyklistą ,którego winą będzie tylko to że siadł na motor lub rower.Ta "pani"powinna chodzić już tylko pieszo,skoro mózg u niej już nie funkcjonuje.

#60 ~gosć~

~gosć~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 13:52:56

Też jestem z Garbatki Letnisko , znam go , też wczoraj na polance z nim gadałem i d*** , tyle po nim zostało [*]

czytam te posty i az mnie nerwy nosza. jedna prosba na Boga opanujcie sie nie piszczie ze niby Paweł na jednym kole jechał albo z zawrotna predkoscia byłęs, widziałes? na pewno nie kazdy moze napisac ze to widział i wie najlepiej a prawda jest taka ze gówno prawda i nic nie wiesz "widziałem jestem mieszkancem Kozienic mieszam niedaleko tego miejsca to sie ciesz ale skonc pier**** farmazony!! kto znał Pawła wie ze to jest nie mozliwe nie gdy wiedział ze to jest tam nie mozliew... zastanów sie co piszesz jeden z drugim!!! bo piszac takie bzdury ranisz przyjaciół Pawła!!! zgodze sie z postem wczesniejszego goscia "skoncz ten temat"
Paweł [*]

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych