Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Trading - o co kaman?

67 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 08:16:20

Ja inwestowałem z trader eu i udało mi się całkiem nieźle zarobić. To nie tak że trzeba być w tym ekspertem żeby coś zyskać, czasem wystarczy szczęście. 

#62 ~pikors~

~pikors~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 09:42:07

Hehe... a ja ponad 2 lata na XTB. Zarabiać zacząłem po 4 miesiącach, ale wcześniej to była zabawa na demie systemu. Śmieszy mnie, że na forexie traci się pieniądze. To temat jak każdy inny. Przygotowani, zaangażowani, jak najbardziej mogą nieźle zarobić, ale osoby, które liczą na szczęście... średnio. Poświęcam mnóstwo czasu analityce na XTB i wiem, jakie to daje możliwości.

#63 ~pokader~

~pokader~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 14:50:57

Jak to o co? O handel walutami, ale to wszystko jest trudny temat - raczej dla wybranych. Siedzę już w tym kilka lat. Najciekawsze jest w forexie to, że tam nie przychodzi moment, w którym wszystko wiesz. Musisz cały czas obserwować rynek - inaczej nic z tego nie będzie. Aktualnie jestem na XTB, z kilku względów, ale głównie dla systemu xstation. Przejście z MT4 zrobiło mi naprawdę dobrze, xstation ma moim zdaniem zdecydowanie lepszą analitykę. A jak wyniki? Cudów nie ma, ale cele realizuję.

#64 Zadbana Anna

Zadbana Anna

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 68 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 07:45:47

A nie lepiej się zainteresować krypto? Tam nie masz tak ja kna forexie market makler tylko sobie na platformie takim bitbayu siedziesz i obracasz krypto. A kupić taniej i sprzedać drożej to każdy potrafi. I nie musisz inwestować od razu całych tysięcy. Wystarczy ci nawet ze 100 zł wejść i można 10x tyle wyciągnąć. Zależy kto jak handluje. ja wolę trzymać na długi termin ale są tacy co trzymają na krótki.

#65 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 23 październik 2018 - 09:45:59

Na XTB masz też krypto, ale to nie może polegać na tym, że wchodzi się w krypto, bo jest modne. Najpierw wiedza na temat rynku i poszczególnych kryptowalut. To nie działa na takiej zasadzie, że bez jakiejkolwiek wiedzy możecie zyskiwać. Wszystko dzieje się stopniowo, z czasem. Zanim wyłożycie znaczne sumy musicie najpierw odpowiednio do tego podejść i przygotować się. Inwestowanie musi być przemyślane.

#66 Wichajster

Wichajster

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 25 styczeń 2020 - 16:02:42

Na XTB masz też krypto, ale to nie może polegać na tym, że wchodzi się w krypto, bo jest modne. Najpierw wiedza na temat rynku i poszczególnych kryptowalut. To nie działa na takiej zasadzie, że bez jakiejkolwiek wiedzy możecie zyskiwać. Wszystko dzieje się stopniowo, z czasem. Zanim wyłożycie znaczne sumy musicie najpierw odpowiednio do tego podejść i przygotować się. Inwestowanie musi być przemyślane.

Mądrze kolega mówi, krypto to jest rynek z potencjałem, ale wchodzenie w ten temat bez wiedzy o ryzyku i zasadach rynku, to głupota.

To już dużo lepiej u swojego brokera handlować walutami, mniejsze są jednak skoki i przy odpowiednim podejściu nie wyzeruje się tak szybko konta.

Na krypto 10 minut i można mieć po pieniądzach.

Ja korzystam z automatów na forex, które rocznie dają np 10% zysku, czasem 15% i już uważam że to jest super, nie ma się co pchać po urojone kokosy z krypto, jak można stracić wszystko

#67 yrek

yrek

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 19 luty 2020 - 23:46:11

Mądrze kolega mówi, krypto to jest rynek z potencjałem, ale wchodzenie w ten temat bez wiedzy o ryzyku i zasadach rynku, to głupota.

To już dużo lepiej u swojego brokera handlować walutami, mniejsze są jednak skoki i przy odpowiednim podejściu nie wyzeruje się tak szybko konta.

Na krypto 10 minut i można mieć po pieniądzach.

Ja korzystam z automatów na forex, które rocznie dają np 10% zysku, czasem 15% i już uważam że to jest super, nie ma się co pchać po urojone kokosy z krypto, jak można stracić wszystko

tak jak wspomniałeś rynek krypto jest bardzo płytki i szybko można popłynąć na kasę. Rynek forex ma dużą płynność i cieżko o takie nagłe ruchy jak na krypto :) 
hmm mógłbyś coś więcej napisać o tych automatach? Szukam od jakiegoś czasu i testujję różne rozwiązania ale marny jak narazie efekt tego.

#68 Zagramzkims

Zagramzkims

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 02 marzec 2020 - 14:58:36

jak macie jakieś ciekawy automaty o handlu na walutach to dajcie mi link albo pm

sprawdzam od 3 miesiecy automat proptradingowy z firmy prop-erly.eu i trochę się podjarałem wynikami wiec inne też chętnie obadam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych