Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Totalna wycinka lasów

54 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 13:52:34

Wycinka lasów idzie na potęgę.Sporo w tym roku zwiedziłem terenow lesnych w Polsce i to co wyprawiają obecne władze z lasami poraża. Pamiętam jak działacze PiSu chodzili z listą przeciw rzekomej wyprzedaży lasów obcemu kapitałowi. Teraz nie będzie juz co sprzedać, chyba ze pniaki. Niestety drewno przerobione trafia na Zachód, a do nas wędrują wyroby plastikowe. Powstrzymajmy degradację ekosystemu w Polsce.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 20:07:14

Wycinka lasów idzie na potęgę.Sporo w tym roku zwiedziłem terenow lesnych w Polsce i to co wyprawiają obecne władze z lasami poraża. Pamiętam jak działacze PiSu chodzili z listą przeciw rzekomej wyprzedaży lasów obcemu kapitałowi. Teraz nie będzie juz co sprzedać, chyba ze pniaki. Niestety drewno przerobione trafia na Zachód, a do nas wędrują wyroby plastikowe. Powstrzymajmy degradację ekosystemu w Polsce.

Tez sporo zwiedziłem i ni hu hu tego nie widzę chyba masz jakieś omamy wzrokowe.Standardowe pitolenie totalsow lasy wycinają dziki wyrzynają to może pora poszukać lepszego miejsca bez degradacji ekosystemu chyba w kosmosie bo wszędzie człowiek jakoś oddziaływuje na przyrodę.Niemcy jak im drukarz zaatakował lasy to wycięli i nie pytali nikogo o zgodę maja w du*** ekologów.U nas z wycinką pod autostradę robi się problem bo degradacja.To jest ekoterroryzm nie troska o przyrodę

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 20:27:26

A co masz powiedzieć, jak pewno cała twoja familija czerpie....

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 20:29:28

I nie pisz propagandowych głupot o Niemcy to Niemcy...A i tak wina Tuska....

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 20:43:38

Omamy psychiczne to Ty posiadasz. Betonuj dalej i wspieraj betonujacych. Zasadz sobie sztuczne kwiatki w ogródku i grilluj. Tobie proponuję zmienić miejsce na niebo. Idź jutro koniecznie do proboszcza z ul. Browarnej i załatwiaj przeprowadzkę.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 23:19:09

Omamy psychiczne to Ty posiadasz. Betonuj dalej i wspieraj betonujacych. Zasadz sobie sztuczne kwiatki w ogródku i grilluj. Tobie proponuję zmienić miejsce na niebo. Idź jutro koniecznie do proboszcza z ul. Browarnej i załatwiaj przeprowadzkę.

haha przeprowadzka do piekla to tylko zaszczepiona mysl ,przeprowadz sie gdzies blizej to sie przekonasz ,ze betonowanie to nie moje hobby ...a wszystko to klamstwa..

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 23:38:41

No wlasnie Zemsta ,ciezko tutaj interpretowac to slowo w tym znaczeniu poniewaz winni sa gdzies indziej.Mianowicie lata 2014-2020 to tylko epizod ,wszystko bylo ustawione od 2008-9 przez nich. .I niestety w Polsce chca to tobic po zakonczeniu i oni robia to na duza skale..Tak ,ze nie czuje sie dotkniety poniewaz nie jestem winny...Nawet to we mnie ani troche nie uderzylo ,a zaszczepione mysli ,nie byly moje ,wiec tez smianie sie z nich przez ich jest puste..Po za tym wyscig szczurow w pedzie w miescie,ktore chce byc jak Londyn to lipa i w dodatku panstwo nie szanujace swoich obywateliva tu pieniadze duzo lepsze,swiezecpowietrze nikt nie szczuje na kazdym kroku i przedewszystkim bedac zniewolonym mozna w jakims sensie czuc sie wolnym..ja tam nigdy nie zapomnialem bah ,ale bez sensu tez chciec skrzywdzic kogos kto nie jest winny a nawet sie go nie zna...takie zycie na pewno nie niebo i nie proboszcz z browarnej rzeklbym nic ,ale znam to piekielko.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 00:18:14

No wlasnie Zemsta ,ciezko tutaj interpretowac to slowo w tym znaczeniu poniewaz winni sa gdzies indziej.Mianowicie lata 2014-2020 to tylko epizod ,wszystko bylo ustawione od 2008-9 przez nich. .I niestety w Polsce chca to tobic po zakonczeniu i oni robia to na duza skale..Tak ,ze nie czuje sie dotkniety poniewaz nie jestem winny...Nawet to we mnie ani troche nie uderzylo ,a zaszczepione mysli ,nie byly moje ,wiec tez smianie sie z nich przez ich jest puste..Po za tym wyscig szczurow w pedzie w miescie,ktore chce byc jak Londyn to lipa i w dodatku panstwo nie szanujace swoich obywateliva tu pieniadze duzo lepsze,swiezecpowietrze nikt nie szczuje na kazdym kroku i przedewszystkim bedac zniewolonym mozna w jakims sensie czuc sie wolnym..ja tam nigdy nie zapomnialem bah ,ale bez sensu tez chciec skrzywdzic kogos kto nie jest winny a nawet sie go nie zna...takie zycie na pewno nie niebo i nie proboszcz z browarnej rzeklbym nic ,ale znam to piekielko.

tak ,ze zrob aby ktos poznal sie naprawde bo inaczej z opini psychologow wynika ,ze taka osoba ma pozniej wyrzuty sumienia ...a to nie jest potrzebne a nawet jesli to po co o kim zle myslec ,takie zycie..gdy otworza klatke moga sie wyydarzyc rozne rzeczy i to pisze moj trzezwy umysl odlaczony od zaszczepionych mysli...

#29 ~prezes~

~prezes~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 06:04:43

Teraz wycinają w pień lasy koło Czarnickiej Góry. Pustynia, księżycowy krajobraz. Żal patrzeć na efekty "dobrej zmiany". Nie udało się im wyrąbać puszczy białowieskiej, bo na sczęście "zła" UE do tego nie dopuściła. Teraz wyżywają się na lasach państwowych.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 06:39:10

Teraz wycinają w pień lasy koło Czarnickiej Góry. Pustynia, księżycowy krajobraz. Żal patrzeć na efekty "dobrej zmiany". Nie udało się im wyrąbać puszczy białowieskiej, bo na sczęście "zła" UE do tego nie dopuściła. Teraz wyżywają się na lasach państwowych.

slyszalem ,ze drewno idzie w ramach rozczen :P

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 06:57:30

slyszalem ,ze drewno idzie w ramach rozczen :P

dobrze,ze dzieci nie sprzedaja ,nie maja sie czego wstydzic :P

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:08:32

dobrze,ze dzieci nie sprzedaja ,nie maja sie czego wstydzic :P

ludzie,ktorzy cos zrobili zwykle to ukrywaja ,gdy to wyjdzie zrzucaja wine gdzie indziej ,szukaja wymowek.Oni sie nie wstydza ,tylko brna dalej w klamstwo.

#33 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:54:01

nie wycinać lasów !

nie kupować samochodów terenowych !

nie budować za miliony i przekazywać leśniczówek za psi gorsz !

#34 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 10:14:44

to co teraz się dzieje w lesie to szok jakiś jest wszystko wycięte katastrofa las przeciez nie urośnie szybko zostaną same samosiewki

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 10:33:32

A kogo to interesuje, ważne ze są pieniądze dla nierobów i jest zabawa. Życie na kredyt w betonowej dżungli - program PiSu.

#36 ~Józek~

~Józek~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 22:11:21

Jak rządzili PO-ce do lasy koneckie na czele ze Sło...ą kwiczały, niczym ranne odyńce, jeździły do Warszawy, do Prezydenta itp. Teraz cisza. Jest to norma do dojściu do korytka. 

Jednak to mogę w tych śniętych czasach zrozumieć, poza jednym: 

- dlaczego ci ludzie w leśnych mundurach chodzą w nich 7 - dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. ?. Ponoć mają nawet majtki służbowe, skarpety a nawet żel do włosów i brody mają państwowe. Jak to jest. 

#37 ~Wiesz?~

~Wiesz?~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 22:39:29

Jak rządzili PO-ce do lasy koneckie na czele ze Sło...ą kwiczały, niczym ranne odyńce, jeździły do Warszawy, do Prezydenta itp. Teraz cisza. Jest to norma do dojściu do korytka.
Jednak to mogę w tych śniętych czasach zrozumieć, poza jednym:
- dlaczego ci ludzie w leśnych mundurach chodzą w nich 7 - dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. ?. Ponoć mają nawet majtki służbowe, skarpety a nawet żel do włosów i brody mają państwowe. Jak to jest.

Ano tak żeby ci uja ściskało z żalu!

#38 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 07:52:15

I mają służbowe samochody i nawet deputaty na drewno i wszystko mają za darmo tylko nikt o tym nie wie bo sie czają i nikomu nikt nie powie że ma wszystko za fri a i w lesie drzewa nie policzone to żyją jak lordy. STOP STOP STOP Nich ludzie sie dowiedzą STOP. nie ma przyzwolenia na to. 

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 07:54:23

I mają służbowe samochody i nawet deputaty na drewno i wszystko mają za darmo tylko nikt o tym nie wie bo sie czają i nikomu nikt nie powie że ma wszystko za fri a i w lesie drzewa nie policzone to żyją jak lordy. STOP STOP STOP Nich ludzie sie dowiedzą STOP. nie ma przyzwolenia na to.

Ludzie się dowiedzą ile wykradłeś drewna jak ci żal ,że oni mają za darmo ,a ty przez ponad 40 lat musiałeś kraść .

#40 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 09:06:11

ma racja ma racje nie powinni tak wycinać i przejadać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych