Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tor Kartingowy Kielce

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~adalbert~

~adalbert~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 17:43:33

Witajcie! Zamieszczam ten wątek ponieważ chcę się dowiedzieć czy całoroczny tor kartingowy ma prawo działać w Kielcach. Mam na myśli tor w hali z prawdziwego zdarzenie. Mierzenie czasów, długa prosta ok 60m profesjonalne gokarty, zawody, szkółka itd. Co o tym myślicie? Piszcie wasze opinie.

#2 ~wiciu~

~wiciu~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2011 - 10:11:06

Moim zdaniem świetny pomysł. Nie ma takiego toru w Kielcach i okolicy. Dla mnie bomba, można się wyszaleć i wyżyć. Pewnie sporo dzieciaków też by jeździło.

#3 ~ECOM~

~ECOM~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2011 - 12:03:31

Witajcie! Zamieszczam ten wątek ponieważ chcę się dowiedzieć czy całoroczny tor kartingowy ma prawo działać w Kielcach. Mam na myśli tor w hali z prawdziwego zdarzenie. Mierzenie czasów, długa prosta ok 60m profesjonalne gokarty, zawody, szkółka itd. Co o tym myślicie? Piszcie wasze opinie.

PRZY TAKICH "MECENASACH" BęDZIE NIE JEDEN TOR A 11 http://forum.echodni...innych-t107776/

#4 ~zdzich~

~zdzich~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2011 - 12:45:20

Miasto Szczeciń tak się bawi w halowy tor kartingowy http://www.mmszczeci...s?category=news

#5 ~inkaa~

~inkaa~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 08:43:14

Witam
Moim zdaniem to doskonały pomysł. Kielce i okolice sa pod tym względem ubogie, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci, którymi ktoś zająłby sie w profesjonalny sposób. Wczoraj widziałam w telewizji 3 i pół rocznego chłopca jak trenuje na kart arena w Warszawie. Radził sobie doskonale. Cena za tą szkółke moim zdaniem przystępna więc zwłaszcza jeśli chodzi o zajęcia z maluchami to nie powinieneś mieć kłopotu z chętnymi. Myślę, że i dorośli też by poszli poszaleć.
Powodzenia. Trzymam kciuki.

#6 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 11:48:12

Sam mam 15 lat, i bardzo lubię pójść na gokarty , to świetna zabawa , zwłaszcza jak ktoś chce zdawać prawo jazdy w wieku 16 lat , to oswoi się z ruchami za "kierownicą" .

A tor koło LeClerc (czy jak to tam sie pisze) który jest na parkingu to lipa moim zdaniem ;p

#7 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2011 - 19:26:21

przydał by się ale taki z prawdziwego zdarzenia , pośmigał bym sam i pewnie mnóstwo ludzi też

#8 ~luasz~

~luasz~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 15:53:27

Jak najbardziej.! LUdzie takie rzeczy śmigam osobiście na quadach i z chęcią bym wyskoczył na gokarty. :P

#9 ~rafał~

~rafał~
  • Goście

Napisano 07 październik 2011 - 22:04:18

wiem że taki profesjonalny tor powstaje w kielcach na ul. olszewskiego

#10 ~foxy~

~foxy~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 20:52:53

wiem że taki profesjonalny tor powstaje w kielcach na ul. olszewskiego

ciekawe czy powstanie:/ kieleckie władze nie są zbyt przychylne:/ sam juz próbowałem to zrobić

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych