Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2013 - 14:57:55

"Tłumy na otwarciu pierwszej Bedronki w iłży"

Szanowny Redaktorze, 

W języku polskim dużą literą piszemy w nazwach własnych, m.in. miast.

Z wyrazami szacunku,

#2 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2013 - 15:00:00

Szanowny Redaktorze, 

Z wyrazami szacunku,

#3 ~Sam Miodek~

~Sam Miodek~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2013 - 15:21:34

Szanowny Redaktorze, 

Z wyrazami szacunku,

Zwróciłaś uwagę, ale nie na to, na co powinnaś. Pisze się "Biedronka", nie "Bedronka", za to z wielkiej (dużej) litery.

#4 ~swoj~

~swoj~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2013 - 16:19:52

JAK POLAKOW MOZNA TANIO KUPIC TO WIDAC......NAJGORSZY TOWAR....DLACZEGO RODZIMI PRODUCENCI NIE MOGA WSZYSTKIEGO SPRZEDAC??????ANO UNIA WPROWADZILA KAFELKOWE PRZEPISY W MARKETACH WSZYSTKO MOZNA PODOTYKAC BRUDNYMI LAPAMI ....GDZIE SANEPID....DLACZEGO W BIEDRONCE NIE MOZNA PLACIC KARTA......ANO BO ON CHCE MIEC GOTOWKE NA LADZIE.....DOBRE CO???????????????????....DALEJ NIECH TAK ROBIA

#5 ~Grzesiek~

~Grzesiek~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2013 - 16:25:12

Mnie sie wydaje ze gdyby to było małe to by wyglądało tak "i" a to wyglada tak "I" więc chyba jest ok?

Chyba że czegos nie dopatrzyłem. :)

#6 omega

omega

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 28 lipiec 2013 - 16:50:01

JAK POLAKOW MOZNA TANIO KUPIC TO WIDAC......NAJGORSZY TOWAR....DLACZEGO RODZIMI PRODUCENCI NIE MOGA WSZYSTKIEGO SPRZEDAC??????ANO UNIA WPROWADZILA KAFELKOWE PRZEPISY W MARKETACH WSZYSTKO MOZNA PODOTYKAC BRUDNYMI LAPAMI ....GDZIE SANEPID....DLACZEGO W BIEDRONCE NIE MOZNA PLACIC KARTA......ANO BO ON CHCE MIEC GOTOWKE NA LADZIE.....DOBRE CO???????????????????....DALEJ NIECH TAK ROBIA

Kart Biedronka nie przyjmuje i słusznie bo nie chcą Visie i MasterCardowi nabijać kabzy. Dzięki temu mogą zaoferować niższe ceny. Prawie w każdej Biedronce jest już bankomat więc gotówkę można wypłacać. Słyszałem że w przyszłości będzie można płacić telefonem, co będzie nieporównywalnie taniej niż kartami Visy czy MasterCarda.

#7 TeKa_83

TeKa_83

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1645 postów

Napisano 28 lipiec 2013 - 17:00:34

Kart Biedronka nie przyjmuje i słusznie bo nie chcą Visie i MasterCardowi nabijać kabzy. Dzięki temu mogą zaoferować niższe ceny. Prawie w każdej Biedronce jest już bankomat więc gotówkę można wypłacać. Słyszałem że w przyszłości będzie można płacić telefonem, co będzie nieporównywalnie taniej niż kartami Visy czy MasterCarda.

a co to za roznica czy beda nabijac kase visie czy mastercardowi skoro BIEDRONKA NIE JEST FIRMA POLSKA tylko portugalska i jako firma z obcym kapitalem po otwarciu nowego sklepu przez 5 lat jest zwolniona z podatku wiec niezle to ona sobie kabze  nabija na glupich polaczkach ktorzy kupuja ten shit z biedronki. w biedronce jedyne co jest dobre to chipsy i to tez nie wszystkie

#8 ~www~

~www~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2013 - 18:35:15

Niestety ale taki jest właśnie obraz polskiego społeczeństwa.

90% to Łikent i ,,jo uwielbiom jo una tu jje i tończy lo mnie".

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2013 - 19:15:03

Czyżby? Producenci rodzimi istnieją na półkach w Biedronce poczytaj etykiety na opakowaniach towaru. Sanepid to może sprawdzić, czy dany towar nie jest zatruty, nie wiem czy zauwarzyłeś ale większość produktów spożywczych jest w opakowaniach! Co do płatności kartą to Biedronce się to nie opłaca, dlatego postawiła przy swoich sklepach sieć bankomatów, abyś Ty mógł wyjąć tą kasę i pójść zrobić zakupy w sieci. Kiedy opłata płatności kartą wynosi ok. 2 % wartości transakcji oznaczałoby to wzrost cen w sklepach sieci. Biedronka nie była by już takim tanim dyskontem.

#10 prof

prof

niezależny

• PipPipPipPip
  • 1586 postów

Napisano 28 lipiec 2013 - 20:27:15

typowy malkontent z Polandii... jeśli nie chcę kupować w biedronce to idę do sklepu osiedlowego... polecam, i powodów do narzekania będziesz miał mniej.. jak będziesz miał szczęście to nawet kartą zapłacisz... choć takiego obowiązku sprzedawca nie ma bo to są konkretne koszty

Użytkownik prof edytował ten post 28 lipiec 2013 - 20:28:55

#11 ~haha~

~haha~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2013 - 21:36:34

panie Premierze jak żyć wstałem o godz.2 30 i byłem 12 :angry:

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2013 - 22:43:07

Tak więc wy kupujecie w Biedronce , a czy Biedronka kupuje wasze produkty ?

#13 ~w~

~w~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2013 - 06:47:08

Tylko buraki kupują w biedronce.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:19:15

to w Radomiu jest ze 100 ha buraków

#15 ~Iłżanin~

~Iłżanin~
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 16:28:57

Biedronka w naszym miasteczku to bardzo dobry pomysł :)

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 13:10:12

Biedronka w naszym miasteczku to bardzo dobry pomysł :)

Nie tylko w waszym miasteczku,ale cóż prywaciarze padają i są niezadowoleni.A nieźle nas doili .Dobrze ,ze mogę kupić wszystko o wieele taniej .Przepłacać nikt nie lubi.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Iłża

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych