Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Też widzicie to dziwne blade światło krążące po niebie

UFO

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Goldfinger~

~Goldfinger~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 22:52:23

UFO jakoweś czy co?

#2 ~karo~

~karo~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 23:04:57

właśnie co to kurde jest? :P widze to już kolejny raz i mam przekmine :D

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 05:58:17

to jest znak z niebios,na ziemie moze spasc jakas zaraza,czy choroba

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 08:12:01

Ja widziałem to światło w okolicach Kozienic, obserwowałem je przez dobre 10 min. Kto jeszcze widział?

#5 orka

orka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1099 postów

Napisano 30 październik 2013 - 08:37:43

Czy aby nie kometa? Pytam, bo nie widziałem tego o czym mówicie. Ale cośtam wspominali że nad Polską będzie jakaś widoczna.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 08:46:01

jest to znak,że za rok w Radomiu zostanie wprowadzony zamordyzm.

#7 ~OBSERWATOR~

~OBSERWATOR~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 09:35:19

to jest znak z niebios,na ziemie moze spasc jakas zaraza,czy choroba

Już spadła -jest na wyjeździe z Torunia,widziałem tam jakieś pojazdy,anteny no i nie swoich nie wpuszczają :)

#8 ~maarta~

~maarta~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 09:43:10

w okolicach kozienic rowniez bylo to widoczne, jakby ktos reflektorai zataczal kregi i swiecil po niebie.. mega dziwne zjawisko, nie wiem nawet jak to wytlumaczyc :)

#9 ~munir~

~munir~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 10:17:45

Widać było w Radomiu,Głowaczowie,Nowej Wsi i w Kozienicach

#10 ~swierszczyk~

~swierszczyk~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 11:08:53

to nie może być reflektor, zobaczcie pod jakim kątem to świeci.

#11 ~Bialobrzezak~

~Bialobrzezak~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 13:29:08

w Bialobrzegach tez to widzialem w Sobote :)

to wygladalo tak jak swiatla puszczane w niebo pod dyskotekami.

#12 ~tutejsza ;)~

~tutejsza ;)~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 13:47:37

w białobrzegach widziałam to już 3 razy:) na początku myślałam hm sobota pewnie z błotnicy jakies światła ale jak zobaczyłam to też wczoraj to nie ukrywam miałam niezły zmaz :)

#13 ~RADAR~

~RADAR~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 15:00:21

To tatko ydzyk szuka koncesji. :o :unsure: :)

#14 orka

orka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1099 postów

Napisano 30 październik 2013 - 15:45:21

To tatko ydzyk szuka koncesji. :o :unsure: :)

ojejej ale śmieszne, boki zrywać.

#15 ~RADAR~

~RADAR~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 17:42:54

ojejej ale śmieszne, boki zrywać.

wcale nie musisz się śmiać :(

#16 ~kosmita~

~kosmita~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 18:08:34

A to krazy bieda nad bylym wojewodztwem radomskim gdzie spadnie tam bedzie bieda z nedza

#17 ~astrolog~

~astrolog~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 21:30:23

Wczoraj w godzinach pomiędzy 20.30 a 21.00 własnie widziałam to tajemnicze światło wracając z Radomia. Światło to było widoczne w obłokach, zataczało łuk, pokazywało się i znikało. Obserwowałam to zjawisko z Lipin gmina Gózd. Były momenty, że te światła były podwójne. Wskazywało to kierunek Jedlińsk- Wsola, Lekko przesuwało się w stronę południa.

Obserwowałam to zjawisko około 30 min. Byłam lekko poddenerwowana, jeżeli ktoś coś wie na ten temat proszę o wyjaśnienie.

#18 ~zazenowany~

~zazenowany~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 23:14:37

Byly to nowe test kilku prototypow wojskowych, z bardziej prywatnego sektora, nie poszukujcie zadnych ifnormacji o tym. Prosze nie snuc zadnych teori spiskowych, nie sa to zadne istotne wydarzenia dla waszej codziennosci. Co do ufo, czy nasz narod jest naprawde tak ograniczony, ze nie wie nic o tej technologi z czasow II wojny swiatowej, stworzonych dzieki 1 serbowi i polakowi?

Tyle materialow wfdi, czy odtajnione archiwa zagraniczne... a wy ciagle zyjecie w niewiedzy. Prosze o poszerzenie horyzontow drodzy rodacy.

#19 ~Tilda~

~Tilda~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 02:07:53

Byly to nowe test kilku prototypow wojskowych, z bardziej prywatnego sektora, nie poszukujcie zadnych ifnormacji o tym. Prosze nie snuc zadnych teori spiskowych, nie sa to zadne istotne wydarzenia dla waszej codziennosci. Co do ufo, czy nasz narod jest naprawde tak ograniczony, ze nie wie nic o tej technologi z czasow II wojny swiatowej, stworzonych dzieki 1 serbowi i polakowi?

Tyle materialow wfdi, czy odtajnione archiwa zagraniczne... a wy ciagle zyjecie w niewiedzy. Prosze o poszerzenie horyzontow drodzy rodacy.

Cóż za buta! Dlaczego mamy nie poszukiwać wiadomości? Ludzie mają prawo wiedzieć, co widzieli. Skąd wiesz, czy to jest dla mnie i dla mojej codzienności istotne, czy nie. Z jednej strony piszesz , że naród jest ograniczony i nic nie wie o nowych technologiach, a z drugiej, żeby nie poszukiwać informacji. To szalona niekonsekwencja. Obserwowałam to zjawisko wczoraj  2 godziny ze swojego okna. Jestem ciekawa, co to było. Mieszkam 30 km od Warszawy. Mam nadzieję, że napiszą jeszcze inni, którzy to widzieli.

#20 ~44922593~

~44922593~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 18:09:36

Gosc wyzej, byl dosc arogancki z tym tekstem, by nie poszukiwac informacji. Mimo wszystko ma racje, szukalem wszedzie i nic. Gdyby nie telefon do bliskiego znajomego, ktory jest blisko zwiazany z koncernami zbrojnymi to nie wiedzialbym o co chodzim Mieszkam takze w centrum warszawy i bedac na obrzezach miasta, zauwazylem zielono-biala poswiate na niebie. W skrocie przekazac moge tyle, iz widmo swiatle pochodzilo z okolic 2 rejonow testowych. Radom i jakas okolica ze starym lotniskiem wojskowym. Testy nie sa publikowane i nie wyjda na swiatlo dzienne. Nie byli to zadni kosmici, rosyjscy szpiedzy, czy inne niedojrzale bajki:) Nie posiadam zbyt duzo informacji na ten temat, co do wydarzen z minionych nocy. Byly to przymiarki do glownych testow jakichs nowych urzadzen. Jestesmy jednym z 4 panstw unii, ktora korzysta z tej technologi. Milej nocy wszystkim internautom.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: UFO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych