Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Teściowa

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Synowa~

~Synowa~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 16:32:20

Jak można być tak podlym i zawistym człowiekiem. Moja teściowa przechodzi już samą siebie. Pretensje że skarpety leżą na dywanie. Tylko że to jej synka skarpety a to ona go uczyła porządku. Więc sama do siebie babo miej pretensje.

#2 ~najwieksza plotkara wzw~

~najwieksza plotkara wzw~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 16:44:02

Jak można być tak podlym i zawistym człowiekiem. Moja teściowa przechodzi już samą siebie. Pretensje że skarpety leżą na dywanie. Tylko że to jej synka skarpety a to ona go uczyła porządku. Więc sama do siebie babo miej pretensje.

O , i to jest temat! Która taka wedna? jak jeszcze cie wnerrwia.

#3 ~Sandra~

~Sandra~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 17:54:15

Na każdym kroku docina. Nic jej się nie podoba. Wszystko zrobiła by lepiej. Tylko mnie zastanawia jedno: skoro jest taka idealna to dlaczego jej synalek jest taki nieogarniety.

#4 ~Doświadczona~

~Doświadczona~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 18:03:54

Zapamiętaj ze jesteś człowiekiem wolnym, mieszkanie z teściową to niewybaczalny błąd i chore układy. Jeżeli możesz zamieszkaj z dala bo zniszczy ci życie. Wiem co mówię bo sama przeżyłam wiele upokorzeń a żadne nawet pieniądze nie sa tego warte.
Trzymaj się i powodzenia w podjeciu ważnej i jedynie słusznej decyzji.

#5 ~Aniela~

~Aniela~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 23:45:06

Wiem jak ważny jest w życiu spokój. Teraz go mam. Ale przez wiele lat moja teściowa skutecznie go burzyła. A mój małżonek w tym jej pomagał. Więc teraz jestem szczęśliwą rozwodka i mieszkam daleko od nich.

#6 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 00:31:37

Odwal się ode mnie stara zacznij dbać o siebie to moja mama się nie będzie czepiać!!!!!

#7 ~Facet~

~Facet~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 17:00:35

I ty obserwatorze jesteś mężczyzną? Kup sobie kota lub świnkę, pogłaskasz i bedzie szczęśliwe.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 18:09:04

Gdyby twoje brudne majtki, ciuchy i czasami użyte podpaski nie poniewierały się po mieszkaniu to i on nie rzucał by na dywan brudnych skarpetek. A i naczynia to myje się, a nie stoi syf i śmierdzi. Masz pretensje do tesciowej, ale jako żona to trzeba mieć obowiązki i szacunek dla drugiej osoby. W chałupie brud, baba brudas i leń ale ciągle niezadowolona, bo przecież mąż i teściowa powinni traktować ją jako księżniczkę. Przed założeniem rodziny trzeba się zastanowić czy podołam obowiązkom. PAMIETAJ JAKA TY JESTES DO TEŚCIOWEJ TAKA TESCIOWA DO CIEBIE

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 18:21:40

Myje się brudna teściowa ?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 20:39:57

Myje się brudna teściowa ?

Jesteś brudas i leń, żyjesz w smrodzie i brudzie więc mojego smrodu nawet gdybym się nie umyła nie poczujesz.

#11 ~Dyrektor~

~Dyrektor~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 20:44:21

Wszystkie teściowe to brudasy i smierdziele

#12 ~FETOR~

~FETOR~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 11:30:45

To prawda. Nie myjo siem

#13 ~Ki9~

~Ki9~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 13:44:27

Gdyby twoje brudne majtki, ciuchy i czasami użyte podpaski nie poniewierały się po mieszkaniu to i on nie rzucał by na dywan brudnych skarpetek. A i naczynia to myje się, a nie stoi syf i śmierdzi. Masz pretensje do tesciowej, ale jako żona to trzeba mieć obowiązki i szacunek dla drugiej osoby. W chałupie brud, baba brudas i leń ale ciągle niezadowolona, bo przecież mąż i teściowa powinni traktować ją jako księżniczkę. Przed założeniem rodziny trzeba się zastanowić czy podołam obowiązkom. PAMIETAJ JAKA TY JESTES DO TEŚCIOWEJ TAKA TESCIOWA DO CIEBIE

Jak ty tak możesz pisać? Kobieta kobiecie. Czy uważasz że kobieta to ma być standardowa kura domowa? To już nie te czasy. Facet też ma rączki i może posprzątać rzeczy żony tak samo jak i żona sprząta jego. Oni we dwoje mieszkają w domu i porządek należy do ich dwojga. Ten stereotyp to właśnie takich wrednych tesciowych które uważają że synowa TK ma robić wszystko bo jej synalek to książę. Ale najlepsze jest to gdy teściowej zięć zachowuje się tak samo jak synalek i traktuje tak samo jej córkę. Wtedy to nie córcia jest nie dobra tylko zięć bo to on nie sprząta. A mojej teściowej to nigdy nikt jeszcze nie dogodzil. Synek brudas, nieudacznik życiowy, ochlajrus, wszystko czego dotknie to popsuje a ona jeszcze do synowej pretensje ma że takiego cymbala wychowała.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 19:02:25

Gorzej jak teściowa ze wsi, musi bardzo capać. Co innego teściowa z miasta - pachnąca

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 20:45:20

Jak ty tak możesz pisać? Kobieta kobiecie. Czy uważasz że kobieta to ma być standardowa kura domowa? To już nie te czasy. Facet też ma rączki i może posprzątać rzeczy żony tak samo jak i żona sprząta jego. Oni we dwoje mieszkają w domu i porządek należy do ich dwojga. Ten stereotyp to właśnie takich wrednych tesciowych które uważają że synowa TK ma robić wszystko bo jej synalek to książę. Ale najlepsze jest to gdy teściowej zięć zachowuje się tak samo jak synalek i traktuje tak samo jej córkę. Wtedy to nie córcia jest nie dobra tylko zięć bo to on nie sprząta. A mojej teściowej to nigdy nikt jeszcze nie dogodzil. Synek brudas, nieudacznik życiowy, ochlajrus, wszystko czego dotknie to popsuje a ona jeszcze do synowej pretensje ma że takiego cymbala wychowała.

piszesz, że sprzątasz po mężu to skąd brudne skarpety? Jak piszesz to trochę myśl. Boli cię że ktoś prawdę piszę, może i dotyczy to ciebie, ale jak ty piszesz żale na teściową to jest ok. Dobry chłop był przed ślubem teraz be, nierób i itd. widziały galy co braly. Pasowało kiedyś a teraz może kogoś masz i raptownie zlt. oj kobieto widać że z tobą coś jest. Biegnij do psychiatry bo życia na jatrzenie szkoda.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 20:53:07

Co by nie było ale zawsze baba będzie zła.

#17 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 21:08:59

Gorzej jak teściowa ze wsi, musi bardzo capać. Co innego teściowa z miasta - pachnąca

Ja mam teściowa z miasta i jest taka dupeczka lepsza niż ta jej córeczka poje... a mamuśkę bym sam wydupcyl czasem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych