Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Telefon - jaki model?

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kasztanowy

Kasztanowy

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 15 październik 2018 - 09:21:07

Chciałabym wymienić swój stary telefon na coś nowego z lepszym aparatem. Czy możecie polecić jakiś model? Bo niby sprawdzam przez Komórkomat ale pokazuje mi, ze najlepszy jest Xioami i iPhone. Możecie coś doradzic? 

#2 Król_Ghidorah

Król_Ghidorah

Swojak

• PipPipPipPip
  • 231 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 10:10:31

Ja to tam nie wiem, czym te modele się w ogóle różnią.

#3 ~Halina~

~Halina~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 05:26:51

To zalezy do Twoich preferencji, Iphone posiada swój własny system, który jest bardzo stabilny, ale też nieco ułomny jeżeli zechcesz skonfigurować telefon po swojemu. Android za to jest właśnie genialny pod własne ustawienia i do tego posiada masę darmowych aplikacji. Ja osobiście preferuję Xiaomi z tego wyboru, który jest także obecnie sprzedawany w ofercie Play - Xiaomi Mi 8 To jest telefon, który osobiście posiadam i jest przecudowny, działa niesamowicie stabilnie i szybko, Nie mam żadnych problemów z brakiem pamięci podręcznej nawte przy otwartych kilkudziecięciu aplikacjach xD

#4 ~Nestra~

~Nestra~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 23:34:06

To ja dopytam, bo szukam telefonu, który będzie działał na androidzie, a przy okazji miał też klasyczną klawiaturę (nie dotykową). Nie ukrywam, że dla mnie byłoby to super ułatwienie, bo sporo piszę na telefonie, właściwie jest to moje narzędzie pracy. 

#5 ~jaco~

~jaco~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 17:19:17

ja mam BlackBerry Key 2 ma wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 660 i az 6 gb pamieci ram do tego wydajna bateria a pisanie wiadomości tekstowych na klawiaturze typy qwerty to sama przyjemność

#6 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 12:52:08

ja mam obecnie dwa tel jeden swoj stary xiaomi (ale nie polecam bo mi bateria pada dwa razy dziennie ) i nowego Key2 od BB służbowy :) i tylko ten słuzbowy nosze przy sobie :) fajna klawiatura i bateria trzyma pare dni 

#7 ~this~

~this~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 01:29:44

Szczerze, nie miałam pojęcia, że BlackBerry jest jeszcze w ogóle na rynku. Możesz powiedzieć, jak wygląda kwestia baterii? Dla mnie to ważne, żeby nie trzeba było telefonu ładować dwa razy dziennie..

#8 agag221

agag221

Znajomy

• PipPip
  • 45 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 11:22:39

Xioami jest jednym z tańszych telefonów, a zrobionych naprawdę solidnie, więc warto się nad nim zastanowić. Osobiście polecam także Huawei, ich telefony są coraz lepsze i aparaty też mają świetne.

#9 ~belinka~

~belinka~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 12:36:19

Szczerze, nie miałam pojęcia, że BlackBerry jest jeszcze w ogóle na rynku. Możesz powiedzieć, jak wygląda kwestia baterii? Dla mnie to ważne, żeby nie trzeba było telefonu ładować dwa razy dziennie..

bateria spokojnie nawet 2-3 dni wytrzyma i co mnie zaskoczyło to działanie, jest bardzo szybkie, nic ie nie zacina, nie łapie zawiech jak mój drugi telefon, przyzwyczaiłam się ekspresowo do klawiatury

#10 ~Valdo Fiordensen~

~Valdo Fiordensen~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 10:23:28

Jak szukacie telefonów z klasycznymi klawiaturami, wytrzymałych i z długo trzymającą baterią, a przy tym w budżetowych cenach, to polecam rozejrzeć się w ofercie Maxcoma, mają coś dla każdej grupy wiekowej i każdego typu klienta, model dla seniora, model wodoszczelny, jak i nowoczesne smartfony, a nie trzeba płacić za znaczek marki.

#11 ~kimikimimimimi~

~kimikimimimimi~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 20:49:15

Jak wygląda w ogóle kwestia korzystania z tego black berry? Wiem, że jest to telefon z klawiatura, on ma zainstalowanego systemowo androida?

#12 ~eola~

~eola~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 21:12:27

Tak, ma najnowszego androida, wszystko śmiga, ja jestem bardzo zadowolona z niego, no i bateria długo trzyma.

#13 ~muzyna~

~muzyna~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 04:54:38

Ta klawiatura w BlackBerry to najlepsze co mogło mi się przydazyc. Najpierw patrzyłam na to sceptycznie ale mega wygodnie się to uzytkuje. Mam model Key2 i nie zamieniłabym go na żaden inny telefon. Wytrzymały, świetny design, trwała bateria, dual sim i wiele innych plusów. 

#14 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 20:04:01

dobrze sie maile na nim pisze to prawda :D no i ta bateria bajka jak sie nie ma gdzie ładowac tel 

#15 ~warnir~

~warnir~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 17:31:25

Widziałem kilka modeli Black Berry, który z nich byłby najlepszy? Nie jestem jakoś mocno wymagającym użytkownikiem.

#16 ~gibson~

~gibson~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 19:02:25

Widziałem kilka modeli Black Berry, który z nich byłby najlepszy? Nie jestem jakoś mocno wymagającym użytkownikiem.

key 2 jest spoko, w firmie mamy kilka modeli wybraliśmy właśnie te ze względu na ich dodatkowe zabezpieczenia przed kradzieżą danych

#17 Zadbana Anna

Zadbana Anna

Bywalec

• PipPipPip
  • 51 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 09:00:02

Szukam też właśnie dobrego telefonu. Patrzyłam na Xiaomi gdyż na razie nie trzeba mi nie wiadomo jakiego telefonu. Jednakże ten key ma spoko opinie i teraz się waham czy nie lepiej od razu lepszy kupic sobie. 

#18 ~janicka~

~janicka~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 13:30:09

Xiaomi polecam, sama mam już drugi model od nich, bardzo dobre smartfony. Działa bezawaryjnie. Jak szukasz smartfona zajrzyj do bestcena.pl, maja tu bardzo dobre smartfony i to  w bardzo dobrych cenach

#19 ~Dorian~

~Dorian~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 16:57:51

najlepszy tel to tel słuzbowy :P mam z pracy Key2 smartfon od BB z klawiaturka taki troche hipsterski tel :) bateria trzyma mi 3 dni wiec jak na smartfon to sporo :D

#20 ~dziawidka~

~dziawidka~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 16:12:47

I jak się sprawuje ten BlackBerry, klawiatura nie przeszkadza w obsłudze?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych