Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 22:57:56

Ładne dziewczyny,mądre znam je osobiście da sie z nimi pogadac i pośmiać itd a wogule co wy chce cie od tej posenki to jesy HIT Wakacji !!!!!!! Braaaaaaaawoooo Weekend!!

fajnie że je znasz, jesteś zajebisty gość, ale popraw ortografię, "wogule" się pisze "w ogóle", może wtedy dla Ciebie naprawdę zatańczą....

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 00:24:59

ALE KICHA ... WIEŚ TAŃCZY ŚPIEWA HAHAHAAAA

Dziewczyny ok :)

#23 ~pewniak z kielc~

~pewniak z kielc~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 00:41:37

Wiesniacy to ci ktorzy o niej zle mowia jet hitem nr 1 w ogolnopolskiej stacji radia Eska i eska tv a to juz przebicie milra z jego szalona naprawde szacun i to jest ewenement hit jakiego polska nie miala 44mil na you to be i 15 miejce na top 100 europe to jusz cos ....

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 23:51:49

Nie jestem fanką tego typu muzyki, ale jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że to właśnie Ola jest przyczyną sukcesu tej piosenki poprzez teledysk. Dziewczyna ma miłą aparycję (nic dziwnego, że została miss publiczności swego czasu), ciepłe usposobienie i chyba to "coś" co wprowadza aurę magii do zwykłej discopolowej piosenki.
Pomyślcie, czy gdybyście posłuchali tej piosenki bez oglądania najpierw teledysku, czy też byście byli tak samo wciągnięci?
Główny wokalista ma głos faceta w wieku średnim i ogólnie jest średnio rozgarnięty bo czasem nie rozumie wyrazów, których używa.
Tak więc Ola, jesteśmy z Ciebie dumni. Pozdrowionka.

#25 ~weronika~

~weronika~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 10:40:27

a ja uwielbiam tą piosenkę! nawet biore teraz udział w konkursie telewizji iTV, gdzie można wygrać tydzień na ibizie. wystarczy wysłac filmik jak się tańczy do ona tańczy dla mnie. polecam świetna zabawa, a jaka nagroa:O :wub:

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: beznadzieja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych