Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tele Promo Kielce - opinie

278 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Kocur~

~Kocur~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 19:30:24

To ile godzin tam się pracuje? Przyjmująć ze 160 godzin w miesiącu wychodzi 480 spotkań na miesiąc. Jak nie masz tylu spotkań to cię wyrzucają?

#42 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 19:18:28

Powstało nowe call center - Tele Promo Kielce, działają chyba na Czarnowskiej 14. Wie może ktoś coś o nich? Warto tam aplikować? Czy jest szansa, że nie są tak g*wniani jak inne call center? Pracował ktoś?

Krótko mówiąc z tego co wiem, to to jest dawne Eco Vital, tylko pod nową nazwą. Koleżanka tam pracuje i mówi, że jest jak w gettcie.

#43 ~kasia.c~

~kasia.c~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 17:47:44

Czesc, ogolnie jest mega duzo osob, duszno , huk, klimatyzacja? jeden nawiew na poczatku a wglab boxów jest jak w psiarni.

na umowy czeka sie bardzo dlugo ja czekalam 3 tygodnie prawie miesiac zmarnowany

atmosfera  straszna, wszysycy zabiegani, trenerzy wielkie szychy chodzą i plują na innych z góry

podpiszesz 1 umowe mozesz pracowac za 5 zl za godz drugą dopiero 6 zl na godz.

wyzywaja cię przez telefon, a ty nic nie mozesz zrobic bo rozmowy sa nagrywane.

poza tym dzwonisz do osoby do ktorej np 7 osob dzwonilo juz z tym samym, to ja tez bym sie wkurzyla , gdzie tu logika? ..

ogólnie nie polecam, lepiej jechac zrywac wiśnie :-)

#44 ~lkajhsu~

~lkajhsu~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 20:52:53

tragedia, to jakieś wariatkowo... chyba nie wytrzymam całych wakacji tam a pracuje dopiero 4 dni!

#45 ~ByłyPracownik~

~ByłyPracownik~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2014 - 15:47:05

Ja pracowałem tam dwa dni i rewelacji nie ma. Przy każdej rozmowie trzeba było pytać, czy ktoś miał w ciągu ostatnich X lat wypadek.. jeżeli się ktoś nie zapytał to trener groził, że będzie odliczał wysłane zaproszenia (co wiąże się z brakiem premii).

Ponadto mówiono, że elastyczny grafik choć i tak każą przepracować dwie soboty w miesiącu i jedną niedziele.

Jeżeli kogoś zadowala 6zł/h netto i naciąganie emerytów, schorowanych ludzi na jakieś garnki, które tak naprawdę są tańsze to powodzenia. :)

FILM o Eco-Vitalu (aktualnego Tele-Promo) --->> youtube.com/watch?v=GLXPRDC82v8

Trenerka na szkoleniu perfidnie okłamała ludzi, którzy na nim byli, że TelePromo nie ma nic wspólnego z EcoVital'em, a cały system, skrypt, panel logowania jest jak w EcoVitalu :)

#46 ~konsultant~

~konsultant~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 12:18:20

Był problem z klimą, ale jest juz spoko, naprawili, dobrze że wode dostarczają, praca... jak to na słuchawce, trzeba się nagadac nie ma innej rady, dobrze że nie trzeba nic sprzedawać, z grafikiem jest luz, zależy od koordynatora jak ty jesteś spoko i sie wywiązujesz to on tez jes wporządku i nie cisnie o godziny

#47 ~kazik~

~kazik~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 12:46:47

Teraz pracuje dużo osób to fakt, fajne rzeczy robią, jakies konkursy itp, dobre nagrody, przez ostatni miesiąc dwa razy wygrałem dobry obiad, a kumpel dwa wyjscia do kina,

#48 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 14:01:59

Pracowalam przez miesiac. dla osob silnych psychicznie, bo to wyscig szczurow. No i caly czas ludzie cie wyzywaja przez telefon. chociaz tyle, ze z rozwiazaniem umowy nie ma problemow.
dopoki nie podpisze sie drugiej umowy ma sie to 3,50zl/h, ale pozniej wyrownuja do 6zl/h przy nastepnej wyplacie.

#49 ~magd~

~magd~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 15:48:26

ale głupoty piszą... jakie 3.50 za godzine? ja pracuję dwa miesiące i miałam wypłatę co do złotówki, no wiadomo ludzie wyzywają...ale ja sie teraz śmieje z tego i tyle. atmosfera jest naprawde spoko, i z trenerkami można się pośmiać, koordynator nie robi problemu z grafikiem... ostatnio dostałam premie uznaniową za to, że się staram. najwazniejsze to to, ze trwafilam do naprawde dobrego zespolu, i tak naprawdę to trzymaja przy tej pracy mnie ludzie, bo nie wyobrazam sobie, ze mam ich zostawić ;d

#50 ~Olka~

~Olka~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 09:28:20

5 zl brutto to 3,5 na godzine netto nie klamcie skoro nie pracowaliscie ja pracuje i niedawno podpisalam druga umowe takze wiem na czym to polega

#51 ~eelloo :*~

~eelloo :*~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 16:57:06

GOŚĆ "magd"  w którym teamie jesteś ? :)

mam pytanie jak jest z rozwiązaeniem umowy ? trzeba jakieś wypowiedzenie pisać czy coś takiego ? czy wystarczy iść do koordynatora i po prostu powiedzieć, i że się chce już zakończyć prace, ( nie ustalać grafiku) ;)

#52 ~magd~

~magd~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 21:41:37

jedynka najlepsza, Pan Grzegorz najlepszy koordynator ;p  Musisz isć do biura i wypowiedzieć umowę, i wiadomo, że wypada iść pożegnać się z trenerami i koordynatorem ;p

#53 ~ello ;*~

~ello ;*~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 22:12:49

ja też z 1 ;) hhehe :D

a kiedy to trzeba zrobić ? np. jak ja chce do konca lipca to kiedy najlepiej zgłosić się do biura ? 

#54 ~magd~

~magd~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 10:56:16

serio?! ;p no tak z tygodniowym wyprzedzeniem najlepiej ;p bo teraz w biurze troszke dłużej się czeka, niż na początku ;p

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2014 - 14:42:53

serio?! ;p no tak z tygodniowym wyprzedzeniem najlepiej ;p bo teraz w biurze troszke dłużej się czeka, niż na początku ;p

Po jakim czasie zawieramy drugą umowę ?

#56 ~xD~

~xD~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2014 - 22:20:27

Jak dokładnie wyglada rozwiązanie umowy? Idę do pracy, mówię, że nie chcę już pracować i idę do biura rozwiązać umowę? Czy np jeśli zgłoszę chęć rozwiązania umowy, to muszę jeszcze kilka dni przepracować, zanim tą umowę ze mną rozwiążą?

#57 ~olka~

~olka~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2014 - 23:05:56

a jak się trzeba przyjąć do tej pracy?  słyszalam ze jakies szkolenia są i wgl. no ale przecież chyba nie pojde i powiem : "dzień dobry chce tu pracowac ? "   :)

#58 ~xagaxx~

~xagaxx~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2014 - 23:07:25

serio tylko 3,50 placą za godzinę ? ?? to niżej biedronka jest i może więcej płacą a ta sama droga  :unsure:

#59 ~magd~

~magd~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 08:53:25

a jak się trzeba przyjąć do tej pracy?  słyszalam ze jakies szkolenia są i wgl. no ale przecież chyba nie pojde i powiem : "dzień dobry chce tu pracowac ? "   :)

wyślij im CV na meila, i wtedy się odezwą ;p

#60 ~SK~

~SK~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 12:28:48

Ogromny nacisk na zaproszenia zero wyrozumiałości ze strony trenerów, bezustanne okłamywanie klijentów, niby elastyczne godziny pracy a sami ustalają praktycznie grafik, ponadto 2 soboty obowiązkowe/mc, opóźnieia w
przelewach. Pracowałem 2 miesiące zrezygnowałem, podziękuje za to, po 3 godzinach rozmów już się ma banie zrytą - szkoda mi tylko tych ludzi co przyjeli te zaproszenia. Nikomu nie polecam.

Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych