Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tele Promo Kielce - opinie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
279 odpowiedzi w tym temacie

#241 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 13:19:51

Obiecują złote góry a ucinają bezwzględnie przy wypłatach. Odradzam stres i niepewność. Firma teoretyczna...

#242 ~TAK~

~TAK~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 11:41:59

Usuwają negatywne opinie!!!! DNO, zatrudniają dzieci bo jest je łatwiej oszukać. Trenerzy bez pojęcia tylko wrzask i krzyk! Masakra.

#243 ~nigdy więcej~

~nigdy więcej~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 10:25:15

Teoretycznie powtarzam teoretycznie stawki do 20 zł/h kręcą jak mogą i można się cieszyć jeśli dostanie się 12/h musisz przepracować 2 miesiące mimo, że to zlecenie inaczej nie licz na pieniądze. Zatrudniaja dzieci wszystko ładnie na fejsie a w rzeczywistości koszmar.

#244 ~BYŁY~

~BYŁY~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 10:29:35

OSZUKUJĄ NA PIENIĄDZACH!!!! MIMO, ŻE TO ZLECENIE MUSISZ PRACOWAĆ MINIMUM 2 MIESIĄCE INACZEJ KARA WIĘKSZA NIŻ ZAROBEK. ODRADZAM.

#245 ~Pani X~

~Pani X~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 12:17:58

Lizusostwo i wyzysk. Ukraińska (!!!) "kadra" masakra, jak będziesz chciała się zwolnić to najpierw odbierz wypłatę bo inaczej nie masz co liczyć. 

#246 ~Bąbel~

~Bąbel~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 11:29:30

Lizusostwo i dziadostwo. Kary wysokie, niepewność wypłaty i kara jeśli zrezygnujesz. Lepiej więc weź co twoje i uciekaj. Firm telemarketingowych jest dużo ale ta jest jednym wielkim picerstwem.

#247 ~teletubiś~

~teletubiś~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 14:56:26

To nie jest prawdziwa kadra tylko zgraja szkolonych na Ukrainie najemników. Zatrudniają głównie dzieci. Oszukują na pieniądzach. Wszystko ładnie pięknie ale nie możesz się wycofać bez olbrzymiej straty finansowej. Jeśli już tam trafiłaś to weź ile dadzą i uciekaj. Pewnie i tak niebawem czmychną na Ukrainę...

#248 ~Lucjan Fer~

~Lucjan Fer~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 10:36:47

Szanowni Państwo! Jeśli chcesz obudzić się z ręką w nocniku pełnym gówna, jeśli chcesz żeby wrzeszczał na Ciebie Ukraiński "pan", jeśli chcesz nie być pewnym ile dostaniesz z zarobionych pieniędzy, jeśli chcesz dostawać "marsa" albo "snickersa" zamiast premii, jeśli lubisz pracować wśród dzieci, jeśli jesteś masochistą, polecam Tobie pracę w tej "firmie"...

#249 ~Elizabeth~

~Elizabeth~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 12:55:38

Odradzam nawet nieprzyjaciołom... Fałsz, obłuda, hipokryzja, mało tego oszukują na pieniądzach. Jakoś przeczołgałam się do wypłaty (z której potrącili mi 320 złotych za błędy, o których nikt mnie nie informował) Ukraiński "kierownik: nadęty bubek, który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy a trenerzy tylko patrzą do czego się przyczepić.

#250 ~BYŁAM KONSULTANTKĄ~

~BYŁAM KONSULTANTKĄ~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 14:25:24

PORAŻKA! BRAK SZACUNKU DLA LUDZI I ZERO WIEDZY NA TEMAT TELEMARKETINGU. UCINAJĄ ZAROBKI. TAKIE SĄ FAKTY.

#251 ~Aż tyle~

~Aż tyle~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 11:21:56

Stres, niepewność, brak szacunku, mobbing, wysokie kary pieniężne, brak stabilizacji, niewykształcona kadra, wszechobecne lizusostwo.

#252 ~Ivan z Kijowa~

~Ivan z Kijowa~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 13:50:01

Dla mnie najlepsze call center, nikt nie dał mi szansy, zarabiam w batonikach z biedronki, moje IQ ma wartość ujemną. Polecam wszystkim do mnie podobnym.

#253 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 11:59:44

Trudno o gorsze g... Dzieci mogą nabierać. "Praca" dla tych, którzy lubią być poniżani. 

#254 ~DJ1994~

~DJ1994~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 11:51:52

Prawda jest taka
telepromo to kloaka...

#255 ~już były~

~już były~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 12:17:56

Określając tą firmę mianem szamba byłbym niesprawiedliwy wobec szamba...

#256 ~zawiedziony~

~zawiedziony~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 11:30:38

Nie daj się wkręcić! Obiecują nierealne stawki ale wymagania są takie, że nie ma takiej możliwości. Oszukują przy wypłatach!!!!

#257 ~VLAD PALOWNIK~

~VLAD PALOWNIK~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 12:51:11

NAJGORSZE DNO! UCINAJĄ Z WYPŁAT, ZATRUDNIAJĄ DZIECI, KADRA Z UKRAINY, MASAKRA!!!! 

#258 ~autentycznie~

~autentycznie~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 13:21:01

Prawda jest taka zarówno na goworku jak i fb to wielka ściema i kontrola, usuwają negatywne opinie. Jest tak nie znasz dnia i godziny, kary pieniężne za byle co, kadra z łapanki a nad wszystkim Ukraiński cham, zatrudniają dzieci, można wygrać batona albo inne słodycze. To nie jest call center tylko podróbka.

#259 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 09:17:40

Przepracowałam 2 miesiące i każdemu odradzam, sama praca jak to na słuchawce ale kadra i atmosfera to totalna porażka chamstwo jest zbyt delikatnym określeniem. Nadęci i bez pojęcia o telemarketingu: DAWAJ, NAPIER.ALAJ, CIŚNIJ, to zbiór ich mądrości a jak coś nie wychodzi to won do domu. Odradzam. Jeśli call center to każde byle nie to!

#260 ~ja123~

~ja123~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 11:14:19

Psychiczna wykańczalnia nie mająca NIC wspólnego z telemarketingiem. Gromada pryszczatej kadry wrzeszczy na Ciebie, poklepuje, ucinają pensje, Ukrainiec z błyskiem szaleństwa w oczach jako kierownik... Ja prdl... Rzeźnia.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych