Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tele Promo Kielce - opinie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
279 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Prosto z mostu~

~Prosto z mostu~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 13:39:47

Syf i masakra, ludzi jak idiotów traktują, to dawne eco vital i niebawem emigrują na Ukrainę. Odradzam! Chyba, że ktoś lubi "mocne wrażenia" przy wypłacie... miało być 2 tysie? hehe kary 3, 4 i jest 1500...

#222 ~Prosto z mostu~

~Prosto z mostu~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 13:40:08

Syf i masakra, ludzi jak idiotów traktują, to dawne eco vital i niebawem emigrują na Ukrainę. Odradzam! Chyba, że ktoś lubi "mocne wrażenia" przy wypłacie... miało być 2 tysie? hehe kary 3, 4 i jest 1500...

#223 ~Włodzimierz~

~Włodzimierz~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 11:14:25

Muł i dno. Z tego co wiem niedługo "podbijać będą" Ukrainę tu już spaleni. Wiem, że gdzieś indziej konsultantki mogą zarabiać więcej niż tu "kierownictwo", chore kary 50/za błąd. Nie polecam nikomu.  

#224 ~Nikt ważny~

~Nikt ważny~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:07:48

firma dla masochistów z psychosadystami zamiast kadry... kary za nie wiadomo co, nie wiesz ile procent wypłaty dostaniesz i kiedy jeśli to prawda z Ukrainą to cieszyć się trzeba, żal tylko ludzi... najgorsze call center.

#225 ~Wiedźma~

~Wiedźma~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2018 - 09:55:48

Nic więcej, tylko fakty: 1. To dawne eco vital, "słynne" ze zwolnienia z dnia na dzień swoich pracowników, nie wiem jak skończyły się ich boje o należne im pieniądze ale myślę, że niezbyt dobrze. 2. Kary za błędy są duże (nawet 50 pln) a co jest błędem nie jest sprecyzowane. 3. Kadra nerwowa i sprawiająca wrażenie albo chorej na adhd albo wciągającej proszek absolutnie nie mająca pojęcia o prowadzeniu skutecznej rozmowy. 3. Podobno już otworzyli oddział na Ukrainie więc pewnie zamkną wszystko w Polsce starym zwyczajem zostawiając "swoich" pracowników z ręką w nocniku.

#226 ~Wiedźma~

~Wiedźma~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2018 - 09:56:18

Nic więcej, tylko fakty: 1. To dawne eco vital, "słynne" ze zwolnienia z dnia na dzień swoich pracowników, nie wiem jak skończyły się ich boje o należne im pieniądze ale myślę, że niezbyt dobrze. 2. Kary za błędy są duże (nawet 50 pln) a co jest błędem nie jest sprecyzowane. 3. Kadra nerwowa i sprawiająca wrażenie albo chorej na adhd albo wciągającej proszek absolutnie nie mająca pojęcia o prowadzeniu skutecznej rozmowy. 3. Podobno już otworzyli oddział na Ukrainie więc pewnie zamkną wszystko w Polsce starym zwyczajem zostawiając "swoich" pracowników z ręką w nocniku.

#227 ~Były z EV~

~Były z EV~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2018 - 10:48:13

Po pierwsze to ktoś kto nie przepracował tam nawet miesiąca nie powinien się wypowiadac!!

Ja przepracowałem tam kilka miesięcy i powiem szczerze że atmosfera jest świetna :) Fakt faktem że trenerzy potrafią zajść za skóre ale zawsze wszystko da się wyjaśnić. Osobiście polecam team 6 gdzie trenerkami sa Pani Kinga i Katarzyna, dwie mega pozytywne osoby. I niech ktoś nie myśli że odeszłem z tamtąd bo robota jest gówniana   NIE!!   poprostu znalazłem coś lepszego a ludzi z mojego teamu brakuje mi do dzisiaj!!!
Ja serdecznie polecam prace jak dla kogoś kto będzie chciał naprawde pracować a nie opie...ać się.
Jeśli ktoś wyląduje w teamie 6 pozdrówcie odemnie ludzi z tego właśnie teamu :)
Hubert

Człowieku sam nie wierzysz w to co mówisz, znowu przekręcą wszystkich oni to lubią i uciekną na Ukrainę...

#228 ~Były z EV~

~Były z EV~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2018 - 10:48:43

Po pierwsze to ktoś kto nie przepracował tam nawet miesiąca nie powinien się wypowiadac!!

Ja przepracowałem tam kilka miesięcy i powiem szczerze że atmosfera jest świetna :) Fakt faktem że trenerzy potrafią zajść za skóre ale zawsze wszystko da się wyjaśnić. Osobiście polecam team 6 gdzie trenerkami sa Pani Kinga i Katarzyna, dwie mega pozytywne osoby. I niech ktoś nie myśli że odeszłem z tamtąd bo robota jest gówniana   NIE!!   poprostu znalazłem coś lepszego a ludzi z mojego teamu brakuje mi do dzisiaj!!!
Ja serdecznie polecam prace jak dla kogoś kto będzie chciał naprawde pracować a nie opie...ać się.
Jeśli ktoś wyląduje w teamie 6 pozdrówcie odemnie ludzi z tego właśnie teamu :)
Hubert

Człowieku sam nie wierzysz w to co mówisz, znowu przekręcą wszystkich oni to lubią i uciekną na Ukrainę...

#229 ~Damian Thorn~

~Damian Thorn~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 10:35:26

Można nabawić się nerwicy i wpaść w depresje, strach o zarobione pieniądze i osobnicy nazywani "kadrą" o IQ na poziomie bakterii. Disco polo to dla was wielka sztuka, zero książek na temat telemarketingu czy w ogóle na jakikolwiek temat... Lizusostwo jest tu wartością. Nic się nie zmieniło i nie zmieni, najwyżej nazwa... Stanowczo odradzam. Już lepiej pracować w kamieniołomie albo na fermie a jak ktoś lubi telemarketing to w każdym innym call center, nie tylko z nazwy jak u was.

#230 ~Pyskata~

~Pyskata~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 09:27:38

Jeśli kogoś bardzo ale to bardzo nie lubisz (a ten ktoś akurat szuka pracy) to "pomóż" mu i opowiedz jak jest dobrze w telepromo....

#231 ~Zgadnij kto~

~Zgadnij kto~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 10:12:46

Dawne Eco Vital... I to wystarczy za cały komentarz. A jak ktoś nie wie to powiem:

zamkneli firme i oglosili upadlosc 200 osob na bruk z dnia na dzien, kadra to narcyzy lansujace sie na mediach spolecznosciowych, propozycja pracy jaka przedstawiaja nijak ma sie do rzeczywistosci picerstwo i ucinanie pensji to norma. Odradzam.

#232 ~Zgadnij kto~

~Zgadnij kto~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 10:13:08

Dawne Eco Vital... I to wystarczy za cały komentarz. A jak ktoś nie wie to powiem:

zamkneli firme i oglosili upadlosc 200 osob na bruk z dnia na dzien, kadra to narcyzy lansujace sie na mediach spolecznosciowych, propozycja pracy jaka przedstawiaja nijak ma sie do rzeczywistosci picerstwo i ucinanie pensji to norma. Odradzam.

#233 ~Karolina Matuszek~

~Karolina Matuszek~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2018 - 14:51:42

Nie mam nic do pracy na słuchawce ale to co się dzieje w tym telepromo to zwykła rzeźnia... Lizusostwo, kary z czapy, fejsik, youtube to się tam liczy nie Ty. 

#234 ~magda k~

~magda k~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 09:50:53

Ucinają wypłaty, wrzeszczą na nowe konsultantki bo natychmiast wymagaja wyniku, normalnie propaganda na yt i fb jak w krld...

#235 ~Etyk~

~Etyk~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 11:54:29

Nie znam gorszej firmy. Oszustwo i moralne dno.  

#236 ~pukpuk~

~pukpuk~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 11:58:12

Stres i niepewność jutra. Kadra już wymieniana na Ukraińców. Odradzam. 

#237 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 13:48:07

Zatrudniają niepełnoletnich bo nikt tam już nie chce pracować. "Kadrę" szkolą z Ukrainy. 

#238 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 13:46:37

Odradzam!!! Już lepiej zarejestrować się w mopsie.

#239 ~To ja~

~To ja~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 10:14:53

Najgorsze call center w którym pracowałam. Stres i największe kary nawet 100 złoty za jeden błąd.

#240 ~ODRADZAM~

~ODRADZAM~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 10:33:53

Tną przy wypłacie na czym mogą, robią wszystkich w balona, pewnie niedługo znowu "upadek" i zmiana nazwy. ODRADZAM nawet wrogowi nie życzę.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych