Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

TCZÓW DYREKTOR

174 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 13:08:30

NOWY DYREKTOR W TCZOWIE

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 13:10:10

Zapraszam do rozmowy na temat szkoły nauczycieli i nowego dyrektora.

#3 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 13:20:34

Ale to chodzi o jakiegoś nowego dyrektora czy tego który był już ostatnio?

#4 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 13:25:27

Ale to chodzi o jakiegoś nowego dyrektora czy tego który był już ostatnio?

Z tego co wiem to nowy Dyrektor zarabia 15tys brutto

#5 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 13:26:55

Ale czego to dyrektor szkoły!? No bez zartow

#6 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 13:28:27

Ale czego to dyrektor szkoły!? No bez zartow

Dyrektor szkoły podstawowej i przedszkola dlatego taka pensja

#7 ~Anna. K~

~Anna. K~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 13:31:51

Z tego co wiem to nowy Dyrektor zarabia 15tys brutto

Widać po nim że wygląda na zamoznego mężczyznę ale nie sądziłam że może zarabiać aż 15tys

#8 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 13:34:54

Milion od razu zarabia nie napalajcie się tak głupie baby...

#9 ~Anna. K~

~Anna. K~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 13:44:37

Milion od razu zarabia nie napalajcie się tak głupie baby...

On zarabia w miesiącu tyle co Pan w rok także proszę zachować te zbedne słowa dla siebie.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 13:59:49

Ale wiejska spolecznosc :D

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 14:15:37

Psychol. Ty naprawdę masz coś z głową. Wypisujesz na wszystkich tematach. Teraz założyłes sobie nowy temat żeby sobie popisać o człowieku którego nawet nie znasz. Już wiadomo kim jestes. Już ustalono twoje IP. Pisz dalej. Dobrze że cię już u nas nie ma. Powodzenia.

#12 ~Tczowiak~

~Tczowiak~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 14:16:34

Ale wiejska spolecznosc :D

A to co, panisko ze Zwolenia? Swoją droga powinien być ABSOLUTNY ZAKAZ PISANIA DLA SAMOTNYCH/NIEDOPIESZCZONYCH PRZEZ MĘŻÓW BAB W TYM TEMACIE

#13 ~Anna. K~

~Anna. K~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 14:29:14

A to co, panisko ze Zwolenia? Swoją droga powinien być ABSOLUTNY ZAKAZ PISANIA DLA SAMOTNYCH/NIEDOPIESZCZONYCH PRZEZ MĘŻÓW BAB W TYM TEMACIE

Jakby wszyscy mężczyźni byli tacy jak Pan Adrian to by tutaj nie próbowały go zdobywac i tak nie zachwalały, także zobaczcie sobie Panowanie na wygląd Pana Adriana figurę urodę cerę wszystko idealne marzenie każdej kobiety a nie tak jak u was twarz wiejska i chamska do tego bród spod paznokci i smród obornika.

#14 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 14:32:34

Jakby wszyscy mężczyźni byli tacy jak Pan Adrian to by tutaj nie próbowały go zdobywac i tak nie zachwalały, także zobaczcie sobie Panowanie na wygląd Pana Adriana figurę urodę cerę wszystko idealne marzenie każdej kobiety a nie tak jak u was twarz wiejska i chamska do tego bród spod paznokci i smród obornika.

jaki wyglad?! Nie zdziwiłbym się gdyby był z koziej wolki albo innej wioski, a wy wzdychanie bo wielki pan z miasta z workiem pieniędzy przyjechał... hahahahah żal mi was kobiety

#15 ~Anna. K~

~Anna. K~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 14:42:02

jaki wyglad?! Nie zdziwiłbym się gdyby był z koziej wolki albo innej wioski, a wy wzdychanie bo wielki pan z miasta z workiem pieniędzy przyjechał... hahahahah żal mi was kobiety

Pokaż sam jak wyglądasz..

#16 ~Nauczycielka~

~Nauczycielka~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 14:46:05

Pan Dyrektor nie pokazuje że ma pieniądze, jeździ do szkoły przeciętnym samochodem. Chociaż osobiście wiem że ma niezła posiadłość.

#17 ~Kawaler~

~Kawaler~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 15:13:38

Młody przystojny kawaler lat 33 177cm wzrostu zadbany 15ha posiadłości szuka Panny do stałego związku. Proszę osoby chętne o odpowiedź zgłaszać się

#18 ~wiola~

~wiola~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 15:22:49

Młody przystojny kawaler lat 33 177cm wzrostu zadbany 15ha posiadłości szuka Panny do stałego związku. Proszę osoby chętne o odpowiedź zgłaszać się

Jak z wyglądem? Szczegóły - jaka sylwetka, jakieś tatuaże, zarost, kolor włosów? Czym się Pan zajmuje? Czy przeszkadza Panu dziecko partnerki z poprzedniego związku?
Pozdrawiam

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 15:30:13

to jest specjalność społeczności wiejskiej pisanie plotkowanie o kimkolwiek :D

#20 ~Kawaler~

~Kawaler~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 15:35:32

Jak z wyglądem? Szczegóły - jaka sylwetka, jakieś tatuaże, zarost, kolor włosów? Czym się Pan zajmuje? Czy przeszkadza Panu dziecko partnerki z poprzedniego związku?
Pozdrawiam

Umiesniony z lekkim brzuszkiem blondyn ciemny brak zarostu, mam własne gospodarstwo ponad 20 ludzi pod sobą. Nie przeszkadza mi dziecko z poprzedniego zwiazku

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych