Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Tatuaz gdzie w swietokrzyskim

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 03 maj 2014 - 11:49:05

A robił ktoś na Sienkiewicza 38 w bramie? ma ktoś rozeznanie jak tam robią?

#22 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 03 maj 2014 - 11:50:28

A robił ktoś na Sienkiewicza 38 w bramie? ma ktoś rozeznanie jak tam robią?

#23 ~Korus Piotr Studio Anaverr~

~Korus Piotr Studio Anaverr~
  • Goście

Napisano 03 maj 2014 - 13:59:21

Wątpię.

Dlaczego Drogi Łukaszu Daniłowski  nie podpisałeś się nazwiskiem pod komentarzami??? na temat mojego studia??? Przecież jesteś taki dobry i tyle masz do powiedzenia na mój temat???Wystawiasz mi negatywne opinie że źle robię tatuaże że nie mam pojęcia o ich wykonywaniu a kto po tobie twojej dziewczynie poprawiał tego krzywego buraka na nodze???Wiadomo że nie ty bo po twoim wykonaniu miała lęki że ją będzie cholernie bolało i wcale się nie dziwie bo co za idiota po każdej zrobionej kresce polewa na ranę spirytus???Mówisz ze u mnie nie ma warunków do tatuowania???Synku ja mam studio i cały sprzęt do pracy a u ciebie co??? Robisz w domu i nie uważam tego za coś złego ale przegięcie jest gdy klient jest robiony na niezabezpieczonej kanapie czy podłodze  a nie na przygotowanym do tego zabiegu specjalnym fotelu czy kozetce.Mało tego czytając opinie na forach na twój temat widzę że oszczędności na klientach Ci nie przeszły nadal używasz metalowych dziobów zamiast jednorazowych:)A powiedz mi jak je czyścisz pod kranem??? HAHAHA poczekaj do pierwszych zarażeń bo jak komuś żal wydać parę groszy na zdrowie klienta to zobaczysz jakie są koszta odszkodowań dla takich osób:) To jak dzioby minęliśmy może igły:)Te też gotujesz czy kupujesz nowe??? Niestety nie mam możliwości wklejenia linków z twoimi dziełami wtedy dla wszystkich by było jasne jaki ARTYSTA mnie ocenia i po jakich PSEUDOTATUAŻYSTACH trzeba poprawiać prace:)Mówisz cytuje że wrzucam projekty na Painta i drukuje??? Owszem zapomniałeś dodać że używam też kalki dzięki temu mogę precyzyjnie wykonać kontury tatuażu.Cytuje ,,to nie jest artyzm" No tak tylko chciałbym Ci Powiedzieć że 99% tatuażystów czy to w studiach czy to w domu używają kalki i programów graficznych,Wiesz technologia poszła troszeczkę w górę :) Myślę że jest to lepsze rozwiązanie niż odręczne rysowanie projektu komuś na ciele długopisem. Z pozdrowieniami dla Łukasza Daniłowskiego  Korus Piotr studio Anaverr.                

#24 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 03 maj 2014 - 16:49:14

Golden Watch Tattoo

Kielce ul. Zagórska 22 lokal 14hhhhhhhh

najlepsze studio w Kielcach, super czysto i profesjonalnie.   

#25 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 23:30:25

Tylko i wyłącznie Children of the grave!! Anaverr i sienkiewka odpadają ze względu na sterylność...a raczej jej brak :)

#26 ~kolonkowski~

~kolonkowski~
  • Goście

Napisano 11 październik 2015 - 21:35:43

Now polecam studia answer dno totalne a kles burak jakich malo man jeden tatuaz zrobiony przez to studio wiec wiem co mowie widzialem tez inne peace tego pseudo artysty dno niech leper ej powie ilu ludzia zrabal cos z dziesieciu prac mode jedna jest dobra a studio syf nawet toalety niema trzeba pod kzak lac dno xml dno

#27 ~lukas~

~lukas~
  • Goście

Napisano 11 październik 2015 - 21:57:10

Ja robilem w anawer Dwa tatuaze i sa ok takze wszystko bylo ok

#28 Piotr Korus

Piotr Korus

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 listopad 2015 - 10:25:30

Witam Panie ,,kolonkowski'' z tej stron Korus Piotr studio Anaverr. Czytam Pana wpis i jestem lekko zdziwiony zaistniałą sytuacją ponieważ jest Pan anonimem. A dokładniej nie mam osoby o takim nazwisku(kolonkowski)w archiwum.Pisze Pan że zrobiłem Panu buraka. Dziwi mnie dlaczego tutaj jako anonim potrafisz wypisywać swoje żale a jakoś na FB wstawić 1 gwiazdkę i wkleić to co tu  napisane nie łaska. Aaaaaa zapomniałem że wtedy by się Pan XXX odsłonił :). Ja nie będę się z powietrzem  wykłócał bo to nie ma sensu. Zapraszam serdecznie do siebie z chęcią zobaczę tego buraka.Jeśli go wykonałem oddam Panu pieniądze i mało tego zapłacę za cover w innym salonie. Proszę mieć w sobie troszkę odwagi przyjść i powiedzieć w twarz to co tutaj Pan wypisuje.Bo pisać głupoty jako XXX każdy potrafi a żeby się ujawnić i dopomnieć o swoje już nie ma komu.Ps nie wiem w jakim Pan jest wieku ale po błędach w zdaniach wyczuwam gimnazjum. Proszę odstawić prochy i wziąć się za naukę bo więcej błędów w tych 5 linijkach się nie dało zrobić.Zapomniał XXX dopisać że jestem chamem:) A szkoda bo lubię takie rzeczy o sobie czytać :)

Z wyrazami szacunku (Burak)Korus Piotr 

Użytkownik Piotr Korus edytował ten post 13 listopad 2015 - 12:46:27

#29 ~Piotr Korus~

~Piotr Korus~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2015 - 09:30:38

Minęły już 2 tygodnie od prośby o zgłoszenie się do mnie,pokazanie buraka i odbiór pieniędzy.I jakimś dziwnym zrządzeniem losu nikt się nie zgłosił.Jestem pewien że te komentarze wystawia inne studio tatuażu.Więc moja odpowiedź będzie prosta. Weź jeden z drugim się do pracy kup profesjonalne tusze i wykonaj poprawnie parę tatuaży. Gwarantuje że wtedy zaczniecie mieć klientów.Możecie pisać na mnie różne głupoty a mi to i tak koło chuja lata ponieważ zbyt dużo osób zrobiłem i klienci do mnie wracają a terminy mam na 2 miechy zajęte.To że macie puchy i dzień w dzień czekacie na nowych klientów to jest wasz problem.Ja jestem leszczem w tym co robię ale przynajmniej się staram aby każdy kolejny tatuaż był lepszy i to po galerii widać bo poziom rośnie. A wy robicie od paru lat na tym samym poziomie czyli dno i macie pretensje że nikt nie przychodzi.Panowie radzę mniej alkoholu aby się rączki nie trzęsły i nauczyć się robić proste linie. Pozdrawiam Korus Piotr.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2015 - 09:42:37

Nigdy nikomu nie polecę pseudo tatuarzystów z Kielc. To czysta amatorka. Polecam Salony w Krakowie.

#31 ~trevos~

~trevos~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 23:44:19

Szukam dobrego studia tatuażu, mogę dojechać nawet do Warszawy czy Krakowa, bez różnicy, ważne żeby dziara była zrobiona jak należy.

#32 ~MajkaM~

~MajkaM~
  • Goście

Napisano 01 październik 2017 - 13:25:03

Każdy tatuator ma inny styl i sposób wykonywania dziary, także musisz patrzeć po portfolio, czy będzie dane studio Ci odpowiadać. Ja zdecydowałam się udać do Warszawy na tatuaż, jestem zadowolona także mogę polecić Jah Love Tattoo, mają studio na Wilczej, to jest w centrum miasta. Potrafią doradzić, dokładnie przenieść pomysl na papier.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2017 - 13:30:44

Każdy tatuator ma inny styl i sposób wykonywania dziary, także musisz patrzeć po portfolio, czy będzie dane studio Ci odpowiadać. Ja zdecydowałam się udać do Warszawy na tatuaż, jestem zadowolona także mogę polecić Jah Love Tattoo, mają studio na Wilczej, to jest w centrum miasta. Potrafią doradzić, dokładnie przenieść pomysl na papier.

Nie polecam.

#34 ~martaj~

~martaj~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2017 - 04:00:05

Jah Love Tattoo to jedno z lepszych studiów tatuażu w stolicy.

#35 KamilWWW

KamilWWW

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 lipiec 2018 - 13:39:06

Polecam Kudi Tattoo https://www.instagra...i_tattoo/?hl=pl

na tej stronie znalazłem jego prace i jestem pod dużym wrażeniem 

#36 KamilWWW

KamilWWW

Nowy