Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Tatuaz gdzie w swietokrzyskim

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 raspus

raspus

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 listopad 2011 - 21:34:42

Witam gdzie najlepiej zrobic tatuaz w swietokrzyskim??? najlepiej okolice Kielc Pinczowa Buska lub Staszowa.
W pierwszej kolejnosci interesuje mnie jakosc wykonania a potem cena, chodzi mi o tatuaz twarzy czlowieka, czy ktos z was gdzies robil taki i jest w 100000% zadowolony z efektu???
Zalezy mi na ocenie osob co takowy tatuaz robili.
Jakie moga byc koszta takiego tatuazu na plecach????

#2 ~OPCJA NIEMIECKA~

~OPCJA NIEMIECKA~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2011 - 21:44:56

Witam gdzie najlepiej zrobic tatuaz w swietokrzyskim??? najlepiej okolice Kielc Pinczowa Buska lub Staszowa.
W pierwszej kolejnosci interesuje mnie jakosc wykonania a potem cena, chodzi mi o tatuaz twarzy czlowieka, czy ktos z was gdzies robil taki i jest w 100000% zadowolony z efektu???
Zalezy mi na ocenie osob co takowy tatuaz robili.
Jakie moga byc koszta takiego tatuazu na plecach????

POLECAM "PUSZKĘ" NA PIASKACH :lol:

#3 raspus

raspus

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 listopad 2011 - 22:04:45

Jakas strone internetowa maja????

#4 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2011 - 22:30:47

on sobie jaja robi. polecam Children Of The Grave, koleś robi dobre tatuaże. strona:

http://www.childrenofthegrave.pl/index.html

ja tam sobie nic nie robiłem, ale koleżanka ma całą łapę wydziarganą + kilka innych tatoo i jest w pełni zadowolona z efektu

Użytkownik yossarian edytował ten post 15 listopad 2011 - 22:34:02

#5 kielce.to.dno

kielce.to.dno

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 15 listopad 2011 - 22:35:04

Białaczka to nie wyrok: Światełko w tunelu

Bardzo piękny wzruszający film.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 12:48:11

Tu masz stronę "Puszki" z Piasek
http://www.sw.gov.pl/pl/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-krakow/areszt-sledczy-kielce/index.html

#7 ktoś tam

ktoś tam

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 sierpień 2013 - 21:30:12

Nie dosyc ze zlodziej to jeszcze partacz, galeria tatuazu wola o pomste do nieba- omijac szerokim lukiem.

#8 ~Gad~

~Gad~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2013 - 09:44:47

Najlepsze tatuaże to robią na Piaskach w AŚ.Polecam

#9 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 18:04:10

Nie dosyc ze zlodziej to jeszcze partacz, galeria tatuazu wola o pomste do nieba- omijac szerokim lukiem.

Co ty pierdzielisz człowieku widziałem PARĘ prac tego studia na własne oczy i wszystkie wyglądały dobrze po wygojeniu żadnych przebarwień ubytków a kolor czarny to był czarny a nie granatowy czy zielony przeczytałem tę opinie i zacząłem się śmiać Ty wielki znawca tatuażu odradzasz przeczytaj ile To studio ma pozytywnych opini wystawionych mało tego popytaj znajomych czy ktoś coś złego słyszał a nie będziesz farmazony piepszyć.(Sam byłem w tym studiu)i w 2 na sienkiewicza i mam porównanie kto lepiej wykonał prace więc polecam studio Anaverr.

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 14:05:26

Co ty pierdzielisz człowieku widziałem PARĘ prac tego studia na własne oczy i wszystkie wyglądały dobrze po wygojeniu żadnych przebarwień ubytków a kolor czarny to był czarny a nie granatowy czy zielony przeczytałem tę opinie i zacząłem się śmiać Ty wielki znawca tatuażu odradzasz przeczytaj ile To studio ma pozytywnych opini wystawionych mało tego popytaj znajomych czy ktoś coś złego słyszał a nie będziesz farmazony piepszyć.(Sam byłem w tym studiu)i w 2 na sienkiewicza i mam porównanie kto lepiej wykonał prace więc polecam studio Anaverr.

Opinia takiego zaropiałka mnie nie interesuje.

#11 ~tattoo maniak~

~tattoo maniak~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 15:44:15

Panowie i panie o co wy sie tak wlasciwie klucicie moze Ja Wam to wszyskto wyjasnie od podszewki.Na samym poczatku powiem ze jestem tatuazysta i tez nie popieram cen ktore sa wolane w kieleckich salonach.Na profesionalne przygotowanie sie do zabiegu potrzeba gora 40zl mowie o tatuazu wiekszym takim kartka a4 w wszystko są wliczone najdrozsze tusze igly itd. Smieszy mnie to jak ktos przyjdzie i powie jake gdzies sa ceny i ile sypnal za swoj tatuaz jezli jesk ktos kto bierze mniej to nie dlatego ze jest gorszy czy uzywa gorszych materialow tylko nie chce okradac klientow z ich kasy.pracowalem w studiu tatuazu wiem jak to wyglada od zaplecza i wiem jak sie golilo ludzi z kasy.Wiec jak idziecie robic tatuaz to nie dajcie sie zgolic tylko myslcie racionalnie ile jest tatuaz wart.

#12 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 19:09:02

Opinia takiego zaropiałka mnie nie interesuje.

Bo wiesz że mam racje a prawda w oczy kole.Najłatwiej jest oceniać innych jeżeli samemu się nic nie umie lub nie ma się na jakiś temat wystarczającej wiedzy:)Jak oglądasz jakieś prace kogokolwiek to oblukaj dokładnie czy nie zostały wprowadzone korekty w photoshopie.A zdziwił byś się jakie nie raz cyrki wychodzą:)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 10:14:16

No właśnie, bardzo jestem ciekawa kiedy tym wszystkim domowym "salonom" dobiorą się do tyłków - urząd skarbowy i sanepid. 

#14 ~BMW~

~BMW~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 10:51:52

A ja Wam powiem tak ? W Studiu Tatuażu Anaverr robiłem sobie dwa tatuaże i idę robić trzeci dziś , jestem bardzo zadowolony i napewno nie ogolony z kasy !!! Jeżeli się komuś nie podoba to studio to niech idzie gdzie indziej to zobaczy o co chodzi ! Dla mnie gość jest wielki w tym co robi i robi to co lubi a przedewszystkim jest dokładny !!!!!!

#15 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 11:43:39

Robiłem sobie tatuaż w studiu Anaverr i ie mam zastrzeżeń co do wykonania jak i materiałów użytych do jego wykonania.

#16 ~diamondhorse~

~diamondhorse~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 15:23:29

śmiech na sali przecież wszyscy wiedzą,że gość z anaver (cieżko to studiem nazwac ze wzgledu na wyglad i sterylnosc tego miejsca ) to kompletny laik  jezeli chodzi o tatuaze . Nie ma zielonego pojecia o kolorowaniu i cieniowaniu nie mowiac juz o portretach.  Nowe techniki próbuje na swoich niczego nieświadomych  klientach.  Ktoś kto robi tatuaze powinien byc choc odrobine uzdolniony plastycznie bądz miec dobrego grafika , a tam? wzory z neta wrzucone do painta i cała filozfia pana Korusa.Ceny zreszta tez z kosmosu jak na takie bochomazy  NIE POLECAM! 

#17 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11196 postów

Napisano 07 kwiecień 2014 - 17:32:42

Najlepsze tatuaże robią za paczkę fajek na kieleckich piaskach.

#18 ~Korus Piotr Studio Anaverr~

~Korus Piotr Studio Anaverr~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 19:48:09

Szanowny Panie  ~diamondhorse~ skoro jestem taki słaby w  tym co robię i tak bardzo pierdzielę robątę to dlaczego tyle osób robię???Dlaczego te osoby dzwonią i proszą o wpisanie ich na termin mało tego wracają po jakimś czasie z nowym wzorem który chcą nosić na skóże.A może dlatego to wypisujesz bo jesteś zły że nie idą do Ciebie???Mam świadomość kto te głupoty wypisuje.Lubie mieć sprawy czarno na białym więc szanowny Ćwoku przyjdz do mojego studia i mi powiedz co o mnie myślisz  a nie wypisujesz brednie pod psełdonimem na forach!!!Mówisz o testowaniu nowych technik tatuażu na ludziach??? Nie rozśmieszaj mnie  bo o ile się nie myle to po twoich  eksperymentach na ludziach cytuje,,Ja to się dopiero uczę" ci oto jak to ich jeszcze nazwałeś,,ofiary" przychodziły i prosiły abym tego buraka(robionego przez ciebie) jakoś zakrył.Z wyrazami szacunku Korus Piotr Studio Tatuażu i Piercingu Anaverr.

#19 ~Korus Piotr Studio Anaverr~

~Korus Piotr Studio Anaverr~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 08:03:28

śmiech na sali przecież wszyscy wiedzą,że gość z anaver (cieżko to studiem nazwac ze wzgledu na wyglad i sterylnosc tego miejsca ) to kompletny laik  jezeli chodzi o tatuaze . Nie ma zielonego pojecia o kolorowaniu i cieniowaniu nie mowiac juz o portretach.  Nowe techniki próbuje na swoich niczego nieświadomych  klientach.  Ktoś kto robi tatuaze powinien byc choc odrobine uzdolniony plastycznie bądz miec dobrego grafika , a tam? wzory z neta wrzucone do painta i cała filozfia pana Korusa.Ceny zreszta tez z kosmosu jak na takie bochomazy  NIE POLECAM 

Proszę jaki kozak potrafisz tylko na forach wypisywać brednie a przyjść i powiedzieć to samo w twarz już nie łaska.Takie twoje zachowanie świadczy o tym że jesteś słabym tatuażystą i starasz się popsuć opinie innych aby samemu się wybić:)Mówisz o moim studiu cytuje (cieżko to studiem nazwac ze wzgledu na wyglad i sterylnosc tego miejsca) Baranie skończony mam 2 razy lepsze warunki niż niektóre studia w CK. Wiesz co jest najpiękniejsze??? Możesz Farmazonie wypisywać oszczerstwa  na mój temat a i tak mi to nie zaszkodzi z prostego powodu.Tylu ludzi zaufało mi dając sobie wykonać tatuaż że wracają po kolejny nie sami tylko ze znajomymi to chyba znaczy że nie pierdzielę tatuaży i mam pojęcie o tym co robię :)

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 08:36:55

Wątpię.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych