Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

TARNOBRZESKI PINOKIO?

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 08:25:56

Miało być RAZEM DLA TARNOBRZEGA a wyszło RAZEM Z PLATFORMĄ OBYWATELSKĄ ZNISZCZYMY TARNOBRZEG ?

#22 ~mieszkańcy Wielowsi~

~mieszkańcy Wielowsi~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 10:53:50

Miało być RAZEM DLA TARNOBRZEGA a wyszło RAZEM Z PLATFORMĄ OBYWATELSKĄ ZNISZCZYMY TARNOBRZEG ?

Tarnobrzeg zniszczyły wszelkiej maści i odmiany solidaruchy z korzeniami z lichwy i my to pamiętamy i przekazujemy potomnym!

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 21:10:42

Widziałem dziś pana Bożka zajmującego fotel prezydenta Tarnobrzega na przejażdżce rowerowej. Jak On nie wstydzi  się pokazywać na ulicach naszego miasta ?  Czy On nie zdaję sobie sprawy że jeszcze nic dobrego nie zrobił  dla rozwoju naszego miasta? :( i chyba nic nie zrobi bo taki mamy klimat i układ polityczny :( 

#24 ~observator burdelu~

~observator burdelu~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 01:35:04

Widziałem dziś pana Bożka zajmującego fotel prezydenta Tarnobrzega na przejażdżce rowerowej. Jak On nie wstydzi  się pokazywać na ulicach naszego miasta ?  Czy On nie zdaję sobie sprawy że jeszcze nic dobrego nie zrobił  dla rozwoju naszego miasta? :( i chyba nic nie zrobi bo taki mamy klimat i układ polityczny :(

ja też widzialem ok. 19.30 jak przejeżdżał obok masy biwakujących nad jeziorem w lasku za boiskiem do piłki plażowej mimo, że regulamin zakazuje takiego biwakowania a później ok. 20.00 widziałem wypasionych brysiów ze Straży Miejskiej przejeżdżających tempem spacerowym po Serbinowie obok ciulowo zaparkowanych pojazdów łamiących prawo o ruchu drogowym i mających ten fakt tam gdzie tiutiu ma jajo. W tym mieście organy zobowiązane do przestrzegania prawa nie istnieją. I sprawdziłem też ten dziki parking w okolicach dawnej Muszelki - to co opisane w temacie o Lenardzie to wszystko prawda, ba, "parking" ma się dobrze i rozrasta się a wjeżdżający tam pogonili mnie z chodnika bo oni po nim jechali a ja stałem nie uciekając im z drogi i to w oku kamery monitoringu, horror !!!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 04:18:54

Tarnobrzeg zniszczyły wszelkiej maści i odmiany solidaruchy z korzeniami z lichwy i my to pamiętamy i przekazujemy potomnym!

Tere fere! 

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 09:32:23

Tere fere! 

0/0 palant pejsowaty

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 08:16:18

0/0 palant pejsowaty

Wszedzie widzisz siebie? Zetnij w końcu te pejsy.

#28 ~Adaś~

~Adaś~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 10:23:56

Wszedzie widzisz siebie? Zetnij w końcu te pejsy.

cip cip cip....

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 21:06:49

Gdzie to: RAZEM DLA TARNOBRZEGA ?! Oszukał mnie pan panie Bożek

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 14:30:59

Myślę, że i tych z Razem.

#31 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 22:50:42

Panie Bożek czy już nie czas na zakończenie tego pajacowania? Mija rok a pańskie trwanie na stołku prezydenta miasta ograniczyła się tylko do bycia na lokalnych imprezach. Mam nadzieję że pierwsza decyzja jaką pan  po wyborach podejmie (gdzie PO przegra z kretesem) będzie rezygnacja z zajmowanego stanowiska. To że mieszkańcy zgłupieli i wybrali jak wybrali chyba nie musi oznaczać że Tarnobrzeg będzie się staczał kolejne 4 lata.

KOŃCZ WAŚĆ WSTYDU I DEGRADACJI OSZCZĘDŹ.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 07:28:07

Zamiast łazić po imprezach proszę się zainteresować dłącznego szybka kolej ominie Tarnobrzeg. Trasa z Rzeszowa do Centralnego Portu Komunikacyjnego przebiegać będzie przez Stalową Wole z pominięciem Tarnobrzega!!!! Jak to Pan wytłumaczy swoim wyborcom.KOLEJNA DEGRADACJA TARNOBRZEGA A PANU TYLKO BALANSU W GŁOWIE.

#33 ~synekura wodociągowa też~

~synekura wodociągowa też~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 10:57:08

Panie Bożek czy już nie czas na zakończenie tego pajacowania? Mija rok a pańskie trwanie na stołku prezydenta miasta ograniczyła się tylko do bycia na lokalnych imprezach. Mam nadzieję że pierwsza decyzja jaką pan  po wyborach podejmie (gdzie PO przegra z kretesem) będzie rezygnacja z zajmowanego stanowiska. To że mieszkańcy zgłupieli i wybrali jak wybrali chyba nie musi oznaczać że Tarnobrzeg będzie się staczał kolejne 4 lata.

KOŃCZ WAŚĆ WSTYDU I DEGRADACJI OSZCZĘDŹ.

nepotycy K, ale jesteście jełopy i tumany!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 10:30:03

"Synekuro" posłuchaj sobie dzisiejszych nagrań NEUMANA usłyszysz co to nepotyzm.Liczy się tylko PLATFORMIARSKA RODZINA

#35 ~a poszli w .....~

~a poszli w .....~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 12:29:08

"Synekuro" posłuchaj sobie dzisiejszych nagrań NEUMANA usłyszysz co to nepotyzm.Liczy się tylko PLATFORMIARSKA RODZINA

nie pitol, liczy się tylko jarzębinkowa synekura: wodociągi, kopalnia i cycek wszędzie gdzie się da oczywiście z nepotyczną ciotecką w tle, a poszli w nepotycną cipem z hasłem: inni golą to my też możemy a!!!

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 12:29:14

Panie Bożek proszę głupot nie opowiadać że pieniądze z WODOCIĄGÓW pójdą na inwestycje i rozwój miasta.
INWESTOROM TAK JEST POTRZEBNA WYREMONTOWANA UL.MICKIEWICZA TAK JAK TARNOBRZEGOWI PAN NA FOTELU PREZYDENTA.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych