Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

TARNOBRZESKI PINOKIO?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~OBSERWATOR~

~OBSERWATOR~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 22:18:49

Bardzo szkoda że życie to nie bajka. Jeśli by tak było to każdy mieszkaniec naszego miasta naocznie by się przekonał jak kłamie  jego wybranek. Przed wyborami zastrzegał się że nie będzie rozdawał stanowisk bo ich poprostu nie ma. Dziś już wiemy że okłamał i znalazł dla rzecznika miasta. Przed wyborami mówił że nie zabiegał o poparcie PO. Po wyborach oddał stołek swojego zastępcy panu z PO. Pan ten jak tylko zajął swój  stołek  oznajmił z rozbrajającą szczerością  że to nie przypadek i że było to  dogadane dawno przed wyborami.  A ostatnie roszady w UM to nie rozdawnictwo stanowisk dla swoich?! 

#2 Karolina8989

Karolina8989

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 22:24:18

Siemka panowie przedstawiam wam świetny portal randkowy : https://sexrandki24.eu/Monika21 jeżeli masz ochotę pogadać napisz do mnie mój nick to Monia198
Darmowa rejestracja bez żadbych opłat
– Ponad 1 000 000 użytkowników (70 % stanowią kobiety)
– Satysfakcja gwarantowana
– Kobiety szukające SEXU

#3 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 08:07:21

Bardzo szkoda że życie to nie bajka. Jeśli by tak było to każdy mieszkaniec naszego miasta naocznie by się przekonał jak kłamie  jego wybranek. Przed wyborami zastrzegał się że nie będzie rozdawał stanowisk bo ich poprostu nie ma. Dziś już wiemy że okłamał i znalazł dla rzecznika miasta. Przed wyborami mówił że nie zabiegał o poparcie PO. Po wyborach oddał stołek swojego zastępcy panu z PO. Pan ten jak tylko zajął swój  stołek  oznajmił z rozbrajającą szczerością  że to nie przypadek i że było to  dogadane dawno przed wyborami.  A ostatnie roszady w UM to nie rozdawnictwo stanowisk dla swoich?!  Jakie PO? Pluta nie jest w żadnym PO,już od dawna,znawco.

#4 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 08:07:42

Bardzo szkoda że życie to nie bajka. Jeśli by tak było to każdy mieszkaniec naszego miasta naocznie by się przekonał jak kłamie  jego wybranek. Przed wyborami zastrzegał się że nie będzie rozdawał stanowisk bo ich poprostu nie ma. Dziś już wiemy że okłamał i znalazł dla rzecznika miasta. Przed wyborami mówił że nie zabiegał o poparcie PO. Po wyborach oddał stołek swojego zastępcy panu z PO. Pan ten jak tylko zajął swój  stołek  oznajmił z rozbrajającą szczerością  że to nie przypadek i że było to  dogadane dawno przed wyborami.  A ostatnie roszady w UM to nie rozdawnictwo stanowisk dla swoich?!  Jakie PO? Pluta nie jest w żadnym PO,już od dawna,znawco.

#5 ~Też obserwator~

~Też obserwator~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 18:39:22

Odgrywasz się "piękna" dewotko?

#6 ~pinokio~

~pinokio~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 20:40:37

Odgrywasz się "piękna" dewotko?

I do tego pokraka.

#7 ~senator pejsowatych~

~senator pejsowatych~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 23:14:31

I do tego pokraka.

i po nędznej 10-ce

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 21:41:34

No i chyba kiepski nauczyciel skoro nie potrafił  sobie wychować  zastępcy tylko sięgnął po rezerwy do Baranowa Sandomierskiego.

A TARNOBRZEG DALEJ NA DNIE :(

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 23:06:12

Panie Bożek co złego  to miasto panu zrobiło że startował pan w wyborach samorządowych ?! 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:36:05

Kiedy Pan kłamie? Mówiąc że lwia część budżetu miasta idzie na oświatę czy innym razem gdy popiera pan strajk nauczycieli a tym samym chce tą kwotę jeszcze zwiększyć? Pytam z czego? Chyba Pan jeszcze nie załatwił dla naszego miasta ani złotówki? Więc niech Panu do głowy nie przyjdzie(jak mocodawcom z PO) wypłacać nauczycielom pieniądze z miejskiego budżetu za dni objęte strajkiem!!!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 19:23:18

Poparł strajkujących nauczycieli, a potem przyszedł do uczniów piszących egzamin, by życzyć im sukcesu:))) To już rozdwojenie jaźni?

#12 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 14:03:05

:)

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 21:06:11

Pinokio przy Bożku to pikuś z malutkim noskiem. Ostatnio kolejne okłamywanie mieszkańców. Nie potrafi nic załatwić dla miasta to struga wariata że zamias inwestować będzie zaciskał pasa i spłacał miejskie zadłużenie. Jak się ma mieszkańców za głupoli to można tak gadać. Chce Pan oszczędzać? W pierwszej kolejności proszę zwolnić rzecznika i zastępce Plute. Ja ich jeszcze przy pracy nie widziałem. No i połowa miejskich urzędników też powinna pójść w odstawkę. Może to zastopuje potworną biurokrację.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 21:32:10

Nauczycieli też połowę można zwolnić.  Skoro nie chcą pracować ...

Niech idą do Broniarza na broniarzówkę. 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 22:33:59

Bardzo szkoda że życie to nie bajka. Jeśli by tak było to każdy mieszkaniec naszego miasta naocznie by się przekonał jak kłamie  jego wybranek. Przed wyborami zastrzegał się że nie będzie rozdawał stanowisk bo ich poprostu nie ma. Dziś już wiemy że okłamał i znalazł dla rzecznika miasta. Przed wyborami mówił że nie zabiegał o poparcie PO. Po wyborach oddał stołek swojego zastępcy panu z PO. Pan ten jak tylko zajął swój  stołek  oznajmił z rozbrajającą szczerością  że to nie przypadek i że było to  dogadane dawno przed wyborami.  A ostatnie roszady w UM to nie rozdawnictwo stanowisk dla swoich?! 

Jeszcze Pisdzielcy są do zwolnienia.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 11:19:06

Mi do niego pasuje czerwony okrągły nosek. Dlaczego? Dzisiaj też będzie pajacował przed Komorowskim? Jeśli by to robił prywatnie to nie mam nic naprzeciwko. Ale jest przedstawiany jako prezydent mojego miasta i to mi się nie podoba bo nic Tarnobrzeg z tego pajacowania nie zyska.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych