Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Targi Kotłów i Techniki Grzewczej w Kielcach!

targi kotły pompy ciepła piece technika grzewcza kocioł z podajnikiem kolektory słoneczne grzejniki usługi hydrauliczne instalacje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 10:15:49

Targi Kotłów i Techniki Grzewczej już w najbliższy czwartek w Kielcach!

Już w czwartek 26 marca w godz. od 7 do 19, przy ul. Wojska Polskiego 68 w Kielcach odbędą się Targi Kotłów i Techniki Grzewczej. Ponad 30 firm – wiodących producentów polskich jak i zagranicznych zaprezentuje swoje najnowsze urządzenia i rozwiązania techniczne.

Podczas Targów odbędą się prezentacje produktów firm:
ZĘBIEC, OGNIWO, SETLANS, KAMEN, KOŁTON, LAZAR, KOSPEL, TERMET, STELRAD, Pompy Ciepła HEATING, LFP LESZNO, AFRISO, FERRO, DETALMET, COMAP, PRANDELLI, CAPRICORN, FAMAS, TECH, SALUS, VARIOTERM, HALM, AKWA i wielu innych...

WSTĘP NA TARGI DARMOWY

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 13:30:11

Krok we właściwym kierunku,skończyć wreszcie z czerwonym dywanem i nieograniczonymi opłatami przy Zakładowej  Takie mini TARGI powinni organizować inni w konkretnej branży,aż MOCHOŃ zrozumie i "zejdzie na parter"

#3 ~Joa~

~Joa~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 06:25:46

Konkretna hurtownia, nawet nie wiedziałam.bylismy i zdecydowanie największy wybór pieców w Kielcach.

#4 ~dhk~

~dhk~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 07:24:58

Konkretna hurtownia, nawet nie wiedziałam.bylismy i zdecydowanie największy wybór pieców w Kielcach.

Ale czy mają CICHEWICZA...?

Dla mnie Cichewicz jest najlepszy i do tego polski wyrób.

Mam go ponad 10 lat - ZERO napraw, Zero Awarii !

Jedyny problem jaki był to konieczność konsultacji bezpośrednio u Cichewicza ... ale było Ok.

A w okolicy właśnie nikt już nie ma Cichewicza.

Może jak są tacy dobrzy to wejdą w temat i będzie do kogo dzwonić na miejscu ws. choćby ustawień.

#5 ~ghb.darek~

~ghb.darek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 07:57:08

Ale czy mają CICHEWICZA...?

Dla mnie Cichewicz jest najlepszy i do tego polski wyrób.

Mam go ponad 10 lat - ZERO napraw, Zero Awarii !

Jedyny problem jaki był to konieczność konsultacji bezpośrednio u Cichewicza ... ale było Ok.

A w okolicy właśnie nikt już nie ma Cichewicza.

Może jak są tacy dobrzy to wejdą w temat i będzie do kogo dzwonić na miejscu ws. choćby ustawień.

To niech FIRMA DOROZ - wejdzie w sprzedaż CICHEWICZA i będziemy mieli blisko !

Cichewicza polecam  - bo jest bezawaryjny, zarówno elektronika jak tez blachy itp.

Jedynie co się stało, to zerwana zawleczka od podajnika, bo widocznie trafił się duży kamień lub metal i zadziałał bezpiecznik- zawleczka. Tak miało być - i się sprawdziło !

#6 DOROZ

DOROZ

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 marzec 2015 - 08:52:35

"Klient nasz Pan"

Informacyjnie: kotły firmy CICHEWICZ dostępne w szerokiej ofercie hurtowni DOROZ

zapraszamy na miejsce w celu uzyskania większej ilości informacji.

klienci w 90% wybierają kotły z podajnikiem na eko-groszek. Przy zakupie zachęcam do głębszej analizy konstrukcji kotła, powierzchni wymiany ciepła, PALNIKA, śruby ślimaka (stal czy żeliwo) a także warunków gwarancji i serwisu. 

Nie polecam zakupu kotła TYLKO danej marki, z argumentem że "sąsiad ma i jest dobrze"

Zachęcam do dyskusji, zarówno tutaj jak i na miejscu.

#7 ~ghb.darek~

~ghb.darek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 09:43:30

"Klient nasz Pan"

Informacyjnie: kotły firmy CICHEWICZ dostępne w szerokiej ofercie hurtowni DOROZ

klienci w 90% wybierają kotły z podajnikiem na eko-groszek. Przy zakupie zachęcam do głębszej analizy konstrukcji kotła, powierzchni wymiany ciepła, PALNIKA, śruby ślimaka (stal czy żeliwo) a także warunków gwarancji i serwisu. 

Nie polecam zakupu kotła TYLKO danej marki, z argumentem że "sąsiad ma i jest dobrze"

Dziękuję za odpowiedź na tym forum, bo na innych tematach adresaci jakoś boją się wypowiadać...

Pozdrawiam i życzę powodzenia w sprzedaży !

Warto nawiązać kontakt z Cichewiczem, bo goście życzliwi - skoro mnie klientowi końcowemu poświęcili sporo czasu jak mi mój tato poprzestawiał nastawy kotła - sterownika.

A wówczas najbliższy serwis miałby do mnie jechać spod KRAKOWA... więc chyba warto.

A może CICHEWICZ będzie też na naszym terenie bardziej popularny - bo niezawodny , w mojej ocenie już jest.

Ja mam FUTURĘ ECONO - rocznik 2005!

Zapewne się odezwę do Was , ale na targi raczej nie podjadę!

Powodzenia w sprzedaży !

#8 ~ghb.darek~

~ghb.darek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 09:48:42

"Klient nasz Pan"

Problem jest tylko jeden - jeśli jeszcze mogę coś podrzucić :

WĘGIEL !

Bo i drogi, i parametry jakoś nie dokońca jasno podane !

Nawet nie pojmuję dlaczego jak w normalnym sklepie nie ma tego wszystkiego na jakiejś

TABLICY INFO-METCE przy każdej kupie węgla?

Czym więc palić?

Kiedyś był węgiel z kopalni Kazimierz Juliusz , niezbyt kaloryczny, ale dawał rade - za to minimalna ilość popiołu  !

Może po całej zimie zostawało 4-5 worków?

A teraz KJ nie wydobywa , i jest różnie...

#9 ~ghb.darek~

~ghb.darek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 10:02:46

Sz.Państwo !

Byłem na Waszej stronie internetowej i nigdzie nie ma do Was e-maila...

Podpowiadam więc , koniecznie to naprawcie - wprowadźcie , bo niekiedy łatwiej jest

(będąc w necie) napisać i zapytać o coś tą właśnie drogą...

Pozdrawiam !

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 10:32:58

"Klient nasz Pan"

Tak , faktycznie nie ma na WAS ŻADNEGO maila ...

jak napisał ghb.darek.

Dlaczego ?

Myślę,że to jednak ogranicza mozliwość kontaktu z Firmą.

Warto podać ze dwa meile:

- na handlowców,

- na serwis .

I to koniecznie !

Rozumiem,że maymy u Was plusa za te (uwagi) podpowiedzi...?

Pozdrowionka !

#11 ~ghb.darek~

~ghb.darek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 13:14:40

Dzięki !

Gdyby nie to ,że mam właśnie CICHEWICZA - chętnie bym skorzystał !

Ale :

"Co się odwlecze ,

to nie uciecze ..."

I może w innym temacie się przypomnę ...

Życzę Wam

Powodzenia  !

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 13:36:30

A może ściągniecie na te targi właśnie kocioł od CICHEWICZA ?

Wiem ,że mało czasu ...

ale może Cichewicz by coś pomyślał o naszym regionie ?

Może warto spróbować....

Ja jestem ZA !

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 14:05:44

Zdecydowanie bardziej poleciłbym Ci kocioł firmy Setlans model Tower - żeliwny palnik EkoEnergii, dodatkowy ruszt żeliwny, fajny sterownik i ponad pół tony dobrej konstrukcji.

ewentualnie jeśli chcesz kocioł z rusztem wodnym to weź poczciwego ZĘBCA model Merkury - z systemem osuszania opału i kilkoma innymi cennymi rozwiązaniami.

Cichewicz niczym się nie wyróżnia!!! jedynie wysoką ceną...... raczej defensywa razem z Defro, SAS i Klimoszem....... ludzie nie kupujcie marki a konkretny kocioł, ja sam kupiłem i zapłaciłem za nazwę - reklama kosztuje.teraz żałuje widząc u sąsiada różnicę choćby w zużyciu opału.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 09:07:38

A jaki jest koszt przeglądu pieca z jego ustawieniem pod dany węgiel?

Co wchodzi w taki przegląd...?

#15 ~ghb.darek~

~ghb.darek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 09:14:13

Zdecydowanie bardziej poleciłbym Ci kocioł firmy Setlans model Tower - żeliwny palnik EkoEnergii, dodatkowy ruszt żeliwny, fajny sterownik i ponad pół tony dobrej konstrukcji.

ewentualnie jeśli chcesz kocioł z rusztem wodnym to weź poczciwego ZĘBCA model Merkury - z systemem osuszania opału i kilkoma innymi cennymi rozwiązaniami.

Cichewicz niczym się nie wyróżnia!!! jedynie wysoką ceną...... raczej defensywa razem z Defro, SAS i Klimoszem....... ludzie nie kupujcie marki a konkretny kocioł, ja sam kupiłem i zapłaciłem za nazwę - reklama kosztuje.teraz żałuje widząc u sąsiada różnicę choćby w zużyciu opału.

Nie zgadzam się - że zużycie opału to 100% sprawa pieca .

Sam opał jak jest małokaloryczny też będzie szedł non stop , bo z czego ma dać temperaturę w domu ,jak nawet 50stopni nie osiągnie z kiepskiego węgla?

Muszą być spełnione dwa warunki:

- dobry piec (kocioł),

- dobry, kalotyczny węgiel .

Wybór kotła - to ważna sprawa i wolna wola .

Tego , o którym piszesz nie znam i nie będę się wypowiadać ,że dobry czy zły...

Ja mówię o sobie.

Mam Cichewicza od 10 lat i go chwalę !

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 09:34:03

Czy dałoby radę coś polecić , jeszcze przed targami?

#17 ~ghb.darek~

~ghb.darek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 09:43:24

Sprawdziłem przed chwilą i widzę ,że ceny Cichewicza i Seatlansa są porównywalne .

Oba kosztuja ok. 8400zł .

Tak więc sprawdzać ... i kupować -co kto woli !

Futura Cichwicza - jak dla mnie jest ok.

Tego drugiego nie znam .

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 12:09:41

Ciekawe jak możnaby zrobić taki ranking  i jakie dane wziąć pod uwagę

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 09:51:55

Mam nadzieję ,że wszystko się ładnie udało...

Powodzenia dla Załogi  DOROZ !

#20 DOROZ

DOROZ

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 marzec 2015 - 20:49:24

Targi Kotłów i Techniki Grzewczej 2015 w Kielcach już za nami.
Odwiedziło nas ponad pół tysiąca gości! Dziękujemy Wam za przybycie i do zobaczenia za rok!

11067449_824292087625623_64178468938545410256571_824292110958954_532339746387543

10515283_824292210958944_823198640842156

więcej zdjęć na naszym profilu na facebook
https://www.facebook...187146778006827

oraz na naszej stronie internetowej www.doroz.com

Użytkownik DOROZ edytował ten post 28 marzec 2015 - 20:49:54

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: targi, kotły, pompy ciepła, piece, technika grzewcza, kocioł z podajnikiem, kolektory słoneczne, grzejniki, usługi hydrauliczne, instalacje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych